Jump to content
Masatenisi.org Forum

Süper Lig

Burak86

Recommended Posts

Burak kardeşim merhaba,Tebrik eder, başarılar dilerim. Yalnız siz nasıl oldu da çıktınız 5. olmuştunuz galiba, kapanan takımlar var herhalde. Sen süper ligi boş ver, gel 1.ligde bizlerle oynamaya devam et, ne güzel maçlar yaptık bu sezon, süperdeki maçlarda keyif almazsın.Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Burak kardeşim merhaba,Tebrik eder, başarılar dilerim. Yalnız siz nasıl oldu da çıktınız 5. olmuştunuz galiba, kapanan takımlar var herhalde. Sen süper ligi boş ver, gel 1.ligde bizlerle oynamaya devam et, ne güzel maçlar yaptık bu sezon, süperdeki maçlarda keyif almazsın.Selamlar,

Abi biz ligde 4. olduk. Süper ligden kapanacak bir takımdan bahsediliyordu zaten demek ki o kapandı o yüzden çıkmışızdır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada 2. lige düşen Lüleburgaz MTİ de çok büyük bir ihtimalle lige gitmeyecek,ligden çekilme olasılığı çok yüksek,bu yüzden terfi ligi 6.sı takımın bile şansı var diyeceğim ama yanlış hatırlamıyorsam ilk 8 de sıralama maçları yapılmadı.

İlk 8 de her sene sıralama maçları yapılırdı. Bu sene yapılmadıysa hata yapılmış olur. Nasıl karar verilecek lige çıkacak takımlara?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

biz 16'ya girmek için 3 ön eleme oynadık ve saat 7'yi geçtikten sonra hakemler ısınma sürelerini kıstı,bir oyuncumuzun gelmesi için bekledik,15 dakikalık süreyi tanımayıp hükmen yenik saymak tarzı bir uyarı yaptılar....Ayrıca bir bayan hakemin engelli arkadaşıma karşı tavrı hiç hoş değildi ama başhakem gerçekten iyiydi :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence turnuvayı pazar gününe sarkıtmak istemediler. Bunun da sebebini salon kira bedeline bağlıyorum. Bakıldı ki, hem takım sayısı az, hem de biraz uğraş verilirse erken bitme şansı var, hemen işler çabuklaştırılmaya başlandı. Eleme maçlarında kazanan takıma dinlenme şansı verilmeden anında maç verilmesi, hakemlerin 2 dk ısınma hakkı vermek yerine 1 dk bile geçmeden "hazırmısınız arkadaşlar" gibisinden absürd bir soru sormaları bunun kanıtıydı. (Ayrıca bahsettiğim hakem, maç esnasında rakibin her servisinde topu saklamasına göz yumdu, itirazlarımı da dinlemeyerek maçın sonuna kadar servis saklanmasına izin verdi. Maçımı yöneten bu hakem aynı zamanda Euro-Asia Allstars maçlarından birinde görev yaptı.) Bunlar benim yorumlarım. Kimsenin günahını almak istemem fakat turnuva daha güzel organize edilebilirdi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kapanan takim süper ligde İller Bankası arkadaslar . BU durumdan bizde Özel İdare yolspor Kulübü olarak faydalandık . 2.ligi bizde 4.bitirmiştik kapanacak TAKIM bekliyorduk . bizde Yeni sezonda 1.ligde mücadele edecez federasyon yazıda geldi kesinleşti . bu aradasolvay kulübüde 2.lig takımını ligden çekti.savaş abiyle görüştüm bizim durumumuzu da ilgilendirdiği için; fakat süper ligdeki takım devam edecekmiş.Burak hakan abiyle konuştum onlar süper lige katılmayı düşünmüyormuş turnuva sayısı fazla olur biz kaldıramayız diyor. seneye 1.ligde devam edecez diyor haberin olsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Osman kardeş tebrik ederim.1.Lige çıkmanıza hem sevindim hem üzüldüm.Birlikte maçlara gidemeyeceğiz yeni sezonda.Gerçekten çok iyi mücadele ettiniz 2.ligde.1. Ligde de zorlu bir takım olacağınızı biliyorum.Başarılar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..