Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tenergy ' Ler 56,95� Oldu

Recommended Posts

ilginç ve güzel bi tespit :thup: tenergylerin fiyatı çok uçuk..türkiyedeki bu aşırı butterfly hayranlıgı devam ettıgı surece fıyatların cok fazla dusecegını dusunmuyorum...

Maalesef sorun Türkiye değil. Türkiyede masa tenisi malzeme satışları çok yüksek değil zira masa tenisi oynayan insan sayısı çok az. Fakat Çin'de dahi fiyatlar 75 $ olmuş. Tenery kendine niye bu kadar güveniyor onu bende daha anlamadım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar,

Sorun büyük ölçüde Yen' in diğer para birimleri karşısında aşırı değer kazanmasından kaynaklanıyor olabilir. Eğer bu lastiklerin üretim yeri Japonya ise Yendeki değerlenmeyi fiyatlarına yansıtıyor olabilirler. Ayrıca mutlaka bir 'sensitivity' analizi yaptmışlardır. Yani bir euro fiyat artışına karşı satışlarının ne kadar etkileneceği v.s. Talep fazla ise, özellikle üretim kapasitesinin üzerinde, fiyat artışı firma açısından en mantıklı hareket olacaktır.

Tabi Tenergy kullanan bir oyuncu olarak bu durumdan hiç hoşnut değilim. Barracuda denemem kısa sürdü. Mevcut kombinasyonum elim gibi olmuş. Değiştiremiyorum.

Maalesef sorun Türkiye değil. Türkiyede masa tenisi malzeme satışları çok yüksek değil zira masa tenisi oynayan insan sayısı çok az. Fakat Çin'de dahi fiyatlar 75 $ olmuş. Tenery kendine niye bu kadar güveniyor onu bende daha anlamadım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 years later...
  • 4 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..