Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tahta Ağırlıkları Ve Lastik Özellikleri

Guest Aydın Ungan

Recommended Posts

Merhaba

Kişisel bir bilgi olarakta değerlendirebilirsiniz.Ancak elimde digital gram ölçer bir alet ile tarttığım tahtaların ağırlıkları ile sitelerde açıklanan değerlerin doğru olmadığını gördüm..İşte siz en basit örnek..Stiga Offensive Classic düz sap tahtanın ağırlığı 77 gr..Sitelerde 90 + - gr verilmekte

hoşçakalın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Kişisel bir bilgi olarakta değerlendirebilirsiniz.Ancak elimde digital gram ölçer bir alet ile tarttığım tahtaların ağırlıkları ile sitelerde açıklanan değerlerin doğru olmadığını gördüm..İşte siz en basit örnek..Stiga Offensive Classic düz sap tahtanın ağırlığı 77 gr..Sitelerde 90 + - gr verilmekte

hoşçakalın

90 - 13 gr olarak değerlendirirsek yanlış olmadığını görürüzsmile.gif

Şaka bir yana tahtalarda ağırlık ile ilgili bariz farkların dışında sap ile ilgili farklarda olabiliyor. Aynı marka ve model iki tahtadan birinin sapının diğerine göre çok daha kalın olduğuna tanık oldum, herikiside flared sap.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aydın abi merhaba;

sitelerde verilen bilgilere pek itibar etmemek lazım..Aynı ürün hakkında farklı sitelerde farklı bilgiler yer alabiliyor..Bu durum bilhassa ilk defa kombinasyon yapacakları çok şaşırtıyor..Ama işi az çok bilenler neyin ne olduğunun farkındalar zaten..Örnek verdiğiniz ekipmana gelecek olursak bir karışıklık olması doğal,çünkü o tahtanın hem dolu saplı hem de boş saplı versiyonu mevcut..Boş saplı olan haliyle daha hafif olacaktır..Bu yüzden sitelerde böyle bir karışıklık yaşanmış olabilir..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..