Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hazır Raket Tavsiyesi

Guest Acmelih

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar.Ben masa tenisini çok seviyorum.Ama öyle fazla oynamadım okuldayken arkadaşlarla oynuyoduk.Ama raketimin lastiği yırtıldı.Yeni başlıyanlar için hangi hazır raketi önerirsiniz 40 tl den az olursa çok iyi olur nede olsa öğrenciyiz :D

Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

(stiga matar 3 wrb) benim eski raketim hazır raketlerle oynuyordum sonra sonra bu raketi aldım 65 tl ye 3 hafta sonra kombinasyon rakete geçtim istersen stiga matar 3'ü uygun fiyata satarım.. yanında bitane daha stiga atarım hazır raket onuda arkına verirsin :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

(stiga matar 3 wrb) benim eski raketim hazır raketlerle oynuyordum sonra sonra bu raketi aldım 65 tl ye 3 hafta sonra kombinasyon rakete geçtim istersen stiga matar 3'ü uygun fiyata satarım.. yanında bitane daha stiga atarım hazır raket onuda arkına verirsin :D

Merhaba

Kaan kardeşim

Sana gönderdiğim Dr.Neubouer Buldozer tahtayı kullanmadığın anlaşılıyor.KArgo bana ait olmak üzere geri gönderebilirsin

Kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..