Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dandoy

cagan

Recommended Posts

Dandoy'dan Tenergy 05 sipariş vermeyi düşünüyordum..Fiyat olarak Tim ile en iyi fiyata sahip site Dandoy..Tenergy 05 i sepete attım..Öyle duruyordu..Bir daha girdiğimda garip bir şey oldu..Normalde 35 euro olan Tenergy sepette iken 31 euro görünüyordu..Şaşırdım bir daha denedim..Sepetteki Tenergy'yi çıkardım bir daha koydum sepete..Sonra çıkıp bir daha girdim hesabıma..Yine 31 euro görünüyordu lastik..Aynı şey Bryce Speed serisinde de oluyor ama onun dışındaki hiçbir üründe böyle birşey olmuyor..Bora ile konuştum o da denedi fakat onda böyle birşey olmamış..Bende fırsattan istifade lastiğimi sipariş ettim..Acaba böyle birşeyi daha önce yaşayan var mı?Yoksa ben Allah'ın sevgili kulu,Dandoy'un da Vip müşterisi falan mıyım acaba :D:

Not:Yine de esktre gelmeden birşey belli olmaz ama çekilen para kargo dahil 35 euro idi..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yanılıtıcı o Çağan, Türk lirasine çeviridiğinde şeker gibi fiyatlar çıkıyor. Çapraz kur öyle görünmesine sebep verebilir. Başka bir browser (mesela chrome ya da firefox) ile hesabına girip dene. Kur seçeneklerini dandoyun varsayılan kuru olarak ayarla. Daha doğru fiyatlar çıkacaktır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben olayı tam anlatamadım sanırım..Bu sepette görünen fiyat..Yani sepete ekleyince normal fiyat görünüyor..Fakat hesabımdan çıkıp tekrar girdiğim zaman fiyat düşüyor..Bu her üründe olmuyor,olsa dediğin şey doğru ama sadece 2 üründe oluyorsa bir gariplik var cidden..Dediğin gibi Firefox'tan girip de denedim aynen 31 euro görünüyor Tenergy..Şu ana kadarki tüm alışverişlerimde olduğu gibi kur hep Euro olarak sabit ayrıca..Ben de çözemedim işi,zaten ucuzladı diye de sipariş vermedim..4 Euro fazla da olsa en uygun fiyat Dandoy'da yine..Bakalım ekstre de ortaya çıkacak herşey :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben onu iki aydır yaşıyorum ve 3 değişik browserla denedim hepsinde oldu ve böylece 8 tane tenergy 05 aldım arkadaşlara en kötü kur hesaplamasına göre 70 liraya tenergy 05 sahibi oluyorsunuz benden söylemesi üstüne birde Stiga koruyucu folyo aldım her seferinde :isterim: :isterim: :isterim:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende dandoy dan alışveriş yaptım tenergy 25 aldım 35 euro gözüküyordu fakat sepete ekleyince 31 euro ya düştü. 1 nisan şakası olamaz ben pazartesi almıştım şimdi kargoyu bekliyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 99 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..