Jump to content
Masatenisi.org Forum

Oynayacak Yer Yok

Guest Kemal

Recommended Posts

İstanbul avrupa yakasında bahçelievlerde oturuyorum. İnternetten yaptıgım araştırmalara göre oynayacak bir kaç yer buldum. Bugün gidip hepsine tek tek baktım. Hiç birisinde aktif masa tenisi oynanmıyor. İlla anadolu yakasına mı gitmem gerekiyor masa tenisi oynamak için. Gerçekten istanbulda bile imkanlar çok kısıtlı. Bildiginiz bi yer varsa söylerseniz iyi olur. Profesyonel oynamak istiyorum. Kötü oldugunu da düşünmüyorum şu ankı oyunumun :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İstanbul avrupa yakasında bahçelievlerde oturuyorum. İnternetten yaptıgım araştırmalara göre oynayacak bir kaç yer buldum. Bugün gidip hepsine tek tek baktım. Hiç birisinde aktif masa tenisi oynanmıyor. İlla anadolu yakasına mı gitmem gerekiyor masa tenisi oynamak için. Gerçekten istanbulda bile imkanlar çok kısıtlı. Bildiginiz bi yer varsa söylerseniz iyi olur. Profesyonel oynamak istiyorum. Kötü oldugunu da düşünmüyorum şu ankı oyunumun :)

Merhaba,

31 yaşımdayım oyunum orta düzeyde isterseniz benimle irtibata geçebilirsiniz bir zaman ve yer belirleyerek antrenman yapabiliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet ups e gittim 15 gün sonra açılacakmış. Bayrampaşadakini bilmiyorum

45 gün önce de, 30 gün önce de, 15 gün önce de "15 gün sonra açılacak" dediler. Bizi oyalıyorlar. Orada bi işler dönüyor. Burnuma pis kokular geliyor. (Tadilat bittiğinde gelmez inş.)

Ben bir tünel kazıp, orada ne yaptıklarına bakalım diyorum. Kuzey duvarından, 2 no'lu masanın altına 15 günde kazarız. Çıkan toprak sorun değil. İski tabelasını koyduk mu kimsenin umru olmaz. Evet kim geliyor?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu an İbb salonu oynanacak yer olarak ideal duruyor..Hafta içi akşam 6 dan 10 a kadar oynama şansınız var..Haftasonu'da istediğiniz saatte gidin oynayın..Evime 15 dakika mesafede olması sebebiyle gayet uygun benim için..Gerçi Ups'in yerini ne Türkiye'de ne de Dünya'da tutacak başka bir salon yok bana göre..Ups ev gibidir..Evinizde rahat ettiğinizden daha çok rahat edeceğinize adım gibi eminim..Başka salonlara gidince kendimi emanet gibi hissediyorum nedense..Masa tenisi oynamak için gitsem de anlıyorumki ben Ups'i masa tenisi için değil insanları için seviyorum..(çok duygusal oldu,havadandır :P: )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkadaşlar , Öncelikle böyle bir platform oluşturulduğu için yöneticilere teşekkür etmek istiyorum. Yaklaşık 1 aydır İstanbul Avrupa yakasında masa tenisi oynayabileceğim yerleri araştırıyorum. Forumda dikkatimi çeken çok fazla bayan arkadaşımız yok. Dolayısıyla yerler konusunda çok fazla bir bilgiye sahip olamadım. Mecidiyeköy taraflarında yada yakın bölgelerde güzel bir salon varmı tavsiye edebileceğiniz. UPS deniliyor fakat sanırım orası da kapalıymış. Msn adresim captainygmr@hotmail.com

Şimdiden teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..