Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ebay'dan Alışveriş Hk..

turushanovgu

Recommended Posts

ödeme yaptıktan sonra ne kadar sürede geliyor, teslim edilmeyen ürün oluyor mu? bir de 2. el için beğenilmeyen ürün iadesi falan var mı? bildiğim kadarıyla gittigidiyorda öyleydi, gerçi ben hep dükkan kısmından alıyordum

kargo ücreti türkiye için yaklaşık ne kadar oluyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beğenilmeyen ürün için satıcı ile konuşman lazım. Benzeri sistem gittigidiyor.com da mevut. Haşır neşir olduysan Ebay in ondan farkı yok. DÜkkan kısmı ile müstakil kısımlar arasında fark yok. Yine bir kişi yolluyor.

Gönderilmeyen bir ürün ya da kötü hizmet ile karşılaşırsanız satıcıya kötü not yazma hakkınız var ve bu da satıcının satışlarını etkiler. Bir kişiden satın almadan önce onun hakkına yapılan yorumlara bakmanızı tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kargo konusunu önceden kesin olarak konuşun ebayde; ucuz kargo diye takipsiz kargo ile yolluyorlar ürün elinize ulaşmazsa da sorumluluk kabul etmiyoruz diyorlar (suçları hakkaten yok aslında). Kaybolma riski de azımsanamayacak kadar fazla toplam takipsiz aldığım 7-8 paket olmuştur yarısı elime ulaşmadı.

2. el lastik içinse bence ebay değil mytabletennis.net gibi yabancı forumlara bakın derim orda zaten genelde yazıyorlar ne kadar kullanıldığını da.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ödeme yaptıktan sonra ne kadar sürede geliyor, teslim edilmeyen ürün oluyor mu? bir de 2. el için beğenilmeyen ürün iadesi falan var mı? bildiğim kadarıyla gittigidiyorda öyleydi, gerçi ben hep dükkan kısmından alıyordum

kargo ücreti türkiye için yaklaşık ne kadar oluyor

Turushan Kardeşim,Bursa dan Hakan A. ile irtibat kurarsan,zannediyorum bu konuda bilgisi vardır,gitti gidiyor da kendisi bu işi yapıyor nitekim..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..