Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ne Biçim Raket Bu Ya!

onurzaim

Recommended Posts

Argidişleeğ. Bir raket göğdüydüm ahanda şekli dabanca gübün. Bür de siz bakıverin gariii...

Tercüme: Arkadaşlar Bir raket gördüm. Şekli tabancaya beziyor. Bir de siz bakın.

http://tt-japan.net/index.php?main_page=product_info&manufacturers_id=3&products_id=547

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Argidişleeğ. Bir raket göğdüydüm ahanda şekli dabanca gübün. Bür de siz bakıverin gariii...

Tercüme: Arkadaşlar Bir raket gördüm. Şekli tabancaya beziyor. Bir de siz bakın.

http://tt-japan.net/index.php?main_page=product_info&manufacturers_id=3&products_id=547

Merhaba

Aslında değişik ve de kullanılabilir görünüyor..Henüz tam incelemedim ama ancak ilk etapta görünen temel sorunu servis çeşitliliği olamaz.

Yani baştan kaybedersiniz

selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ahmet Bey, antrenmanlarda ateşli mühimmat kullanmayalım lütfen.

Ateşli mühimmat yasak, benzinli solüsyon yasak, sürtünmesiz pütürler yasak, o yasak bu yasak... Döner bıçağı, beyzbol sopası, merdane serbesttir umarım. O zaman ben de bu raketle maça çıkar logoyu rakibime özellikle gösteririm. :gulumse:

Döner bıçağı demişken aklıma geldi. Maç izlemeye giden bazı futbol taraftarlarının üzerinden çeşitli kesici, delici, kırıcı vs. malzemelerin çıktığı malumunuz. Bir arkadaşın okuduğu bir haberde adamın üzerinden döner bıçağı artı biley taşı çıkmış. Arkadaş kesip doğrayacak, körlenince bileyleyip doğramaya devam edecek. Hey Allah'ım yaa, güler misin ağlar mısın... :annoyed:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ateşli mühimmat yasak, benzinli solüsyon yasak, sürtünmesiz pütürler yasak, o yasak bu yasak... Döner bıçağı, beyzbol sopası, merdane serbesttir umarım. O zaman ben de bu raketle maça çıkar logoyu rakibime özellikle gösteririm. smile.gif

Döner bıçağı demişken aklıma geldi. Maç izlemeye giden bazı futbol taraftarlarının üzerinden çeşitli kesici, delici, kırıcı vs. malzemelerin çıktığı malumunuz. Bir arkadaşın okuduğu bir haberde adamın üzerinden döner bıçağı artı biley taşı çıkmış. Arkadaş kesip doğrayacak, körlenince bileyleyip doğramaya devam edecek. Hey Allah'ım yaa, güler misin ağlar mısın... annoyed.gif

Şimdi peşin hükümlü olmayalım. Adamın biley taşını üzerinde taşımasının çeşitli sebepleri olabilir:

Mensubu olduğu radikal fanatik taraftar grubunun menfaati için taşıyor olabilir. Tribünde maçı seyrederken bir yandan arkadaşların döner bıçaklarını da bilerim, böylece çıkışta hepberaber çabuk ve temiz, düşman taraftarın cildini de fazla tahriş etmeden, sorunsuz olarak doğrama işlemini tamamlarız diye düşünmüş olabilir.

Maksat, hem iş hem eğlence olabilir. Adam, bir taraftan savaş nidalarıyla saldırıp, yakaladığını doğrarken, diğer taraftan ihtiyacı olanların bıçaklarını bileyip birkaç kuruş sebeplenmeye çalışan bir girişimci olabilir. O anda orada biley taşı; su, simit, kağıt helva ve haşlanmış mısır kadar doğal bir ihtiyaç maddesi halini alabilmektedir.

Yahut en basiti, adam türlü sebeplerden ötürü maçtan önce döner bıçağını bilemeye fırsat bulamamıştır, o yüzden çıkarken biley taşını da cebine atmıştır. İnsanlık hali, olabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

...

Döner bıçağı demişken aklıma geldi. Maç izlemeye giden bazı futbol taraftarlarının üzerinden çeşitli kesici, delici, kırıcı vs. malzemelerin çıktığı malumunuz. Bir arkadaşın okuduğu bir haberde adamın üzerinden döner bıçağı artı biley taşı çıkmış. Arkadaş kesip doğrayacak, körlenince bileyleyip doğramaya devam edecek. Hey Allah'ım yaa, güler misin ağlar mısın... :annoyed:

Elmasını da mı soymasın adam ya !!! Amma da abarttınız :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 2 years later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..