Jump to content
Masatenisi.org Forum

Avrupa Masa Tenisi Kupası Ettu Cup Erkekler 4.tur Maçı

Recommended Posts

VLADIMIR SAMSONOV 13 ARALIK TA İSTANBUL’DA

Fenerbahçe Spor Kulübü Masa Tenisi erkek takımımız 13 Aralık pazar günü saat 16:00 da Kadıköy Caferağa Spor Salonu'nda Rusya’nın Fakel Gazproma Orenburg takımıyla çeyrek finale kalma mücadelesi verecek. Tüm masa tenisi severleri dünya yıldız oyuncularının katılacağı bu maça bekliyoruz.

Fenerbançe S.K

SLOBODAN GRUJIC

AHMED SALEH

CEM ZENG

TURGUT POLAT

MURAT ERİŞ

Fakel Fazproma Orenburg

ANDRIANOV Sergei

KUZMIN Fador

SALABAYEV Valeriy

SAMSONOV Vladimir

SKACHKOV Kirill

SMIRNOV Alexei

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Masa Tenisi Şubesi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Acaba maçı FB TV verecek mi?

VLADIMIR SAMSONOV 13 ARALIK TA İSTANBUL’DA

Fenerbahçe Spor Kulübü Masa Tenisi erkek takımımız 13 Aralık pazar günü saat 16:00 da Kadıköy Caferağa Spor Salonu'nda Rusya’nın Fakel Gazproma Orenburg takımıyla çeyrek finale kalma mücadelesi verecek. Tüm masa tenisi severleri dünya yıldız oyuncularının katılacağı bu maça bekliyoruz.

Fenerbançe S.K

SLOBODAN GRUJIC

AHMED SALEH

CEM ZENG

TURGUT POLAT

MURAT ERİŞ

Fakel Fazproma Orenburg

ANDRIANOV Sergei

KUZMIN Fador

SALABAYEV Valeriy

SAMSONOV Vladimir

SKACHKOV Kirill

SMIRNOV Alexei

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Masa Tenisi Şubesi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Slobodan Grujic - Vladimir Samsonov 0-3

Grujic bence çok güzel oynadı. İlk iki seti 12-10 luk skorla kaybetti. Son set dışında Samsonov'la başabaş oynadı. Ülkemizde oynayan yabancı sporcular içinde profesyonelliği, akıllı ve istikrarlı oyunuyla benim en çok beğendiğim sporcu olan Grujic bugünün en fazla alkış alan oyuncusu idi.

Cem Zeng - Alexei Smirnov 0-3

Cem Zeng bir türlü konsantrasyonunu sağlayamadı. Smirnov'un servislerini karşılamakta zorlandı. Çok hata yaptı. Enteresan vuruşlar denedi. Birileri bizim Cem Zeng'i almış yerine beni koymuştu sanki. Smirnov bu maçı çok kolay kazandı. Seyirciye yazık oldu desem yeridir.

Turgut Polat (Ahmed Saleh sakatmış) - Fedor Kuzmin 0-3

Bu maçta genç Turgut kendisinden oldukça güçlü rakibinden güzel sayılar aldı. Tabii ki Kuzmin karşısında dayanamadı ama bence Cem'den daha iyi oynadı. Kendisini tebrik ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler. Değiştirdim. Ama sonuç değişmedi? smile.gif

Arkadaşlar,

Bu çinliler neden var ???? Oynayacak Türk sporcumu kalmadı, yenilsek ne olur paşa paşa çıkart Türk sporcunu... 1 yenilirsin 5 yenilirsin sonra yavaş yavaş ayağa kalkarsın. Bu ne hal yazık ...

Her varlığımız yabancılara satılıyor, Türk takımlarındaki sporcular yabancı, antranorler yabancı, malzeme yabancı anlamıyorum yemin ederim.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cem çekik gözlü olmasaydı, kimse oyununa bakarak onun çinli olduğunu aklının ucundan geçirmezdi. Uzaktan gayet güzel oynuyor, fh'ten etkili kontralar yapıyor ve bu rallilerin çoğundan sayıyı alıyor ama gelin görün ki masanın yakınında tam tersi. Servis karşılamada ve bh'ten oyunu açmada büyük problem yaşıyor. Genelde çinliler masa başında ve orta mesafede iyidir ve uzaklaşınca işleri zorlaşır ama bu Cem'de tam tersi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar,

Bu çinliler neden var ???? Oynayacak Türk sporcumu kalmadı, yenilsek ne olur paşa paşa çıkart Türk sporcunu... 1 yenilirsin 5 yenilirsin sonra yavaş yavaş ayağa kalkarsın. Bu ne hal yazık ...

Her varlığımız yabancılara satılıyor, Türk takımlarındaki sporcular yabancı, antranorler yabancı, malzeme yabancı anlamıyorum yemin ederim.

Selamlar,

Artık böyle şeylere kızamıyorum. Gülüyorum sadece. Sinirlerim iflas etti. Geçen bir kanalda yabancılara satılan varlıklarımızı sayıyorlardı. Ne acıdır ki saymakla bitecek gibi değil durum. Öylesine battık ki, takımlarımızın yabancılardan oluşması gibi şeyleri umursayacak hal kalmadı. Kabahat keşke yabancıların olsa. Biz satıyoruz kendimizi yabancılara.

Gençler... İngilizce, almanca, fransızca... öğrenin. Yoksa memlekette konuşacak adam bulamıycaksınız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Maçları izlemeye ailece geldik. 3-0'lık maçlarla sonuç 3-0 olunca çok çabuk bitti. Fenerbahçe gibi bir kulubün yabancılardan oluşan takımının bile uluslararası bir müsabakada böylesine farklı yenilmesi üzüntü verici tabi. Ben maçlarda çok fazla övünebileceğimiz bir oyun göremedim. Misafir takım oyuncularını özellikle Samsonov' u canlı izleyebilmiş olmak günün tesellisi oldu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..