Jump to content
Masatenisi.org Forum

Üniversiteler Türkiye Şampiyonası

malin

Recommended Posts

Guest malatyalıcihan

bora hocam sizinle bi buluşma yerimiz daha oldu :) bizim okulda katılacakmış verilen bilgilere göre ama daha hocalardan kesin bi cevap almadım.. kesin değil ama yüksek ihtimal gelecem sizinle karşılaşmak dileğiyle...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

s.a hocam buradaki üniversiteler kesin geleceklermi acaba öyleyse ben hocama baskı yapmama gerek yok eğer buraya katılacaklarını belirtmişse gitmeme gibi bir olasılık varmı acaba???

maddi duruma göre değişir katılmayı bildirip turnuvaya gitmeyen üniversiteler de oluyor...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

4. Ferdi yarısmalara, bir önceki Türkiye Birinciligi yarısmalarında ilk 16 sıralamaya giren

sporcular hariç her takım en fazla 2 sporcu ile katılabilecektir.

Ben geçen sene 9. olmuştum ferdilerde acaba gelmeme kararımı tekrar gözden mi geçirsem :D Ben gelirsem bizim üniversitenin bütün erkek oyuncuları ferdi de oynayabilecek :D Acaba 9. ya ferdilerde baylık veriyorlar mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gelirsem rövanş yapmam kaçarım :D Çekirge bir sıçrar iki sıçrar benim gibi göbekliyse zar zor 1 kere sıçrar gerisinde kaçar :D Valla Bora bakalım dersleri ayarlayabilirsem gelmeye çalışcam olmazsa sadece ferdiye de gelebilirim ;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..