Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankarada Partner

Guest ömer121

Recommended Posts

Ulusta 6 tane masa var.Ve masaların arası geniş ve zemin gayet iyi.Hergün sabah 9dan akşam 7ye kadar açık belediyenin ücretsiz gençlik merkezi var.Fakat ücretsiz olmasına rağmen hergün masalar bomboş.En fazla iki masa doluyor.İçim acıyor valla.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Ben de sadece hafta sonları da olsa düzenli oynayabileceğim bir arkadaş arıyorum.İlkokul 3'ten beri masa tenisi ile uğraşıyorum ve turnuvalara katılıyorum ama lisede amatör olarak oynadım.Üniversiteye geldik tekrar çocukluğumdaki gibi heyecenlıyım masa tenisi konusunda ama ne yeterli imkanlar var ne de oynayacak partner bahsettiğim üniversite de Bilkent.Abi özel okulda bi tane mi robot olmaz.Okul takımı bile yok düzenli denilebilecek.Millet kafasına göre antremana gidiyor.Yeri geliyor sadece 2 kişi antreman yapıyoruz.Her neyse de bana istekli bir partner lazım msnim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Safa Aslaner

arkdaşalr yazın ve 15 tatilde istanbula geliyorum çankayada tanıdıklarımın yanına geliyorum ev turan güneş bulavarına yakın bir yerde acaba çankaya yakınlarında antremana yapabilecek arkadşalarımız var ise yazın çok sıkılıyorum annemlerle mağaza gezeceğime masatenisi oynmayı tercih ederim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..