Jump to content
Masatenisi.org Forum

Daha Kontröllü Bir Oyun İçin Yardım Lütfen..

Guest Ahmet_Ok

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar..Ben m.maze + Andro Hexer-Butterfly Roundell kombinasyonunu kullanıyorum ve bu benim ilk tahtam ve oynarken istediklerimi tam olarak yapamıyorum ki ne istiyosun sorusun cevabı biraz daha kontrol diyebilirim..Şİmdi ben bu kombinasyonu kontrollü hale getirebilmem için;

-tahtasını mı değiştirmeliyim?

-lastiklerini mi değiştirmeliyim?

-yada her ikisinimi değiştirmeliyim?

-son bi seçenek oyunumumu değiştirmeliyim :)

Antremanda diğer arkdaşların tahtalarını denediğimde mesela avalox üzerine tenergy kombinasyonu vardı daha rahat ve kontrollü bir tahtaydı oynamaktan zevk aldım ..

Yardımlarınızı tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler şimdiden..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar..Ben m.maze + Andro Hexer-Butterfly Roundell kombinasyonunu kullanıyorum ve bu benim ilk tahtam ve oynarken istediklerimi tam olarak yapamıyorum ki ne istiyosun sorusun cevabı biraz daha kontrol diyebilirim..Şİmdi ben bu kombinasyonu kontrollü hale getirebilmem için;

Antremanda diğer arkdaşların tahtalarını denediğimde mesela avalox üzerine tenergy kombinasyonu vardı daha rahat ve kontrollü bir tahtaydı oynamaktan zevk aldım ..

bunu oyun seviyeniz belirler bazı oyuncu tahtayı bazısı da lastigi yavaslatarak kontrol elde etmeye calışır...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sn. Ahmet_Ok,

Mesaj gönderip tavsiye istemişsiniz, özel mesaj yerine burada cevap vereyim.

Evet ben de bir süre Maze tahta kullandım. Güzel tahta ama sık ve düzenli antrenman yapan biri değilseniz böyle tahtalar kullanmak mantıklı değil. Sizin de tecrübe ettiğiniz gibi kontrol sorunu başgösteriyor. Lastikleriniz de hızlı ama ben sizin yerinizde olsam topyekün bir değişikliğe gitmek yerine önce tahtayı değiştirmekle işe başlarım. Mesela Stiga Allround Evolution alabilirsiniz. Böyle bir tahtaya lastiklerinizi takıp bir süre oynayın. Sorununuz çözülmezse daha yavaş lastiklere geçersiniz.

Kontrolünüz bol olsun

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba öncelikle zaman ayırıp yardımcı olmak adına bişeyler paylaştığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim ..sonuç olarak sanırm tahtamı değiştirmem gerekecek ve önerilerinize göre de stiga olma olasılığı yüksek olmakla beraber allround olacağı kesin gibi görünüyor..Oda olmadı daha kontrollü lastikler almam gerekecek..sonradan pişman olmak istemiyorum aslına eski tahtam-lastiğim daha iyiydi gibisinden :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..