Jump to content
Masatenisi.org Forum

Haifu Blue Whale Iı Factory Tuned Vacuum

Eroll

Recommended Posts

Haifu Blue Whale II Factory Tuned Vacuum almayı düşünüyorum. Yabancı forumlarda lastiğin fiyat performans özelliklerinin gayet iyi olduğu yazıyor. Bazı yorumlarda ise tuning özelliğinin 1 ay sonra kaybolduğu ve lastiğin iyi performans gösterme süresinin 1 ay sonunda yokolduğu yazıyor. Söz konusu lastiği kullananlardan yorumlarını bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben uzun süre kullandım. Yakın masa ve bol spinli oynamak isteyenlere göre bir lastik. Dhs nin çin lastiklerini biraz daha elastik süngerli versiyonu. Süngerinin Avrupaya tarzı süngerlere benzeyenler söyleyenler çok. Factory tuned versinlarının 2008 lerinin etkileri kayboluyordu. Ama 2009 ve 2010 yapımı süngerlerler bu etki kaybolmuyor. Sünger üstündeki elastik tabaka da solüsyonlu etki yaratıyor. Ben 1 ay sonra başka tahtaya takmak için lastiği çıkarıdığımda sünger sanki solüsyon yutmuş gibi büküktü. 3. ay sonunda lastik daha yeni beyazlamaya başlamıştı ki bu çok dayanklı olduğunu anladım. Yine lastik çıkarığımda büküktü.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..