Jump to content
Masatenisi.org Forum

Çin Den Raket Siparişi

Guest Kharamboll

Recommended Posts

Arkadaşlar Merhaba

Bu hafta sonu bir arkadaşım Pekin'e gidecek. Bende tahta ve lastik siparişi vermeyi düşünüyorum.

Profesyonel değilim ama ilk defa da oynamıyorum. Çok uzun zaman önce (15+ yıl) oldukça faal şekilde oynadığım bu oyunu çok özledim. Zamanında hocamızın yaptığı kombi raketle (Butterfly tahta-lastik ancak isimleri hatırlayamıyorum :)) turnuvalara katılmışlığım var (derece yok:))

Oyunu masaya yakın-orta uzaklıkta, hızlı ve atak oynamayı sever(d)im. Spini de severim şutopuda.

Şimdi kanım yeniden kaynıyor. Raket işini halledeyim elbet İzmir de oynayacak bir yer bulacağım.

Forumu araştırdım Haifu Blue Whale II Lastik olarak öne çıkıyor gibi.

Siz arkadaşlardan tahta ve lastik önerilerinizi bekliyorum. Söyleyin bana Pekin'den ne sipariş vereyim??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çok bilgili değilim ama haifu senin için hızlı olabilir ,ancak skyline 3 olabilir altınada milkway(yinhe) allround bir tahta aldınmı güzel kontrollü iyi spinli ve ucuz bir raketin olur skyline 3 fast-spin.com da 30 tl civarıydı tek lastik ikisi 60 tahtayada 50 - 60 civarı dersek 120 tl ye yakın ama yerinden aldığın için çok daha ucuz olucaktır kendi bilgilerim le bukadar yorum yapabiliyorum(allround tahta üzerinde skyline 3 mavi sünger kullandım çok hızlı deil yeni başlayan veya orta seviyelere göre bir lastik).

teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uzun süre ara verdikten sonra bw II hızlı gelecektir. Bence Dhs g666 ile başlayın. Thata olarak Stiga allround evolution veya offensive classic almanızı tavsiye ederim.

Haklısın onurzaim.

Ben şöyle düşünüyorum: Başlangıç için senin söylediğin kombinasyonu alabilir sonrasında daha hızlı bir kombinasyona geçebilirim.

Pekin'de ekipmanların ucuz olacağını düşündüğüm için (Umarım öyledir) 2 türlü kombinasyonu da getirtmek istiyorum. Dolayısıyla bana birde kaliteli ve hızlı bir kombi önerebilirsen sevinirim. Yüzeyi çok yapış yapış olmayan avrupa tarzına yakın birşeyler.

Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Haklısın onurzaim.

Ben şöyle düşünüyorum: Başlangıç için senin söylediğin kombinasyonu alabilir sonrasında daha hızlı bir kombinasyona geçebilirim.

Pekin'de ekipmanların ucuz olacağını düşündüğüm için (Umarım öyledir) 2 türlü kombinasyonu da getirtmek istiyorum. Dolayısıyla bana birde kaliteli ve hızlı bir kombi önerebilirsen sevinirim. Yüzeyi çok yapış yapış olmayan avrupa tarzına yakın birşeyler.

Şimdiden teşekkürler.

Banada teşekkürler :D ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Kharamboll,her zaman Çin e gidecek birileri bulunmayabilir..Ben de orada oldukça ucuz olduğunu duymuştum..Bence fırsatı değerlendir..Özellikle Xiom lastik ve tahtalarını dene derim..Hatta fazla getirtebiliyorsan,bizede uygun fiyata verebilirsen,ilk taliplisi ben olurum..Tabii forumdaki diğer arkadaşlarında fikrini al..Herkese Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Kharamboll,her zaman Çin e gidecek birileri bulunmayabilir..Ben de orada oldukça ucuz olduğunu duymuştum..Bence fırsatı değerlendir..Özellikle Xiom lastik ve tahtalarını dene derim..Hatta fazla getirtebiliyorsan,bizede uygun fiyata verebilirsen,ilk taliplisi ben olurum..Tabii forumdaki diğer arkadaşlarında fikrini al..Herkese Selamlar..

Konu hakkında fikirleri olan arkadaşların yorumlarına göre hareket edeceğim tabiiki. Halihazırda bu oyundan çok uzak kaldım ve bilgim çok sınırlı.

Şöyle yapacağım, Pekin'e giden arkadaşıma (aslında bağlı bulunduğum departmanın müdürüdür:)) buradaki fiyatlar hakkında bir liste vereceğim.

Eğere gerçekten uygunsa mümkün olduğunca çok sipariş vereceğim. (amirim olduğu için fazla zorlamanın alemi yok:))

Elimden geleni yaparım tabi ama hiçbirşey için söz veremem.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Elbetteki Kaan..

Affet beni. Bazen dalgın oluyorum.

Est. :)büyüğümsünüz.

ve yurtdışında gerçekten çok ucuz mesela yurdumun sitesi fast-spinde :D friendship 729 super carbon 76 Tl ama gotabletennis.com da 30$ en az 25-30 tl fark var yani bencede alabilme olanağınız varsa fazlasıyla alın. :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..