Jump to content
Masatenisi.org Forum

Çapa Şehreminide Oynayacak Partner Ve Yer Arıyorum...

Istanbullu

Recommended Posts

Size IBB Bayrampaşa spor kompleksi yakın.

Tramvaya atlayıp Yusufpaşa durağında ininiz. Sonra Metro'ya atlayıp Sağmalcılar Durağında ininiz. 5dk yukarı yürüdükten sonra IBB Bayrampaşa spor kompleksine geleceksiniz. Salon sağdan girişte alt kattadır.

Her gün açıktır. saat 6:30 dan saat 10:00 a kadar oynayabilirsiniz. Kantin, duş, geniş oyuncu çevresi, maç masaları mevcuttur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende çapada oturuyorum.İsmim Ömer.Cumartesi günü istanbulda olacağım.İsterseniz oynayabiliriz.Numaram:05054067843.Beni çaldırırsanız yada mesaj atarsanız dönerim ben size.Bu birkaç gün internete giremeyebilirim.Ondan dolayı telefonumdan ulaşabilirsiniz bana.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben ŞEhremini'deyim Arkadaşlar. (Zaten bazılarınız tanıyor..) Bizim bölgede kolayca gidebileceğiniz iki salon var. Biri UPS Spor Salonu (Tramvay tam önünden geçiyor) diğeri Bayrampaşa Spor Salonu (Topkapıdan veya Vatan Caddesini oradan direkt gidebilirsiniz.. belki otobüz durağından da direkt hat vardır..) Bu iki salonu kullanabilir ve yeni dostluklarda edinebilirsiniz. Takıldığınız yerde bana ulaşın ;-)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saadettin abi hangi salon daha iyidir.Ve çeşitli seviyede oyuncu var mıdır bu salonlarda?Ben Cumartesi günü İstanbula döneceğim.Fakat şuan oynayabileceğim bir partner yok.Sizinde orada olduğunuz bir gün gelip oradakilerle tanışıp oynamak isterim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İki salonda iyidir ve iki salondada partner bulursun ama önce yavaş yavaş tanışmak lazım. UPS'nin salonu tadilatta idi. Bitti mi tadilatı bilmiyorum ama iki salonuda gidip görmende yol olarak ve muhabbet olarak hangisinin sana daha uygun olduğuna karar vermende yarar var. Ondan sonra devamlı gitmeyi kendin isteyeceksin. Hatta birkaç gün biri birkaç gün diğeri olarakta salonları kullanabilirsin. Geldiğinde bana ulaş yardımcı olurum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Merhaba Arkadaşlar,

Yakında bende aranıza katılacağım MSN adresim taylan.bulut@hotmail.com işlerimin yoğunluğundan dolayı 1-2 aydır elime raket alamadım ama tekrar oynamaya başlayacağım.

Görüşmek üzere...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

istanbulun heryerinde oynadım valla ama uygun bir yer istiyorsanız fatih buz pateni silivri kapıının hemen girişinde masalar süper fileler standartlara uygun takılmak isteyenler oraya yakın oturanlar bana ulaşa bilir hafta içi çalışıyorum imkansız ama cumartesi pazar herzaman musaitim

numaram..0535..414..75..61..vadafon..0545.817.81.69.bende şehreminide oturuyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..