Jump to content
Masatenisi.org Forum

Takım Ve Ferdi Türkiye Şampiyonası

Recommended Posts

Yer : Tozkoparan Spor Salonu / İstanbul

Tarih : 1-4 Nisan 2010

İlk 2 gün takım, son 2 gün ise ferdi ve çift maçları oynanacak diye biliyorum. Yanlışsam düzeltin.

Tozkoparan yine tarihi günlerinden birini yaşayacak. Herkesi bu şöleni izlemeye davet ediyorum.

Forumdan kimler geliyor?

Turnuva Programı : http://www.tmtf.gov....aveprg20101.pdf

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yer : Tozkoparan Spor Salonu / İstanbul

Tarih : 1-4 Nisan 2010

İlk 2 gün takım, son 2 gün ise ferdi ve çift maçları oynanacak diye biliyorum. Yanlışsam düzeltin.

Tozkoparan yine tarihi günlerinden birini yaşayacak. Herkesi bu şöleni izlemeye davet ediyorum.

Forumdan kimler geliyor? Ben sadece ferdi maçlarda oynayacağım. Eğer lisansını çıkarabilirse Tsubasa ile çift oynayacağız.

Eğer gelebilirse Selim abi ile beraber çiftetelli oynayacağız. Şeref tribününe kurulup, masa tenisi oynayanları seyredecek, aah edip, iç geçireceğiz. Saadettin abinin geyik kervanına katılacağız. Onur Zaim'den son havadisleri alacağız. Öndekinin berikinin raketini kapıp, lastik mıncıklayacağız. Demli çayları höpürdetip, kavruk tostları geveleyerekten akşamı edeceğiz. Son maç bitip, meydan boşalınca, biz de spot ışıkların cayır cayır yaktığı kızarmış gözlerle, rahatsız tahta sıralar üstünde köşelenmiş dötlerle, baldır bacak oturmaktan uyuşmuş, paytak paytak evimizin yolunu tutacağız; Türkiye şampiyonu kadar olmasa bile yine de mutlu mesut olaraktan...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eğer gelebilirse Selim abi ile beraber çiftetelli oynayacağız. Şeref tribününe kurulup, masa tenisi oynayanları seyredecek, aah edip, iç geçireceğiz. Saadettin abinin geyik kervanına katılacağız. Onur Zaim'den son havadisleri alacağız. Öndekinin berikinin raketini kapıp, lastik mıncıklayacağız. Demli çayları höpürdetip, kavruk tostları geveleyerekten akşamı edeceğiz. Son maç bitip, meydan boşalınca, biz de spot ışıkların cayır cayır yaktığı kızarmış gözlerle, rahatsız tahta sıralar üstünde köşelenmiş dötlerle, baldır bacak oturmaktan uyuşmuş, paytak paytak evimizin yolunu tutacağız; Türkiye şampiyonu kadar olmasa bile yine de mutlu mesut olaraktan...

Ongun çiftetelliyi karşılıklı oynayıpda rakip olmayalım, eş dost çatlatırcasına yanyana oynayalım olur mu.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tozkoparan spor salonuna ilk ziyaretim olacak , hadi hayırlısı :gulumse:

bunu duyduğuma üzüldüm. senin gibi büyük bir sporseverin o salondan hiç çıkmaması lazım. bu turnuvayla birlikte her turnuvada gerek oyuncu gerekse seyirci olarak bulunmanı isterim. bu sözüm tüm masatenisçileredir ki, sporumuzu yaygınlaştırmak için tribünleri doldurmamız lazım. daha biz doğru dürüst ilgi göstermezken basının ilgisini beklemek abes oluyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bunu duyduğuma üzüldüm. senin gibi büyük bir sporseverin o salondan hiç çıkmaması lazım. bu turnuvayla birlikte her turnuvada gerek oyuncu gerekse seyirci olarak bulunmanı isterim. bu sözüm tüm masatenisçileredir ki, sporumuzu yaygınlaştırmak için tribünleri doldurmamız lazım. daha biz doğru dürüst ilgi göstermezken basının ilgisini beklemek abes oluyor.

Senede topu topu 3-5 maç var yada yok......Zamanımız olusa demeyin, yaratın artık şu zamanı.... Hep dediğimiz gibi seyirci şart SEYİRCİ.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar farklı şehirlerde olup gelip izleme şansı olmayan benim gibi bir çok arkadaş vardır.

Bizler için bir iki video atabilecek arkadaşımız varsa süper olur aslında. Geçte olsa forum aracılığıyla tezahürat yaparız artık :tpdance:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yeni lastiklerimi takabilirsem ben de katilicam. Bakarsin bir super lig oyuncusu denk gelir de guzel bir dagitir beni. Oyy ne guzel olurdu, biri beni bir ezse soyle daha ne isterim...

2 sorum var ozan.

1)borayla ciftli katıldınız mı?

2)ferdi turnuvaya gelsem katılabilirmiyim.(lisansım var)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de fırsat bulabilirsem hergün az çok uğramaya çalışacağım. Tozkoparan spor salonuna ilk ziyaretim olacak , hadi hayırlısı :gulumse:

Bu arada Alper geçen akşam evde ALL STAR fotoğraflarına bakarken; Kreanga ile fotoğrafım vardı. Yanımda birisi daha vardı, o da senmişin..bende o günden beri bu kişinin sen olduğunu yeni öğrendim :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

....evet ferdi lisansla katılınabiliyor....

Merhaba,

madem lisansı olan herkes katılabiliyor, talep fazla olmuyor mu?

Kontenjan ne kadar? Ve nasıl olur da dolmaz bu sayı? 4-5 masada oynanacak yazıyor, o kadar az masa ile pek düşünemiyorum.

Derneğin 4 masada düzenledeği ufak bir turnuvada bile grup maçlarından sonra 3 saat sıra bekliyorum bir sonraki maç için.

Ben bile katılacağım o zaman bir dahaki sefere şu Tozkoparan'a(iş yerinden izin alıp lisans çıkartabilirsem)...

Ayrıca lisansı olup da seyretmeye gidenler var anladığım kadarıyla, neden katılmıyor bu arkadaşlar?

Selamlar, katılanlara başarılar (özellikle forum üyelerine)...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Kontenjan ne kadar? Ve nasıl olur da dolmaz bu sayı? 4-5 masada oynanacak yazıyor, o kadar az masa ile pek düşünemiyorum.

Derneğin 4 masada düzenledeği ufak bir turnuvada bile grup maçlarından sonra 3 saat sıra bekliyorum bir sonraki maç için.

Ben bile katılacağım o zaman bir dahaki sefere şu Tozkoparan'a(iş yerinden izin alıp lisans çıkartabilirsem)...

Ayrıca lisansı olup da seyretmeye gidenler var anladığım kadarıyla, neden katılmıyor bu arkadaşlar?

bugun ucak buldum buldum bulamadım otobusle gelmem gerekecek.buradan 12 saat yol.sabah yetisebilecekmiyim bilmiyorum.ferdi erkekler oglen baslıyor gorunuyor.sabah 10-11 arası salona varırsam bşr de gec kaldınız derlerse kotu olur.giden arkadaslardan biri ismimi yazdırırsa riske gireyim.bir de salona gideceklerden telefonu olan varsa bana ozel mesajdan atarsa sevinirim.yolda kalırsak destek lazım :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben daha izmirdeyim yarın akşam dönücem inşallah... Ertesi sabah da maçlara...

Cumartesi ferdi pazar çiftli olacak sanıyorum ama emin değilim ve evet ferdi lisansla katılınabiliyor ama önceden arayıp isim yazdırmak lazım. Hemen yarın ara geç kalmadan çünkü çarşamba perşembe falan isim yazdırın diyorlardı...

Cumartesi günü sabah saat 9:00 da çift maçları başlayacak ve saat 13:30 da da ferdiler.

http://www.tmtf.gov.tr/Uploads/FCKUploads/file/09_10/tsampkuraveprg20101.pdf

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hazır gelmişken bize de uğrarsanız seviniriz, Ümraniye Haldun Alagaş'a.

En azından 2 TT maçı yapsanız tekrar aktif moduna geçersiniz.

hakan bey telefonunuzu alsam.cunku istanbulu pek bilmiyorum.otobuse yer ayırttım.sabah 8 gibi istanbulda olurum aksilik cıkmazsa..hangi saat aralıgında oynuyorsunuz.haldun alagasa da duruma gore pazar gelebilirim sanırım.tabi önce ümraniye nerde onu bulmam lazım :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hakan bey telefonunuzu alsam.cunku istanbulu pek bilmiyorum.otobuse yer ayırttım.sabah 8 gibi istanbulda olurum aksilik cıkmazsa..hangi saat aralıgında oynuyorsunuz.haldun alagasa da duruma gore pazar gelebilirim sanırım.tabi önce ümraniye nerde onu bulmam lazım :)

Pazar günü saat fark etmez...

Ev yakın salona, 10 dakika yürür geliriz.

Ne tarafta kalacaksınız İstanbul'da?

Cebi özelden yollarım şimdi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Erdinç abi merhaba;

bizler de yarın Ups tayfası olarak salonda olacağız..Oynayan oyuncularımız da olacak,sadece seyredenler de..Ben seyredenler kısmında olacağım..Böylece yarın tanışma fırsatı bulmuş oluruz..Ayrıca maçlar bittikten sonra Ups'e geçeceğiz..İsterseniz bize katılıp Ups'e gelirsiniz,hem ortamı görmüş olur hem de bizlerle tanışıp oynamış olursunuz..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla bence hiç gelmeyin. Çünkü ben bile çift maçlarına isim yadırmakta geç kalmışım. Zor bela ferdilere yazdırtabildim. Meğerse perşembe günü salonda olup isim yazdırtmak gerekiyormuş... Ama haftasonu istanbula gelirsiniz oynayacak yer bulunur...

bileti aldım 1 saate yola cıkıyorum.bora aksam sorun olmadıgını soyledi.hadi bakalım burdan yakın.salona gidecez artık kavga dövüs.tel numarası bulamadım ki goruseyim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bileti aldım 1 saate yola cıkıyorum.bora aksam sorun olmadıgını soyledi.hadi bakalım burdan yakın.salona gidecez artık kavga dövüs.tel numarası bulamadım ki goruseyim

şimdiye kadar hiç türkiye şampiyonasına katılmamıştım. il birincilikleri ve türkiye kupası elemelerinde turnuva günü sabah erken saatte isimler yazılabiliyordu. ankaradan bir heyet gelmiş ve perşembe günü salonda anons yapılıp isimler alınmış. daha sonra da kuralar çekilmiş. ben de bu bugün öğrendim. hatta bu yüzden çift maçlarına katılamayacağız. tek maçlarını kıl payı kurtardık. ne yazık ki isim yazdırma prosedürleri önceden hiç bir yerde ilan edilmiyor ve kayıt için bir telefon numarası bildirilmiyor. biz de bu yüzden zor durumlarda kalıyoruz. mesajda kesin bir ifade kullanmadığım için umarım bağışlarsın erdinç abi. hayırlı yolculuklar :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Erdinç abi merhaba;

bizler de yarın Ups tayfası olarak salonda olacağız..Oynayan oyuncularımız da olacak,sadece seyredenler de..Ben seyredenler kısmında olacağım..Böylece yarın tanışma fırsatı bulmuş oluruz..Ayrıca maçlar bittikten sonra Ups'e geçeceğiz..İsterseniz bize katılıp Ups'e gelirsiniz,hem ortamı görmüş olur hem de bizlerle tanışıp oynamış olursunuz..

ben de yarın aöf sınavına gitcem y t ü davut paşa kampüsünde tozkoparan buraya yakın galiba bende sizlerle tanışıp ups ortamına katılmak istiyorum orada nasıl tanışabiliriz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Hakan Abi

Kontenjan olarak sorun var tabiki örneğin biz UPS'ten 10 kişi katılacakken turnuva sorumluları sadece 4 kişinin katılımına izin verdi.:(

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..