Jump to content
Masatenisi.org Forum

çankırı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz

Guest Velihan

çankırı hakkında ne düşünüyorsunuz  

31 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Çankırı da gençlik sporun kulübü var mı? Okullar faal mi? Okul maçları yapılıyor mu? Kaç tane spor kulübü var? Bu spor kulüplerinin futbol dışında aktif oldukları branşlar var mı? Bölgede ki kuruluşlar hangileri?

Erkan bu sorular hakkında bilgin varmı? Ben web sayfalarından bakıyorum ama bilgiler güncel değil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlknur. Bir gençlik ve spor kulubü vardı. Telekom bu kulübü devraldı. Sadece gençler takımı var bu kulubün. Büyüklerin oynadığı herhangi bir kulup yok.

Can ,Velihan ve Fırat da o takımın oyuncusu. Bir de Yasin var buraya üye değil herhalde. Benim bildiğim başka kulüp yok. Kurumlar ligi kurulabilir belki ama. Şu anda benim bildiğim bir faaliyet yok. Haziran da kurumlar arası turnuva olma ihtimali var. Belki o zaman bu ligin temelleri atılabilir.

Bu sene liseler arası turnuvaya 12 erkek , 4 bayan takımı katıldı. İlköğretim düzeyinde ciddi bir çalışma yok. Okullardaki 1-2 öğretmenin şahsi gayretleriyle belki sporcu yetişebiliyor.

Benim bildiğim sadece 1 bayan antrenör vardı. O da ayrıldı demişlerdi. Yani şu anda hiç antrenör yok.

Belki benim bilmediğim olumlu şeyler vardır. Eğer biliyorlarsa arkadaşlar yazsınlar.

Çeşitli özel kuruluşlar var. Aslında kulüp kurabilir ve reklamlarını yapabilirler. Fakat yeterince bilgileri yok sanırım. Örneğin Aytaç büyük bir firma. Çankırıda 2 büyük fabrikası var. Tuz fabrikaları var. MKE silah fabrikası var. Organize Sanayi Bölgesinde de birçok fabrika var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

erkan çankırıda yaklaşık 10 yıl önce çok iyi oyuncular vardı bunların başında muzaffer silahsız, ibrahim sılahsız, edebiyat öğretmeni fikret kedersiz, fatih uysal telekomda çalışan ali abi vardı tabi bunların en başında il temsilcisi erol yüksel geliyordu . ben çankırı lisesinden mezunum . okurken bizim okul turnuvaları çok çetin geçerdi o zaman astsubay hazırlama okulu vardı yatılı ziraat meslek lisesi vardı bu üç okul birinciliği almak için kıyasıya çarpışırdı. Merak ettiğim konu bu yazdığım isimlerden aktif olan hala oyuncu, antronör olarak devam eden yokmu?

çankırı nın çocuğu masa tenisinde iyidir yeterki imkan ve olanaklar sağlansın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sonsuvari! İl temsilcisi Telekomda çalışan Fatih bey. Soyadını bilmiyorum. Belki Fatih Uysal dediğin o olabilir. Fikret beyin ismini duydum sadece. Hakemlik filan yapıyor. Diğer isimleri tanımıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sonsuvari! İl temsilcisi Telekomda çalışan Fatih bey. Soyadını bilmiyorum. Belki Fatih Uysal dediğin o olabilir. Fikret beyin ismini duydum sadece. Hakemlik filan yapıyor. Diğer isimleri tanımıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Erkan hocam sizi sanırsam Fikret hocayla tanıştırabilirim.bizle oynamaya gelecekti.ilerki günlerde gelebilir.size haber veririm.

Çankırı hakında söyleyeceğim;

masatenisine verdiği önem gün geçtikçe azalıyor gibi.eskiden daha başarılarmış.bana masatenisinde(türkiyede) :huh: sayılır yeri olan çankırılı masatenisci söyleyecek var mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

biz çankırıdan can ve velihan çankırı hakkında neler düşündüğünüzü öğrenmek istedik anketimize katılırsanız sevinirim

SEVGİLİ CAN;

MASA TENİSİNE 12 YAŞINDA ÇANKIRI'DA BAŞLAMIŞTIM.O GÜNLERDE MESLEK LİSESİ VE ASTSUBAY HAZIRLAMA OKULU'NDA ORTA DÜZEYDE OYUNCULAR VARDI.HİÇBİR ZAMAN DA İLERİYE GEÇEMEDİ.ORTA DÜZEY DİYORUM ÇÜNKÜ DİĞER İLLERDEKİ OYUCULARI VE İMKANLARI GÖRÜNCE FARKI GÖRDÜM.KALDI Kİ ÇANKIRI'YA EN BÜYÜK KATKIYI AST.SB HAZIRLAMA OKULU YAPIYORDU.BİLDİĞİM KADARIYLA ÇANKIRI'DAN TAŞINDI. İŞİNİZ ZOR.KOLAY GELSİN.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

çankırı ankara'ya 2saat kadar uzakta.

eğer siz gibi büyüklerimiz, buraya gelirse belki çankırıda masatenisi yöneticileri gözlerini açmayı basarır.sizlere evlerimizin kapısı sonuna kadar açık.

çankırı valisi eski masatenisi oyucusu.masatenisi oynamasını çok seviyor.bizim

okulumuza geldiğinde ilk olarak masatenisi oynayan kim var diye sordu.ve bizimle oynadı.kendi özel kamerasına çekti. bize her konuda yardımcı olacaktır. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..