Jump to content
Masatenisi.org Forum

Donic Kombinasyon

Recommended Posts

iyi günler arkadaşlar partnerim(en yakın arkadaşım) ile ben 1.5 senedir masa tenisi oynuyoruz(arkadaşım benden önce başladı ama eşitiz). Forumdan yararlanarak kendi kombinasyon raketimi yaptım şimdi arkadaşımda benim raketimle ve diğer kombinasyon raketlerle oynayıp farkı anladı kendi raketini yapmak istiyor hazer sporda uygunsa bu cumartesi gitmek istiyoruz arkadaşım hazır raketle oynuyor ve ucuz birşey yapmak istiyor sizce bu yazdıklarım uygunmu ? En fazla 75-80 milyon verebilecekmiş.

tahta: Donic youngstar veya S-STRAIT X5

fh:friendship 729 siyah(çin lastiği olduğu için siyahı fh 'e koyduk) 2.00mm

bh:donic liga kırmızı 2.00 mm

Lastikler yavaş olduğu için kalın yapıyoruz.

ne dersiniz?..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Youngster diye geçen tahtalar, çocuklar için. Boyutları küçük.

80 lira + yol masrafı verip o yazdığın kombinasyon permutasyon raketi alırsınız ama arkadaşının hoşuna gidecek bir raket olacağını zannetmiyorum.

Acele etmesin. Biraz daha para biriktirsin. Bence.

Bence 2 : Ucuz diye çin lastiği almayın. Büyük ihtimal pişman olursunuz. Üstelik sizin beğendiğiniz lastik çin oğlu çin bir lastik. Ağır, sert, yapış yapış, topa vurursun gitmez, farklı teknik ister, bandı halıya yapıştırıp kaldırdığında altı nasıl olursa, bu lastikle 5 dakika oynadığında üstü aynı öyle olur. Eziyet.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

parası var ama daha fazla vermiyor 80 i bile benim zorumla ama friendship 729 gerçekten kötü sanırım ve okadar yavaşsa hiç almaz yarın hardarpaşada işimiz var zaten yolumuzun üstü gidiceğimiz zaman bi uğrayalım sanırım deneme imkanı veriyormuş semih bey ama 729 yerine iki tane liga alır okadar kötüyse liga başlangıç için iyi bir lastik sanırım bide tahtaların küçük eller için olduğunu okumuştum bi forumda ama çok küçük olucağını sanmıyordum ozaman onun yerinede testra ar 'ı dener bi 10 tl daha koymasını zorlicam :)

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bugun gidip halletik

donic persson powerspeed tahta üzerine

donic liga (2.0) lastikler koydurttuk

All+ off- imsi bişi ortaya çıktı yeni başlayanlar için ideal bir kombi oldu ama deneyerek alabildik

çok(++) kontrollü özellikle backhandinden top kaçmıyor

orta(+) derecede spinli

orta derecede hızlı

birşey oluştu ve fiyatıda uygun 100 tl civarında

yeni masatenisine başlayanlar için öneririm

az fiyat çok iş oldu

(ongun bey friendship 729 için kotu dediği için onu denemedik çin lastikleri kotuymuş gerçekten).

yeni masatenisine başlıyıcak kişiler hazer spora bir uğrayın pişman olmazsınız :D

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..