Jump to content
Masatenisi.org Forum

7. Forum Buluşması

Recommended Posts

Buluşma notlarım...*Oda arkadaşım Erdinç Halbutoğulları'na - (Takifire) cana yakınlığı, muhabbeti, cömertliği ve dostluğu adına çok teşekkür ederim.Gittiği her yerde, arzu ettiği buz gibi soğuk meyve sularına kavuşmasını dilerim. :)*Harun Çoşkun. Turnuvada ikinciliği elde eden takımımız "Guruptan Çikamaduk" un takım kaptanı, antrenörü, her maçta iki çeken as oyuncusu, maçta show yapabilen tek oyuncusu.Harun sayesinde kendi adıma çok keyifli takım müsabakaları yaşadım. Rize de ilk defa tanıştık. Kısa sürede kaynaştık. Ev sahibi olarak bizleri en iyi şekilde ağırlamak için Harun da elinden geleni esirgemedi. Turushan hoca ve Gökhan ile beraber Rize'de çok iyi işlere imza atacağına inanıyorum. Umarım forumda aramıza yeniden katılır. Eğer bu satırları okuyorsa kendisine çok selam gönderiyorum. İlgisi, samimiyeti ve fedakarlığı için de çok teşekkür ediyorum. Kardeşi Hatice'ye de selamlar. Yarıda bıraktığı eğitimini tamamlar inşallah.*Takım arkadaşım Ahmet Fehmi Eriş. Ben maç kaybettiğimde o maçlarını alarak durumu telafi etti. O olmasaydı gerçekten "guruptan çikameyduk". Maçlarda alkışla, tezahüratla moral verdi, desteğini esirgemedi. Sağolsun. Kendine iyi bak Ahmet.*Gökhan kardeş. Çok iyi bir oyuncu. Çok mütevazi. Temiz kalpli. Çok iyi birisi. Kendisini tanıdığıma çok memnunum. Rize'de kendisine başarılar diliyorum ve başarılı olacağına da eminim. Yolu hep açık olsun.*Ekrem abi - (Ekrem) ve oğlu Ahmet - (Emmi). Ahmet çok tatlı ve inanılmaz hırslı bir çocuk. Ekrem abi onu yetiştirmek için hiçbirşey esirgemeden elinden geleni yapıyor.Takdiri hakediyor. Ama Ahmet çok yetenekli bir çocuk olduğundan yakında Ekrem abinin öğretebileceğinden daha fazlasına ihtiyacı olacak gibi görünüyor.İhtiyacı olan desteğe kavuşur inşallah. Ekrem abiye hürmet eder, Ahmet'i de yanaklarından öperim. Ongun abisinden çok çok selam. *Alparslan abi sağolsun benim istediğim zaman sayı alma yeteneğimden bahsetmiş. Böyle bir yetenek bende mevcutsa bile kendisinin sahip olduğu yeteneğin yanında lafı bile edilmez.2-0 dan gelip 3-2 maç alma yeteneği. Alparslan abi, intikam hazırlığı içindeyim haberin olsun.*Malatyalı Cihan. Kendisiyle turnuvada karşılaşmadık ama özel maç yaptık. Tüm çirkefliklerimi sergiledim yine de set alamadım. Çok geliştirmiş.Daha da geliştirir umarım. Cihan'ı seneye ferdi finallerinde seyretmeyi bekliyorum. Bravo Cihan.*Yusuf - (Matematik). Rüşvet aldığımı belgeleyip ifşa ettin, herkese rezil ettin beni Yusuf! Ne olmuş yani? Bir sayı oraya iki sayı buraya gitmiş kimin umurunda? Ne güzel yolumuzu buluyorduk. :\*Erdem Çetintaş. Yakında vatani vazifesini yapacak olan Erdem'e hayırlı tezkereler dilerim. *Ömer Kuloğlu. Ömer kardeş beraber pek oynayamadık ama o kadarı bile keyifliydi. İstanbul'da görüşmek üzere. *Tufan Yalçın, Orhan Altay - (Champ), Erkan Kızıltaş. Hocalarımız bu buluşmaya da renk kattılar. Onların muhabbetlerini dinlemek ve oyunlarını izlemek her zaman büyük zevk. Herkes gibi ben de kendilerine çok teşekkür ederim. *Özür. Takım finallerinin son maçındaki performansım adına, önce Bilal beyden sonra maçı izleyen herkesten özür dilerim. Ben takım olarak bu kadar ilerleyebileceğimizi ve turnuvanın bu kadar uzayacağını kestiremediğimden öğle yemeği yememek gibi bir gaflete düştüm.Maça çıktığımda, gün boyu aşırı terleme, açlık, yorgunluk ve az uyku yüzünden gözüm kararma noktasına gelmiştim. O kadar oynayabildim. (Oynayamadım yani) Bu da iyi bir turnuva tecrübesi oldu benim için. Birinci olan takımın oyuncularını can-ı gönülden tebrik ederim.*Başarılı bir forum buluşması organizasyonu gerçekleştiren Turushan Övgü hocamı tebrik eder, tanışabildiğim tanışamadığım, oynayabildiğim oynayamadığım tüm katılımcı arkadaşlara teşekkür ederim.Sene yeniden buluşmak dileğiyle.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 374
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yazıyı düzenleyemiyorum. Ben ne kadar enter a basıp satırları ayırsam da, sonunda burada herşey içiçe geçmiş karman çorman bir hale geliyor. Sanırım benim bilgisayarla ilgili bir sorun söz konusu. Okuyanlardan bu durum için özür dilerim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merak eden arkadaşlar için, Kaçkar gezim sırasında cep telefonuyla çektiğim fotoğraflara aşağıdaki adresten bakabilirsiniz. Fotoğraflara açıklama yazmadım. Şu an o iş için yeterli sabrım yok. İlerleyen haftalarda belki. Görüntülerle ilgili merak ettiğiniz birşey olursa özel mesaj yoluyla sorabilirsiniz. Cevaplamaya çalışırım. http://s865.photobuc...211/ongstnbl34/

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hayal mi gerçek mi? gördüğüm rüya nede çabuk geçti rize 'de turnuva . ayder 'de yayla havası soluduk, o güzelim sularından içtik,ayrıca çok değerli ayder taşlarından topladık.

bu arada turushan abi size çok teşekkür ederim bizlere çok güzel günler yaşattınız. tufan abime 'de çok teşekkür ediyorum.rizeden dönüşümüz bir hayli sıkıntılı geçmesine rağmen babamla antıramanlara başladık. tufan abi sıkı dur inşallah van 'da sizinle maç yapacağım.bu arada rizeye gelen bütün masatenisi dostlarını tanıdığım için çok memnun oldum.alparslan ve matamatik abi sizi takımı galiba batırdım çok üzgünüm önümüzdeki günlerde daha iyi hazırlanacağım.bütün masatenisi dostlarına KAHRAMANMARAŞTAN saygılarımı sunarım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merak eden arkadaşlar için, Kaçkar gezim sırasında cep telefonuyla çektiğim fotoğraflara aşağıdaki adresten bakabilirsiniz. Fotoğraflara açıklama yazmadım. Şu an o iş için yeterli sabrım yok. İlerleyen haftalarda belki. Görüntülerle ilgili merak ettiğiniz birşey olursa özel mesaj yoluyla sorabilirsiniz. Cevaplamaya çalışırım. http://s865.photobuc...211/ongstnbl34/

ongun abi mrb kaçkardan sağ salim döndüğüne sevindim.(nede olsa dağlarda ayılara yem olabilirdin):bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar,

Rize'de bendeki kağıtlara göre şu arkadaşlar TT'ye üye oldu:

Gökhan ÇAKIR

Bilal ATAR

Ahmet Fehmi ERİŞ

Adem GÜNEŞOĞLU (doğum yılı eksik)

Abdullah YEREBAKAN

Forum toplantısı esnasında üye olup ta burada ismi görünmeyen varsa lütfen bana tekrar bilgilerini yollasın (isim,soyad, doğum yılı, şehir, e-posta)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turushan Hocam, Teşekkürler, teşekkürler, teşekkürler... Çok teşekkür ederim.Sayenizde çok keyifli bir forum buluşması yaşadım. Masa tenisine tam anlamıyla doydum.Oyunumla ilgili değerli tavsiyelerde bulundunuz. Rize'yi gezdirdiniz. Defalarca yedirdiniz içirdiniz. Gezi dönüşü, o pasaklı halimle beni evinizde misafir ettiniz. O kadar işinizin arasında hem de. Bunca yıl sonra gecenin bir vakti, sizin gibi bir üstadla canlı canlı satranç oynayabilmek de son derece keyifliydi.Kendimi mahçup hissetmemem mümkün değil. Size ve sevgili eşiniz Nilüfer Hanım'a ne kadar teşekkür etsem azdır. Tekrar görüşünceye dek kendinize çok iyi bakın, Allah'a emanet olun.Sevgi ve saygılarımlaOngun Tunalı

onguncum sağsalim dağdan dönebildiğine çok sevinmiştik, eve ilk geldiğinde seni pek tanıyamadım ama banyo yapınca ve traş olunca hah dedim şimdi oldu :))))))))))))

aslında satrançta bu kadar iyi olduğunu tahmin etmiyordum, çok zorladın ama artık bir dahaki sefere inşallah,

yolun ne zaman bu tarafa düşerse beklerim kardeşim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

onguncum sağsalim dağdan dönebildiğine çok sevinmiştik, eve ilk geldiğinde seni pek tanıyamadım ama banyo yapınca ve traş olunca hah dedim şimdi oldu :))))))))))))

aslında satrançta bu kadar iyi olduğunu tahmin etmiyordum, çok zorladın ama artık bir dahaki sefere inşallah,

Turushan hocam bende satranç oynarım. Teorik bilgim yoktur açılış, oyun sonu vs.. Ama mahalle oyunucusu düzeyinde oynarım. Masa tenisi dışında karşılaşacak bir alanımız daha var artık.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rize'deki forum buluşması çok güzel ve eğlenceli geçti. Başta Turushan hocam olmak üzere emeği geçen ve buluşmaya katılan herkese en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu yıl senelik iznimi forum buluşmasına denk getirip buluşma öncesi bir Doğu Karadeniz gezisi yapma şansı yakaladım. Gezide çektiğim bazı fotoğrafların ve kısa notların olduğu sayfaya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www1.gantep.edu.tr/~agurbuz/dogu_karadeniz_gezi/

Forum buluşması ve Ayder gezisinde çektiğim fotoğraflar ise aşağıdaki linkte. Düzenleme şansım olmadığı için hepsini önizlemeli bir web sayfana attım.

http://www1.gantep.edu.tr/~agurbuz/7.forum_bulusmasi/

@Ongun

Çok güzel bir gezi yapmışsın. Fotoğraflar için çok teşekkürler. Cep telefonu ile bu kadar güzel fotoğraflar çekebiliyorsan iyi bir makina ile neler yakalarsın Allah bilir. Tebrikler.

Selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turushan hocama ve katkısı olan herkese cok tesekkur ederım. Boylesıne bı bulusma mukemmel bır sekılde organıze edildi. Tadı damağımda kaldı gerçekten. Oynaması ayrı ızlemesı ayrı bı keyıftı. Dostluklar harıka. Abilerimin hepsı pırlanta gibi. Hepinize cok tesekkur ederım.Bı sonrakı bulusmayı ıple cekıyorum :gulumse:

Ongun abi vallaha cok kıskandım senı. Harıka bı gezı planlamıssın. en onemlısı sag salım dondugune cok sevındık :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

*Alparslan abi sağolsun benim istediğim zaman sayı alma yeteneğimden bahsetmiş. Böyle bir yetenek bende mevcutsa bile kendisinin sahip olduğu yeteneğin yanında lafı bile edilmez.2-0 dan gelip 3-2 maç alma yeteneği. Alparslan abi, intikam hazırlığı içindeyim haberin olsun.*Malatyalı Cihan. Kendisiyle turnuvada karşılaşmadık ama özel maç yaptık. Tüm çirkefliklerimi sergiledim yine de set alamadım. Çok geliştirmiş.Daha da geliştirir umarım. Cihan'ı seneye ferdi finallerinde seyretmeyi bekliyorum. Bravo Cihan.*

onguncum ben hala senin benimle ciddi tek mac yaptıgına inanmıyorum yoksa eminim seni yenmem mümkün deigl cünkü gercekten hissediyorum istedigin sayıyı aliyosun...ama anlamadıgım tek sey sen cihana nasil yeniliyosun:)))ben sana "cihanı yenmek taktiklerinden" bikac tüyo vereyim gerisini raket oynasın sen otur:))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:)Sağolun hocam.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rize'deki forum buluşması çok güzel ve eğlenceli geçti. Başta Turushan hocam olmak üzere emeği geçen ve buluşmaya katılan herkese en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu yıl senelik iznimi forum buluşmasına denk getirip buluşma öncesi bir Doğu Karadeniz gezisi yapma şansı yakaladım. Gezide çektiğim bazı fotoğrafların ve kısa notların olduğu sayfaya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www1.gantep.e...karadeniz_gezi/

Forum buluşması ve Ayder gezisinde çektiğim fotoğraflar ise aşağıdaki linkte. Düzenleme şansım olmadığı için hepsini  önizlemeli bir web sayfana attım.

http://www1.gantep.e...orum_bulusmasi/

@Ongun

Çok güzel bir gezi yapmışsın. Fotoğraflar için çok teşekkürler. Cep telefonu ile bu kadar güzel fotoğraflar çekebiliyorsan iyi bir makina ile neler yakalarsın Allah bilir. Tebrikler.

Selamlar.

Sağol Ahmet abi. İnan sırf sen istedin diye telefonla birşeyler çekmeye çalıştım. Yoksa gezilerde fotoğraf çeken biri değilimdir. Fotoğrafları beğendiysen oraları mutlaka kendi gözlerinle görmelisin. Hiçbir makina o doğanın güzelliğini aktaramaz. Gidip, görüp, yaşaman gerek. Kendin gördükten sonra dönüp bu uyduruk resimlere bakmazsın bile.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ongun abi mrb kaçkardan sağ salim döndüğüne sevindim.(nede olsa dağlarda ayılara yem olabilirdin):bye:

:) Sağol Ahmet. Sen hiç endişe etme. Fındık, ceviz, bal, alabalık ve armudun iyisiyle ziyafet çekmek varken, hiçbir ayıcık benim popomu ısırıp da ağzının tadını bozmak istemez Ahmetciğim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turushan hocama ve katkısı olan herkese cok tesekkur ederım. Boylesıne bı bulusma mukemmel bır sekılde organıze edildi. Tadı damağımda kaldı gerçekten. Oynaması ayrı ızlemesı ayrı bı keyıftı. Dostluklar harıka. Abilerimin hepsı pırlanta gibi. Hepinize cok tesekkur ederım.Bı sonrakı bulusmayı ıple cekıyorum  :gulumse:

Ongun abi vallaha cok kıskandım senı. Harıka bı gezı planlamıssın. en onemlısı sag salım dondugune cok sevındık  :gulumse:

Sağol Kürşad. Ne yazık ki ben İstanbul'a döndüğüme hiç sevinmedim. Benim sağlık da, salimlik de oralarda kaldı. :(

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

onguncum ben hala senin benimle ciddi tek mac yaptıgına inanmıyorum yoksa eminim seni yenmem mümkün deigl cünkü gercekten hissediyorum istedigin sayıyı aliyosun...ama anlamadıgım tek sey sen cihana nasil yeniliyosun:)))ben sana "cihanı yenmek taktiklerinden" bikac tüyo vereyim gerisini raket oynasın sen otur:))

Evet Alparslan abi ciddi maç yapamamak gibi bir özürüm var gerçekten. Büyüyünce öğreneceğim inşallah. Ben Cihan'a yenilmiyorum abi, Cihan beni yeniyor. Valla Cihan'ı yenebilmek için birkaç iyi "Cihan yenme tüyosu" na ihtiyacım var kesinlikle ama Cihan duymasın. Biraz düşününce, Cihan'ı yada herhangi birini yenmek için tüyolara ihtiyaç duyduğuma mı üzüleyim, kimsenin beni yenmek için tüyoya ihtiyaç duymamasına mı üzüleyim bilemedim şimdi. :S

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sağol Ahmet abi. İnan sırf sen istedin diye telefonla birşeyler çekmeye çalıştım. Yoksa gezilerde fotoğraf çeken biri değilimdir. Fotoğrafları beğendiysen oraları mutlaka kendi gözlerinle görmelisin. Hiçbir makina o doğanın güzelliğini aktaramaz. Gidip, görüp, yaşaman gerek. Kendin gördükten sonra dönüp bu uyduruk resimlere bakmazsın bile.

Çok teşekkürler Ongun. Düşüncelerine aynen katılıyorum. Dizlerim sorun çıkardığında beni sırtında taşımayı göze alabiliyorsan en kısa zamanda gidelim beraber. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

*Harun Çoşkun. Turnuvada ikinciliği elde eden takımımız "Guruptan Çikamaduk" un takım kaptanı, antrenörü, her maçta iki çeken as oyuncusu, maçta show yapabilen tek oyuncusu.Harun sayesinde kendi adıma çok keyifli takım müsabakaları yaşadım. Rize de ilk defa tanıştık. Kısa sürede kaynaştık. Ev sahibi olarak bizleri en iyi şekilde ağırlamak için Harun da elinden geleni esirgemedi. Turushan hoca ve Gökhan ile beraber Rize'de çok iyi işlere imza atacağına inanıyorum. Umarım forumda aramıza yeniden katılır. Eğer bu satırları okuyorsa kendisine çok selam gönderiyorum. İlgisi, samimiyeti ve fedakarlığı için de çok teşekkür ediyorum. Kardeşi Hatice'ye de selamlar. Yarıda bıraktığı eğitimini tamamlar inşallah*

İşteş çatılı ''Tanışma'' eylemi arefesinde, parapsikolojik düzeydeki olasılıkların matematiksel kombinasyonlar kadar sınırsız olduğu konusunda hem fikir olduğumuz sevgili takım arkadaşım -TUNALI Ongun abim- bu güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim..

Tek katılmadığım nokta takımın kaptanı,as oyuncusu,mental antrenörü,kısacası herşeyi sendin..

Seninle işteş çatılı bu eylemi yüzyüze gerçekleştirme şerefine nail olduğum için kendimi şanslı sayıyorum..

Tekrar,tekrar,tekrar görüşmek ümidiyle..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gelemediğime mi üzüleyim, ödülleri kaçırdığım için ağlıyım mı, o güzel ortama katılamadığım için kafamı taşlara mı vurayım bilemedim :aptal2:

Burağım halt ettin kabul et işte (o: illa gidiş-dönüş uçak bileti mi gönderecektin sana..

Geleydin kalaydın bizde,gezeydik çarşı pazar,toplayaydık börtü böcek,serinleyeydik karadenizin serin sularında,arada da iki cosmin contra(!) attık mı nolcak (o:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Burağım halt ettin kabul et işte (o: illa gidiş-dönüş uçak bileti mi gönderecektin sana..

Geleydin kalaydın bizde,gezeydik çarşı pazar,toplayaydık börtü böcek,serinleyeydik karadenizin serin sularında,arada da iki cosmin contra(!) attık mı nolcak (o:

Aslına haklısın Harun gelebilirdim ama o an gözüm yemedi, keşke yeseymiş :annoyed: Bir dahakine özel bir turnuva ayarlarız ona gelirim sözüm olsun ;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 37 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..