Jump to content
Masatenisi.org Forum

Vefat

Mrtİzmir

Recommended Posts

Dün İzvet arenada 2 li takım maçları sırasında Nejat Özişbakan abimiz(formda Eque rumuzlu) maalesef kalb krizi geçirerek vefat etmiştir.Ben bilmiyordum ama kendisi gerçekten gençlik yıllarında ülkemizin üst düzey oyuncularındanmış...Kendisine ALLAH tan rahmet kederli ailesinede sabırlar diliyorum... Camiamızın başı sağolsun....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Allah rahmet eylesin. Daha önce bir kalp hastalığı var mıydı ve kaç yaşındaydı acaba?

Abi öğrendiğim kadarıyla bayağı bir sağlık sorunları varmış,kemoterapi tedavisi dahi görüyormuş o yüzden epey bi ara vermiş oynamaya ama işte takdiri İlahi...Hatta yaptığı maçtan sonraki maçıda benimleydi seyrederken işimiz yaş valla Nejat abi beni çarpar diye içimdende geçiriyordum böyle bir durum olunca içim bi başka burkuldu valla Mekanı cennet olsun İnşaallah....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aldığım en üzücü haberlerden biri.. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun...

Ülkemizde değeri bilinmeyen insanlardan biridir kendileri..Bilimsel masa tenisinin gelişmesinde katkıları olmuştur.. Çok daha fazla olabilirdi ama değişik etlenler(!) yüzünden malesef olamadı..Kendileri antrörümdür..Masa tenisini sevdirenlerden biridir.. Aydemir Hoca ile birlikte Tuborg ekolünün oluşturucudur. Ne yapmıştır Tuborg ekolü? Kısa süre içinde, sıralamada o zamana kadar fazla esamesi okunmayan oyuncular ile deplasmanlı büyükler liğinde( Gürhan lı Oktay' lı takımların önünde) Türkiye Şampiyonu olmuştur..Bunda en büyük katkı hiç şüphesiz Nejat Hoca' nındır...Masa tenisinde kendine göre çözümlemeleri vardı.. Bir iki günlük antrenmanla bile size bir kaç seviye birden atlatabilirdi..Açık ara en iyi üst yapı antrönüdür. Bazılarına abartılı gelebilir ama Avrupanın en iyi antranörlerinden biridir..Değeri bilinmemiştir..

Mekanı Cennet olsun... Masa tenisi camiasının başı sağulsun...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nejat kardeşimle zamanında çok güzel ve zevkli maçlar yapmıştık. Ayrı illerin sporcuları olmamıza rağmen iyi bir dostluğumuz vardı. Kendisini erken kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyorum. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Dualarımız onunla,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yakınlarının ve tüm masa tenisi camiasının başı sağolsun.

Ecel kaçınılmaz. Nejat abinin ölüm şekli sanatçıların sahnede ölme isteğini andırmış.

Allah rahmet eylesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..