Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tsubasa Dünya Evine Giriyor!

cagan

Recommended Posts

Herkese teşekkürleer :)

Nikah Ankara!da Atakule'de 23 mayıs'ta olacak. Akşam 21'de başlıyor. Masatenisi raketi getiren herkei bekliyorum :)

Ozan çok sevindim. Allah mesut etsin. Ama daha vakit var biraz daha düşünebilirsin. Seni kaybettik diyebilirim o zaman neden dersen Serkan evlenmeden önce aynı şeyleri söylediğimde ben kazağım, kılıbık değilim, istediğim zaman antrenmanlara gelirim diyordu. Geçenlerde çağırdığımızda hanımdan izin alırsam gelebilirim falan diye imalar ettilaugh.gif .

Bu arada 1.lig maçlarına denk getirmişsin nikahı ben gelmeyim diyeranting.gif . Maçlar Ankara'da olsaydı masatenisi.org tişörtümü giyer gelirdim. Neyse bizde sonra beraber buluşur sohbet ederiz artık...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Ali Naci Arbak

Herkese teşekkürleer :)

Nikah Ankara!da Atakule'de 23 mayıs'ta olacak. Akşam 21'de başlıyor. Masatenisi raketi getiren herkei bekliyorum :)

Tamam abi gelirsek mavi kurdeleli bi raket getiririz nede olsa damada mavi kurdelalı raket asılırmış =)

Hayırlı Olsun Abi :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..