Jump to content
Masatenisi.org Forum

Antreman Topu

malin

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar,

Okul takımımız için antreman topu almayı düşünüyoruz. Topları kendimiz alacağımız için fiyat konusunda biraz hassasız. En uygun top nerede vardır sizlerin görüşlerinizi almak istedim. Yurtdışı da olabilir ama kargo ücretini ve siparişin geliş süresini bilmem gerek. Marka olarak DHS Tek yıldız düşündük ama başka markaları deneyen arkadaşlar varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sevgi ve Saygılar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim şimdiye kadar gördüğüm en iyi antrenman topu tsp'nin fakat o da çok pahalı, fiyat - performans olarak en iyisi dhs* , en uygunu fast-spin by tibhar fakat çok kaliteli değil, stiga şimdiye kadar gördüklerim arasında en kalitesiz ürün, butterfly ve donic orta derecede iyi diyebilirim,

sözün kısası; bütçe darsa fast-spin by tibhar, orta bütçe için dhs, butterfly veya donic, iyi bütçe varsa tsp öneririm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Double fish diye de bir marka var çinde dhs kadar kullanılıyor sanırım bende 3 adet almıştım bir alışverişim sırasında, oynadığım süre boyunca hiç birini çatlatamadım. 100küsür bir kutuda olmak üzere satıyorlar 1/2/3 yıldız olanları var tabiki. Fiyat olarakda dhsden daha makul sanırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar,

Okul takımımız için antreman topu almayı düşünüyoruz. Topları kendimiz alacağımız için fiyat konusunda biraz hassasız. En uygun top nerede vardır sizlerin görüşlerinizi almak istedim. Yurtdışı da olabilir ama kargo ücretini ve siparişin geliş süresini bilmem gerek. Marka olarak DHS Tek yıldız düşündük ama başka markaları deneyen arkadaşlar varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sevgi ve Saygılar..

Bizim kulüpte dhs* yıldız top kullanılıyor bende bu top ile antrenman yapıyorum. Bence antrenman topları içerisinde bir numara diyebilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..