Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kadıköy Ve Çevresi'nde Masa Tenisi Oynanacak Yerler

Guest dwain

Recommended Posts

Herkese merhaba,

İstanbul'a 6 yıl önce taşınmamla birlikte buradaki iş hayatının yoğunluğundan çok sevdiğim masa tenisinden bayağı uzak kaldım. Çok süper bir oyuncu değilim ama antreman yapma konusunda pek sıkıntım olmuyor. Yani en azından öyleydi 6 yıl önce :)

Göztepe'de oturuyorum. Kızıltoprak'a da yakın sayılırım. Bu çevrelerde nerelerde oynanabilir ya da en azından en yakın nereleri vardır bu yerlere? Oynayacak arkadaşlar da varsa ya da halihazırda oynayan bir grup varsa katılmayı çok isterim. Bilgilendirebilirseniz çok sevinirim.

Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selamlar, çok memnun olurum ben de oynayabiliriz. Yeter ki yer bulalım. Ben şimdi sağolsun Hakan Bey'in tavsiye ettiği yerleri bir araştırayım. Yakınlıklarına bakmak istiyorum. Ona göre yine konuşuruz buradan :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Arkadaşlar,

Bu akşam malzemelerimi topluyorum hayırlısıyla. Oynayacak yer konusuna da karar vermeye çalışıyorum. Önümde iki alternatif var ama ikisi arasında karar veremiyorum. Fenerbahçe Veteranlar kulübü ile diğer Veteranlar Kulübü Derneği arasında kararsızım. Her iki salonu bilen arkadaşlar hangisini önerirler acaba? Sizler hangisine daha çok gidiyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaslar ben bugün ornek mahallesindeki veteranlar derneğine gittim ve 1 aylık olarak oraya yazıldım. Fenerbahçe veteran kulubüne gitmeyi düşünüyordum ancak telefonla her iki tarafı da aradığımda ornek mahallesindeki daha samimi destekleyici ve sıcak konuştu. Zaten gittiğimde de herkesle tanıştırdılar ve çok yardımcı oldular. Özetle Kadikoy yakasında olup da oynamak isteyen arkadaslar olursa istediğiniz zaman veteranlar kulubü derneğinde oynayabiliriz. Sitede olup da zaten oraya giden arkadaslar olursa buradan tanışalım, daha sonra salonda görüşürüz.

İyi akşamlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..