Jump to content
Masatenisi.org Forum

Waldner Senso Ultra Carbon(Hız :s )

Recommended Posts

Arkadaşlar ben bu hafta sonu waldner senso ultra carbon tahta aldım bundan önce dr.neubauer bulldozer kullanıyordum waldner senso ultra carbon carbon olduğu halde raketin eski halinden(dr.neubauer li halinden) daha yavaş oldu sebebi ne sizce bunun? yapıştırıcımı ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bildiğim kadarıyla buldozer allround bir tahta, waldner ultra carbon ise off+ , eğer bir yanlışlık yoksa aynı lastikte donic'in daha hızlı olması lazım, eğer lastikte çok fazla solusyon kalıntısı varsa belki bir miktar hızda değişiklik yapabilir,

dip not: tahtanın carbon içermesi onun hızlı olacağı anlamına gelmez, def tahtalardan da carbon içerenler var

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

solusyon kalıntısı yok sanırım zaten ben yapıştırmadm =) (ben yapıştırsam elmie yüzüme bulaştırırdım) semih bey yapıştırdı , aydın beyin verdiği bulldozer tahta verniklenmiş sanırım ya bundan dolayı daha hızlı eskisinden yada yapıştırıcıdan dolayı? (moralim bozuldu daha yavaş gelince)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nimbus'a solüsyon etki etmiyor bildiğim kadarıyla,o yüzden hangi yapıştırıcı ile yapıştırıldığının önemi olmaması lazım..Ama bu lastiğe solüsyon sürenler lastiğin özelliğini kaybettiğinden bahsediyorlardı(hız ve spin özelliğini)..Son sefer solüsyon ile yapıştırıldıysa sebep bu olabilir..Vernik tahta yüzeyini sertleştirdiği için hızında artış yapabilir ama all+ bir tahtayı off+ bir tahtaya dönüştürecek kadar etkisi olacağını sanmıyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nimbus solusyonla tam bir canavar oluyor, bizzat denediğim için biliyorum, vernik çok fazla etki etmese de all+ bir tahtayı off- sınıfına sokabilir, arkadaş bu yüzden şimdiki kombiyi yavaş hissediyor olabilir, ama her iki kombiyi kullanmadan net bir şey söylemek çok zor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çocukluğumuzdan beri bize anlatılan kaplumbağa tavşan hikayesi geçek demekki.. Yavaş bildiğimiz tahta hızlı tahtaya selektör yapıyor.

Yahu bu forumdaki sorular neden bu kadar zor, artık kalem bile oynatamıyorum.. Başka forumlara kayıp fındık fıstık hikayelerimi anlatsam..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ARKADAŞLAR DEĞERLER KONUSUNDA MARKALAR ARASI FARKLILIK GÖRÜLEBİLİYOR. BEN BUTTERFLY A. MAZUNOV VE TENERGY 64 LE OYNUYORUM AMA BUTTERFLY DEF BİR TAHTA VAR AYNI LASTİKLERİ ONA YAPIŞTIRINCA TOP KONTROLÜ DİYE BİŞEY KALMIYO BÖYLE SAÇMA Bİ OLAY YAŞADIM ŞAŞKINLIĞIM DEVAM EDİYOR AMA OLAY HALA DAHA AYNI

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ARKADAŞLAR DEĞERLER KONUSUNDA MARKALAR ARASI FARKLILIK GÖRÜLEBİLİYOR. ...

"donik" arkadaşım onu demek istemiyor aynı broşür(donic broşürü) bendede var bruşürde waldner senso ultra carbon'un hız 9 kontrol 8- olarak gösterilmiş ama hazersporun sitesinde verilen linki açınca hız 10 kontrol 7- denmiş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"donik" doğru olan sanırım broşürdeki(az olan) çünkü donicin kendi sitesindede aynı değer var "www.donic.de"..

Ve lütfen biri bana yardım etsin D: nasıl hızlandırabilirim bu raketi speed glue ilemi yapıştırıyım?.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"donik" arkadaşım onu demek istemiyor aynı broşür(donic broşürü) bendede var bruşürde waldner senso ultra carbon'un hız 9 kontrol 8- olarak gösterilmiş ama donic sitesinde hız 10 kontrol 7- denmiş.

Broşürde hata yapılmış. Donic'in kendi sitesindeki değerlere bakın. (ve değerlere güvenmeyin. Bir bilim insanı gibi bu tür verilere şüpheyle bakılmalı)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

madem hız istiyorsun; öncelikle tahtayı vernikle, lastiklere tuning uygulayıp hızlandırıcı solusyonla yapıştır, o zaman bak bakalım hangi topu masada tutabileceksin,

amacınız öncelikli olarak tekniğinizi geliştirmek olmalı, bu da gelişme düzeyindeki sporcuların bol idman yapması, kontrollü kombi kullanarak topu masada tutmakla olur, mermi gibi giden toplar ne size ne de partnerize fayda sağlamaz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

madem hız istiyorsun; öncelikle tahtayı vernikle, lastiklere tuning uygulayıp hızlandırıcı solusyonla yapıştır, o zaman bak bakalım hangi topu masada tutabileceksin,

amacınız öncelikli olarak tekniğinizi geliştirmek olmalı, bu da gelişme düzeyindeki sporcuların bol idman yapması, kontrollü kombi kullanarak topu masada tutmakla olur, mermi gibi giden toplar ne size ne de partnerize fayda sağlamaz

Söylediğiniz bu durumdan ben çok muzdaribim hocam. Oynadığım muhitte herkes yapmış hızlısından bi kombinezon, kafama kafama vuruyolar hocam. Mahalle arasında 100 km ile oynuyolar. Bi dur diyen eden de yok. Masalara hız tümseği mi yaptırmalı? Naapsak hocam? Kurtar bizi bu kütçülerden hocam.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..