Jump to content
Masatenisi.org Forum

Recommended Posts

Az önce öğrendiğim kadarıyla terfide 6. olan Muğla telekom lige çıkmış.2-0 önde iken dönüşümde 3-2 yenilip 7. olmuştuk.Hayırlısı olsun.Muğla Telekom'a başarılar dilerim.

Gökhan'cığım bu haberi nereden duyduysan bence yanlış bir haber. Federasyonun sitesindeki fikstürde böyle bir takım yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Haber doğru , dün akşam 17:30 gibi onaylanıp kulübümüze faxlandı. Ama;henüz fikstüre yansımamış.Ankaragücünün çekilmesi ile gerçekleşen bu çıkışımız umarım başarıyı da beraberinde getirir.

Ankaragücü için üzüldüm, terfilerden çıkıpta çekilmek çok zor ve mantıksız maalesef.

Gökhancım inşaallah seneye siz de çıkarsınız, başarı dileklerin için teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Haber doğru , dün akşam 17:30 gibi onaylanıp kulübümüze faxlandı. Ama;henüz fikstüre yansımamış.Ankaragücünün çekilmesi ile gerçekleşen bu çıkışımız umarım başarıyı da beraberinde getirir.

Ankaragücü için üzüldüm, terfilerden çıkıpta çekilmek çok zor ve mantıksız maalesef.

Gökhancım inşaallah seneye siz de çıkarsınız, başarı dileklerin için teşekkürler...

Ali Fuat lige çıkmanıza çok sevindim.Size başarılar diliyorum.Gökhan sıra sizde.Hatta bu gidişte sizde haftaya çıkabilirsiniz.Ne bileyim içime doğdu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ali Fuat,

Çok sevindim. İnşallah 2. ligde iyi maçlar çıkarırsınız. Şimdiden başarılar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Vay be takıma bak.Biz bu takımla bırak terfiyi süper lige kadar çıkarız :-)

Birçok derneğin takımı çeşitli liglerde mücadele ederken neden MASATENİSİ.ORG takımını kurup liglerde mücadele etmiyoruz ki?... Ben taşı kuyuya attım gerisi size kalmış... Takımda hem malzemeci hemde evrak takip sorumlusu olurum... Hadi bakalım...
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Birçok derneğin takımı çeşitli liglerde mücadele ederken neden MASATENİSİ.ORG takımını kurup liglerde mücadele etmiyoruz ki?... Ben taşı kuyuya attım gerisi size kalmış... Takımda hem malzemeci hemde evrak takip sorumlusu olurum... Hadi bakalım...

Sadettin, sporculuk dışında her şeyi yazmışsın, böylede olmaz ki, senin asıl işin sporculuk değil mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sadettin, sporculuk dışında her şeyi yazmışsın, böylede olmaz ki, senin asıl işin sporculuk değil mi?

Üyelerimiz içinde benden daha yetenekli (tıpkı sen ve Tufan gibi) ve de daha genç arkadaşlar olduğuna göre bu saatten sonra daha keyfi yerlerde oynamayı tercih ediyorum. (Eğer bu işi kıvıracaksak o zaman dereceye oynayalım... yani en azından lige çıkarsak küme düşmeyelim...)

Kendi aramızdan bir takım çıkaracaksak onunla ilgili öncelikle kuruluş işleriye uğraşmayı ve daha çok oynamaktan ziyade oynayacak kişilerle uğraşmayı tercih ederim. Antrenör gibi kenarda oturabilir ve her türlü üçkağıt numaralarını söylebilirim mesela.. nasıl olsa bi ara antrenörlük belgeside almıştım. (Üçkağıt numaralarına belge vermediler amatongue.gif )

Karar verirde ileri aşamaya geçersek, takım kurmayla uğraşmak daha zor olacak gibi.. Biliyorsun lisans vesaire işler için ufacık harf hatalarına bile dikkat ediliyor resmi kurumlarda. Bununla ilgili çok gidip geldiğim ve her seferinde söylendiğim için bu tarz tecrübenin her üyemizde olamayacağını düşünerek bunları daha iyi kıvırırım diye yan işleri yazdım kendimle ilgili olarak... (belki bende yeterli olamayacağım ve daha tecrübeli üyelerimizden yardım isyeteceğiz tekrar...)

Oynamaya devam ediyorum Allaha Şükür ama lig oyunculuğuna dönmem için artık çooook antrenman yapmam ve kendimi çoook zorlamam lazım... 20'lik gençler ve hala ciddi takımlarda oynayan arkadaşlarımız varken ben haddimi bilirim... Hele bir takım kurmak için uğraşalım veya bakalım kimler istekli ondan sonra herkese yapabileceği bir görev verebiliriz.

Ben kendimle ilgili yapabileceğim şeyleri yazdım ancak benden daha tecrübeli üyelerde olacağına göre belkide maçlarda sadece bayrak sallamam yeterli olacaktır..

NOT:Antrenmanlarda zaten tüm oyuncularla maç yapacağım için bende bol bol oynamış olurum tekrar...wink.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ali Fuat bey ve Muğla Telekom spor adına sevindim. Başarılar diliyorum kendilerine, ilk maçlar da yarın olacak herhalde. Biz terfi ligi maçlarına Muratpaşa Belediye spor olarak katılmıştık, Gökhanlara yenilince, onlara göre bir alt kademeye düşerek 9,10,11,12 maçları yaptık ve turnuvayı 9. sırada tamamladık. Lige çıkan takımların sayısı bize de bir hayli yaklaşmış gördüğüm kadarıyla. Bir ara Antalya'da 2. lig b grubu kurulacak şeklinde bir haber almıştık ve çok heyecanlanmıştık tabii, öyle birşey olsa kesin katılabiliyormuşuz demek ki ama olmadı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2. lig baya kaliteli

orası kesin. duyumları alıyoruz. fakat şu bir gerçek ki, dışarıda kalan çok oyuncu var. lig sadece üstün yetenekli veya belli başlı oyuncuların alanı olmamalı. geride kalan oyuncuların spora küstürülmemesi, onlara da şans verilmesi, sporun daha da yaygınlaştırılması için 3. ligin kurulması şart diyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2.lig bu sene gerçekten kaliteli. Ayrıca 3.ligin açılması konusunda bende hemfikirim çünkü süper ligden düşen baya oyuncu olacak/oldu..(çin istilası) diyelim biz buna. İyi oyuncular 1.lige düşecek kalite dolayısı ile artacak...yavaş yavaş ta bunu görüyoruz zaten ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..