Jump to content
Masatenisi.org Forum

Euro-Asia All Stars'da Şok Skor !

malin

Recommended Posts

Evt. arkadaşlar dünya starlarının ülkemize kadar gelişi ve bizim onları seyderişimiz elbette birçok kişiyi heyecanlandırmış olsa gerek. Turnuvanın 2. günü Timo Boll ve Wang Hao maçı elbette sonucu en çok merak edilenlerden biriydi. Son yıllarda oldukça formda olan Wang Hao ve kendini yeni yeni toparlamaya başlayan Timo Boll arasındaki maçı kimin alacağı belli değildi.Timo ilk gün Joo See Hyuk ile maçında formda olduğunu bize gösterdi ve Boll maçı 11-6 11-7 11-6 gibi skorlarla almayı başardı. setlerde bir yanlışım varsa maruz görün. Bu maç hakkında fikirlerinizi bekliyorum..

Maçı izleyemeyenler için;

http://www.youtube.com/watch?v=cVjtkzjaCg4

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

wang hao nun oyuna konsantre olmadıgı çok açıktı. yinede tüm dünyada seyredilen bir macı ciddiye alıp asıl performansını göstermeliydi. Aşırı kilolu, umursamaz ve sıkılgan tavirlariyla dikkat çekti. en sempatik isimler ise Avrupa'dan Timo, Asya'dan ise joo se hyuk idi. bu ikilinin performansları da çok iyiydi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herşeyden önemlisi orada birkaç arkadaşla tanışma fırsatım oldu, beraber maç izlemek zevkliydi. Timo Boll ve Hao maçı bence seyir açısından pek güzel geçmedi. Seyirciler için skordan çok daha uzun ralliler ve akıllı sayıların seyri güzeldi. Zaten birkaç maçta alkışlar ve çığlıklar salonu inletti. Samsanow takımı kurtaran isim oldu.

İşin en kötüsü eve döndüğümde acaba bunları birdefa daha nezaman canlı seğretme imkanımız olurdiye düşünmeden edemedim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sonuçta maçlar şov maçıydı ve oyuncuların ciddiyetten az da olsa uzak olmaları kaçınılmazdı..Fakat maçları Wang Hao hariç herkes ciddiye aldı..En azından Avrupa takımında lakayt oynayan oyuncu yoktu..Asya takımı da oldukça konsantre idi..Sanki Dünya Şampiyonası'nda oynuyormuşcasına mücadele ortaya koydular..Zaten yakışan da buydu..Hem bunun bir şov olduğunu unutmamak,hemde gerçek oyunlarını oynayarak seyirciye seyir zevki sunmak en önemli görevleriydi ve bunuda başardılar..O yüzden çok abartılacak bir sonuç değil bu..Benim için asıl sürpriz Gao Ning'in hem Kreanga'yı hem de Maze'i yenmesi olmuştur..Onun dışında her sonuç normaldir diye düşünüyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Wang Hao'nun isteksiz oyunundan ITTF de bahsetmiş.

"The eagerly awaited clash of giants however turned into a one-sided match.

While Timo Boll played flawless and moved light-footedly, Wang Hao made an unconcentrated and occasionally even a listless impression. Boll won 11-6, 11-7 and 11-6 and brought Europe 3-1 ahead."

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk gün yapılan maçlarda oyuncu olarak bu Samsanov buda Hao deyip kanadırılmadıysam seyrettiğim kadarıyla Wang Hao denen oyuncu Samsonov denen oyuncuyu perişan etti, Hao denen adamın isteksiz hali buysa istekli halini düşünemiyorum..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hao uzun boylu olan adamdı (1.92mt), Samsonov' da çekik gözlü olan Selim Abi. En azından ben öyle gördüm.

İlk gün yapılan maçlarda oyuncu olarak bu Samsanov buda Hao deyip kanadırılmadıysam seyrettiğim kadarıyla Wang Hao denen oyuncu Samsonov denen oyuncuyu perişan etti, Hao denen adamın isteksiz hali buysa istekli halini düşünemiyorum..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hao uzun boylu olan adamdı (1.92mt), Samsonov' da çekik gözlü olan Selim Abi. En azından ben öyle gördüm.

Eyvah ki ne eyvah.. Eskiden yakını görmezdim bizim gözler işleri iyice ilerletmiş demek uzağı bile göremiyor artık..

Gözler hızla ilerliyor hani bekliyorum masatenisimde bu doğru orantıda ilerler diye ama bir halt olduğu yok. Gözler ileri masatenisi geri.. Mehter Marşı gibi olduk bir adım gözler ileri iki adım masatenisi geri..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hao resmen bıraktı kendini 2. maç. Timo iyi oynadı orası ayrı konu ama bizim izlediğimiz Hao gerçek Hao değildi. (Belki de Çin Hükümeti şişman olan dublörünü yolladı :D: Gerçi dublörü Samsonov'u yeniyorsa ... :D:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..