Jump to content
Masatenisi.org Forum

Gençler Türkiye Şampiyonası

Guest burak agut

Recommended Posts

Gençler Türkiye Şampiyonası duydugum kadarıyla kulupler arasında yapılıyormuş

ferdi bir turnuvada varmış ferdi turnuva nın tarihi yeri nerde

katılım şartları neler , kulup şartı varmıdır ve yaş sınırları nedir acaba

bilen abilerimiz lütfen bu konuya açıklık getirebilir mi ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende cok merak edıyorum o konuları. ben bıreysel olarak gıdıp başvurup turnuvaya katılabılır mıyım ? . Oynadıgım bı klup yok . Bılen varsa su konuyu detaylı bı sekılde acıklasın lutfen ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ferdi turnuva da aynı yerde aynı tarihlerde yapılıyor. Ama katılım için lisanslı ve uygun yaş kategorisinde olmak yeterli mi, onu bilmiyorum. Eğer orada mücadele eden takımlardan birinin oyuncusuysanız, zaten katılıyorsunuz. Ama dışarıdan sadece ferdi katılım oluyor mu, bilemiyorum.

benim merak ettim yer dışarıdan sadece ferdi katılım olması lazım bence niye kulup sınırlaması var ki . Ferdi lisansı olan ve uygun yaş grubu olanlar girebilir diye düşünüyorum zaten kulupler için ayrı bir turnuva varmış neden ferdi turnuvada illa kulup oyuncuları katılsın ki.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bugün gördüğüm bir yazıya göre, grup maçlarına katılmış her kulüpten iki sporcu ferdilere katılabiliyor. Örneğin Elazığ'dan grup maçlarına 3 kulüp katılmış, 1 takım Türkiye Şampiyonasına katılma hakkı kazanmış olsun. Türkiye şampiyonasında ferdi müsabakalara bu 3 Elazığ kulübünden herbirinden 2 olmak üzere 6 sporcu katılabiliyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Arkadaşlar ferdi lisansı ile yaş sınırınız uygunsa türkiye şampiyonasına katılabilirsiniz öyle şu katılabilir bu katılabilir sınırlandırması yok ama takım olarak sadece gruptan çıkmayı başarabilmiş takımlar katılabilirler.Ferdi turnuvalar için öyle bir sınırlama yok ferdi lisansı olanlar ferdilere adını yazdırıp katılabilirler şimdiden başarılar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya birileri diyor kulüp oyuncusu olmak lazım ve önceden yapılmış olan grup maçlarından çıkmak lazım

birileri diyor ferdi lisansı olan herkez katılabilir.

abicim resmi site de açıklama falan yokmu yada gerçekten işin içinde olan ve bilen birileri aydınlatırsa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya birileri diyor kulüp oyuncusu olmak lazım ve önceden yapılmış olan grup maçlarından çıkmak lazım

birileri diyor ferdi lisansı olan herkez katılabilir.

abicim resmi site de açıklama falan yokmu yada gerçekten işin içinde olan ve bilen birileri aydınlatırsa sevinirim.

www.tmtf.gov.tr - Türkiye Masa Tenisi Federasyonu

Önce siteden araştırın. Bulamıyorsanız ya da istediğiniz cevaba ulaşamamışsanız "iletişim" linkine tıklayarak sorunuzu mail yoluyla federasyon yetkilisine iletin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 6 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..