Jump to content
Masatenisi.org Forum

Toplama Raket Nasıl Ve Nerede Yaptırabilirim

Guest wizard

Recommended Posts

Merhabalar Arkadaşlar, eskiden profesyonel tenis oyuncusuydum ama zaman zaman masa tenisi de oynardım. Tenisi bıraktıktan sonra masa tenisini daha sık oynamaya başladım. Son zamanlarda oldukça ilerledim ve kendime daha profesyonel bir raket alma ihtiyacı duyuyorum. Bildiğim kadarıyla hazır raketlerle sadece bir yere kadar ilerlenebiliyor. En iyi hazır raket markası nedir ve raket toplamak gerekirse de bunu nerede yaptırabilirim? Tahta ve lastik markalarının en iyileri nelerdir?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

www.masatenisi.com ve www.hazerspor.com adreslerinde online malzeme satılıyor ve isterseniz lastikleri tahtaya yapıştırıp kesiyorlar ve kenar bandını da takıp yolluyorlar. şimdilik all+ tahta üzerine kontrollü ve spinli lastikler takmanızı tavsiye ederim. bu tavsiye ettiğim ekipman bile en hızlı ve spinli hazır raketten çok daha hızlı ve spinlidir...

:thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 77 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..