Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dandoy A Sipariş Verme

Guest darkspin

Recommended Posts

Öncelikle siteye girip istediğiniz ürün ya da ürünleri seçmekle başlayabilirsiniz. Daha sonra seçtiğiniz ürünleri bir bir sepete atınız. Eğer sadece lastik alacaksanız fiyatın 200 euronun altında olmasına dikkat ediniz bu şekilde hem indirimli oluyor hem de shipping yani kargo beleş oluyor. Alışveriş bitince ödeme faslına geçiliyor bu esnada siteye de üye olmuş oluyorsunuz ve kredi kartıyla ödeme başlıyor. Aynı bizim ülkemizdeki sitelerde alışveriş yapıyor gibi kredi kartı bilgilerinizi falan giriyorsunuz ve alışveriş sonunda işlemin gerçekleştiğine dair mesaj alıyorsunuz. Yaklaşık 10-15 gün içinde ürün ya da ürünleriniz PTT kargo ile elinize ulaşıyor. Harcamanız ise yaklaşık 1 hafta 10 gün içinde kredi kartı ekstrenize yansıyacaktır.

NOT: İngilizcesi yeterli olan biri alışveriş esnasında yanınızda olursa daha iyi olacaktır.

Umarım yeterli olmuştur. Saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

teşekkür ederim gerçekten ingilizcesi iyi olan birisi lazım siparişi verdim bakalım 5-7 gün içinde gelecek yazıyor

Rica ederim ürün en az 15 günde geliyor meraklanmayın eğer gelmezse...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...
  • 5 weeks later...

beyler bir soruda benden... dandoya odemeyi internet uzerinden ornegin iş bankası internet subesi uzerinden havale ile yapabılıyormuyuz??kredi kartı hesabi dııl bankamatik kartı hesabı uzerınden yani...??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hala kargo ücreti bedava mı arkadaşlar?

evet hala tahta ve lastıklere kargo ucretı yok...teslimat suresine gelince sitede her urunun stokta oldugu veya 1 hafta ıcınde temin edilebilecegi ürün bilgisinde yazıyor...eger sadece stok ta olan yani (product in stock) yazan urunleri secerseniz siparisiniz daha cabuk kargoya verilir fakat product in stock yazısının altında Product available in 1 week (1 hafta içinde temin edilebilir) yazıyorsa onlarin siparisinizi 1 hafta icinde temin edip size kargolayacagı bilgisine dikkat ediniz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

arkadşalar ne kadar ingilizce yi iyi bilsemde ben internet kartına güvenemiyorum acab bunun kapıda ödeme seçeneği varmı merak ediyorum biraz saçma ama mark V alacağım dandoydan başka hiçbiryerde yok napayım bende şaşırdım http://www.turkiyeyasaka.com/Lastik,CA2-7.html site buldum burda güvenilirmi belli değil mark V ile gps arasıdna fiyat farkı yok bu nedendir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..