Jump to content
Masatenisi.org Forum

İlk Kombinasyonum Olacak İdeal Mii?

mutas

Recommended Posts

Tahta: Butterflt ANDRZEJ GRUBBA

Ürün Özellikleri

Stil ALL +

Hız 5.6

Kontrol 9.1

Spin

Hissetme Orta sertlikte

Katman Sayısı 5 x Ağaç

Sap Seçeneği FL, AN, ST

Ağırlık 85 gr.

Özelliği Teknik oyun için yumuşak bir tahta.

Açıklama Butterfly'ın karışık (all round) tahtalarının üretim mentalitesini GRUBBA ALL+ göstermektedir.

Çok yumuşak top hissetme ve kolay kontrol edilebilirlik.

Andrzej'in kendisinin de oynadığı bu hassasiyeti yüksek tahta modern karışık oyun vuruşlarında her türlü imkanı sağlayacaktır.

Lastikler: BUTTERFLY Sriver L

Özellikler

Sınıf Off

Hız 10

Kontrol 9

Spin 8

Elastikiyet Medium

Renk Seçenekleri Kırmızı

Kalınlık MAX

Açıklama

30 yıllık geçmişe sahip SRIVER dünyanın en çok satan lastiklerindendir.

Bütün oyunculara hitap eden Sriver bütün oyun tarzları için ideal bir lastiktir.

Timo Boll bu lastikle oynamış ve birçok şampiyonluklar kazanmıştır!

Tahtada karara vardım gibi ama lastiklerde henüz bir karara varamadım. Butterfly olması benim için daha iyi olur. Geniş ürün yelpazesi olan siteleride burdan veya PM olarak yazarsanız sevinirim.

Artık TIMO BOLL 1500 Anatomic'den kurtulma zamanım geldi sanırım :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ersun abi sanırım arkadaş bir başka konudan ya da siteden alıntı yapmış..Kalınlık kısmına pek takılmamak lazım o yüzden,kendi tercihi olduğunu sanmıyorum max süngerin :gulumse: Senin dediğin gibi max sünger yerine 1.7 yahut 1.9 mm kalınlıkta alırsa daha iyi olur tabiki :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ersun abi sanırım arkadaş bir başka konudan ya da siteden alıntı yapmış..Kalınlık kısmına pek takılmamak lazım o yüzden,kendi tercihi olduğunu sanmıyorum max süngerin :gulumse: Senin dediğin gibi max sünger yerine 1.7 yahut 1.9 mm kalınlıkta alırsa daha iyi olur tabiki :gulumse:

Haklısın Çağan..Görüşmek üzere..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Emre kardeşim,İyi,güzelde max lastikler,ilk kombinasyon için biraz fazla kaçmaz mı?

pardon ya ben kalınlık kısmını gözden kaçırmışım cidden cok onemli mevzu ilk kombi için 1.9 dan yukarı kalınlık olmasın ben oyle sriver L diyince lastik ozellikleri yazıyo hız spin vs diye yazıyı dikkatli okumadım aman yanlış bilgi vermeyelim sonra :gulumse: ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..