Jump to content
Masatenisi.org Forum

Zonguldakta Masatenisi

Guest Egos84

Recommended Posts

• 5 months later...

selam herluf

ben osman yılmaz

biz oyunculuk ve antrenörlüğü bir arada yürütüyoruz o yüzden oraya gelmemiz biraz zor görünüyor ama şansımızı deneyeceğiz. şimdi yanımda hem takım arkadaşım hemde antrenörüm var onunla konuştuk ve müsait olduğumuzda arayıp gelmeye çalışcağız.

ben ereğlide eğitim fakültesinde okuyorum salı çarşb perşb cuma haftada dört gün ordayım. görüşebilirsek sevinirim.

cep:5422404792-5322075646

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba herluf ve egos84.Aslında bir gün bir turnuva düzenleyebiliriz aramızda.Hepimizin müsait olduğu bir günde toplanabiliriz.Mesela Osman abi uygun görürse Zonguldak Merkez Kapalıda olabilir.Hem forumdanda arkadaşlarla tanışmış oluruz.Burada olan başka forum üyeleride katılabilir tabiyki.Osman abi hepimizi devirir gerçi ama olsun.Hem Osman abinin çalıştırdığı genç takımda katılabilir bu turnuvaya.Çoğumuzuda yenecekleri kesin. :gulumse: Eğer beethowende katılırsa,calo67 ile beethowenin maçı doyumsuz olur... :bye::bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

valla arkadaşlar anlaşılan herkes zonguldak'ta olacak bu yıl...3. forum buluşmasını zonguldak'ta mı yapsak... :P: ...ben de bu sene içinde gelmeye çalışacağım zonguldak'a...büyük ihtimalle aralık ayında...byes

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 84 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..