Jump to content
Masatenisi.org Forum

Fizik Durumum Hakkında Yardım

Guest Safa66

Recommended Posts

Sayın büyüklerim masatenisi ne kadar masa sporu olsada bunun içinde fiziksel bir durumum iyi olması lazım sayın hocalarım masatenisi adha rahat oynıya bilmek için koşu ağırlık kaldırma (double) esneme hareketleri vsvs şeyler yapmak bir oyununcun oynayışını etkilermi (biraz kilo problemim var) kol kaslarımın çok zayıf olduğunu düşünüyorum bunları daha iyi duruam getirmek için mesela günde 2.5 kg voit dambıl var bundan sağ ele oynuyorum 20 tane çalışşam bu oyunumu biraz daha üst seviyeye taşımam yardımcı olurmu ayrıca koşu yürüyüş gibi masa dışındaki faktörlerin de düzelterek biraz daha iyi konuma gelebilirmiyyim.(beslenmeyle ilgili hiçbir sorunum yok herşeyden yerim süt yumurta peynir tabiki abur cuburu çok severim ama artık bunun önüne geçtim 1 yıldır zararlı şeyler içimiyorum her hangi kötü bir alışkanlığımda yok) boy 165 kilo 75 bu fazla yağların oyunama etkisi varmıdır.

Saygıalrımla

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

maddi durumun müsaitse fitness salonuna giderek uzman eşliğinde güç, kondisyon vb kazanabilirsin, düzensiz ağırlık kaldırma sağlıksız kas durumuna yol açabilir,

yine ''sporcu sağlığı ve beslenme'' bölümünde ilgili notları okuyarak kendin de hazırlanabilirsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 33 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..