Jump to content
Masatenisi.org Forum

Oynayacak Yerler Özet Liste !

Guest Bamsibeyrek

Recommended Posts

• 1 month later...
İzmir' de Atatürk stadı olimpiyat oyunları nedeni ile kapalı, başka da benim bildiğim bi yer yok izmirde. Oynayacak yer bizde arıyoruz.Bilen varsa yazsın...

bilgilenince banada haber versene yaw sinir oldum bi yer bulamadım koskoca izmirde acaba bir salonmu açsam :lol: :

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar peki bu göztepedeki derneğe mutlaka üyelik gerekiyormu yoksa hafta sonu hafta içi saatlik ücreti ne kadarsa oynayabiliomuyuz üyeliksiz...saygılarımla Mert Gülçan

Eger antrenor eslıgınde kurs almak ıstıosan 50 ytl oduosun eger dersen ki ayrıca gelip burda oynayayım bi 50 ytl daha verıosun...Mert eger partnerın yoksa ben de Fb dernegıne gıtmeyı dusunuorum :excl:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eger antrenor eslıgınde kurs almak ıstıosan 50 ytl oduosun eger dersen ki ayrıca gelip burda oynayayım bi 50 ytl daha verıosun...Mert eger partnerın yoksa ben de Fb dernegıne gıtmeyı dusunuorum :excl:

arkadaşlar yok mu alanyada masa tenisi oynayan bir babayiğit yer sorun olmaz.ama oynayacak birisini bilen gören duyan varsa allah rızası için bana mesaj atsın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ankara'da

Dursun Hoca'nın Keçiörendeki Cami Altı Salonu (Maç Günleri Hariç Hergün Öğleden Sonra)

Aylık Üyelik 50 YTL Günlük 5 YTL, İlginiz olduğu sürece Hoca ilgisi ve iyi oyuncularla maç yapma fırsatı, belli aralıklarla özel turnuva, ittf onaylı yasaka ve butterfly masa ve ittfsiz donic ve dhs masa, bölünmüş nizami alanlar, yeterli ışıklandırma, otopark imkanı

Amated Bahçelievler Alparslan İlköğretim Okulu (Salı, Perşembe 19-21, Ctesi 13-18) Çalışma günleri haftaiçinden hafta sonuna alınacak

Yıllık Üyelik 24 YTL Günlük Üyelik ve Ücret Şimdilik Kabul Edilmiyor. Gelen Oyuncular turnuva düzeni farklı düzeylerdeki oyuncularla oynama imkanı ittfsiz donic ve butterfly masalar, büfe, otopark imkanı,

Plaza Kafe Maltepe

Saatlik Ücret 5 YTL, ittfsiz dunlop masalar, büfe, yetersiz alan,

Aile Yaşam Merkezi Eryaman

Haftaiçi 19-21 Haftasonu 17 Sonrası

Yıllık Üyelik 50 YTL ittfsiz lamine masalar, yetersiz alan,

Kısıtlı Giriş İmkanı Olan Kurumsal Mekanlar

GATA - ittfli butterfly masalar,iyi ışıklandırma, duş, zemin ve alan,

Çankaya Üniversitesi- ittf onaylı masalar,iyi ışıklandırma, duş, zemin ve alan,

Tarım Bakanlığı-Eskişehir Yolu- Butterfly masalar, iyi ışıklandırma, zemin ve alan,

Ankara Üniversitesi-İttfli masalar, iyi ışıklandırma, duş, zemin ve alan,

Hacettepe Üniversitesi-İttfli masalar, iyi ışıklandırma, duş, zemin ve alan,

CSO-tibhar masa, iyi ışıklandırma, zemin ve alan,

MAN-İttfli stiga masa, iyi ışıklandırma, zemin ve alan,

Telekom-İttfli masa, iyi ışıklandırma ve alan,

TMO-İttfli stiga masa , iyi ışıklandırma, zemin ve alan,

TCMB-İttfli stiga masa, iyi ışıklandırma, duş, zemin ve alan,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
Ankara'da

Plaza Kafe Maltepe

Saatlik Ücret 5 YTL, ittfsiz dunlop masalar, büfe, yetersiz alan,

Tora ile bir defa bu kafeye gittik. Masalar cam gibi cilalanmış ve anti gibi olmuş top tutmuyor. Patron masalar temiz görünsün diye cilalatıyormuş. Bu masalarda ciddi oyun oynamak mümkün değil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 7 months later...
bilgilenince banada haber versene yaw sinir oldum bi yer bulamadım koskoca izmirde acaba bir salonmu açsam :lol: :

bencede açsan iyi olur bende oynamak istiyorum.antrenör eşliğinde ve lisans alıp maçlara katılmak istiyorum.çünkü o heyecanı özledim

:fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hemserim merhaba'

turgut ozal antraman salonlari nerede oluyor. ziyarete gelince ugrayalim.

Mustafa Abi sen gelince bana ulaş gerisi kolay :) Cep Tel : 0532 508 82 99 Salonumuz Stadın sol tarafına düşüyor.6 tane maç masası 6 tane antrenman masamız mevcut.Beklerim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba, eryamanda masa tenisi oynayabileceğim ve sağlam partnerler bulabileceğim bir mekan var mıdır acaba? Cevaplarınızı bekliyorum... Hafta içi akşam ve haftasonu

pazartesi cuma aile yaşam merkezine gel. Süper oyuncular var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba - Istanbul Bahçelievler de (YAYLA) Masatenisi için bildiğim sadece 2 veya 3 cafe var ama düzgün ve uygun olmadığını düşünüyorum (KAHVE).

bu bölgeye yakın önerebileceğiniz yer var mıdır ? (Akşamları ve haftasonarı oynamak için müsait oluyorum.

tşk ler. Murad

Merhaba...

su ana kadar pek yazan olmadi maalesef...liste cok ayrintili degil...yine de zamanla büyür umuduyla..simdilik bana ulasan bilgileri aynen aktariyorum...

baska bildiginiz yerler varsa lütfen ekleyin...bu forum araciligiyla veyayani bana mail atarak: ercan_tursun@hotmail.com

hepinize bol masa tenisli günler...

1) ISTANBUL:

-- ZEYTİNBURNU SPOR KOMPLEKSİ:

yaklaşık 5 tane masa var burda galiba sabah saat 8:00 dan akşam 21:00 a kadar açık oluyo haftanın yedi günü tam olarak emin değilim ama muhtemelen böyledir.Saati:2.5 YTL

-- İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kompleksi=>Tuna Cad. Bayrampaşa

-- UPSİlköğretim Okulu Spor Kompleksi => seyitnizam tramvay durağı ( bunu görmedim ama güzel olduğunu duydum

-- Haydarpaþa Lisesini Veteran Kulübü: Haydarpasa Lisesi Masa Tenisi Salonu( Marmara Üniv. Hastanesinin orada) Masalar mavi Yasaka-cok güzel. Cok da iyi oyuncular var. Ayrýca genelde her ayin ilk Pazar günü genel bir turnuva yapiliyor. Günlük ( 7,5 YTL) veya aylik (40 YTL veya 50 YTL antrenör esliginde) ücret vererek oyun oynayabiliyorsunuz.

Tel: 0216 325 60 35 sorumlusu ferit bey ve fulya haným.

hafta içi genelde 18:00dan sonra birileri oluyor.

--Göztepe'de Veteran Derneği :

-- Fenerbahce Veteran Masa Tenisi:

www.fbvtt.org

bilgi icin: spravustali@fbvtt.org

0216 3363895

0216 3490493

-- TED:

TED'e Ulaşım

Adres : Tarabya Bayırı Caddesi No:80 34457 Tarabya-İSTANBUL

Telefon : 0.212.262 90 80

Fax : 0.212.262 90 79

www.tedclub.org.tr

2) Ankara Keçiören'de migros'un karşısında kalaba camisinin 2. katında Dursun hocanın salonu var akşam 18:00 den sonra her akşam açık.

3) IZMIR:

Izmir'de atatürk spor salonunun bulunduğu yerde -ki bu mersinli diye adlandırılan yerde- msatenisi salonu var..hafta içi akşam saat 18,00 den 20,00 ye kadar masatenisi oynanabiliyordu..eğer değişmediyse...ayrıca çarşamba akşamları kurumlar arası maçlar yapılıyor...orda da bir çok oyuncu var veterean diye adlandırabileceğimiz...

4) CORLU:

Arkadaşlar Çorlu'da antrenman yapmak için mükemmel bir yer kuruluyor. 8-10 masa kapasiteli bir yer. Şu an ellerinde 6 adet profesyonel tibhar masalar var ve talep durumunda daha alınabilir. Ayrıca 1 tanede robot var. Antrenörlüğünü fenerbehçede savaş beyin getirdikleri romenlerden biri olan Relu yapacak. Çorlulara müjde Salon Çorlu'daki Orion alışveriş merkezinde.

5)ESKISEHIR:

Eskisehir' de EsBilardo (Esnaf Sarayı ara sokağında, KarizmaNet internet Kafe' nin altı) şu anda Eskişehir' de doğru dürüst oynanabilecek tek mekan. Ve ileriye dogru da Masa Tenisi' ne ayiracaklari imkani artirma niyetindeler.

Su anda Eskisehir Kisisel Gelisim Klubu (www.kisiselkalite.org) bunyesinde 3 arkadas duzenli antremanlara basladik. Su an EsBilardo' da calisiyoruz

6)BERGAMA:

İlçemiz Bergama Belediyesi MasaTenisi Spor Klübü sonunda kuruldu..

7)TRABZON:

Tıp fakültesi 5. sınıfta okuyorum ve Jeoloji bölümünden Recep arkadaşımla buradaki bir turnuva sonrası kulüp kurup buradaki potansiyeli canlandıralım dedik umduğumuzdan çok daha iyi tepkiler aldık şimdi K.T.Ü Masa Tenisi kulübünü ve öğrenci topluluğunu resmen kurduk üye sayımız 150 civarı ve çok hevesli arkadaşlar var

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba - Istanbul Bahçelievler de (YAYLA) Masatenisi için bildiğim sadece 2 veya 3 cafe var ama düzgün ve uygun olmadığını düşünüyorum (KAHVE).

bu bölgeye yakın önerebileceğiniz yer var mıdır ? (Akşamları ve haftasonarı oynamak için müsait oluyorum.

tşk ler. Murad

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selamlar.Cumartesi aksamı İstanbul mecidiyeköy deki Profilo alışveriş merkezine gittim. ORada 5 adet masa var. Işıklandırma yetersiz geldi. Masalar idare eder. Fakat mekan dar. MAsadan en fazla 1.5 metre uzaklasabilirsiniz. Yeni baslayanlar oynayabilir. Orta ve ileri düzey için küçük kalıyor saha. Bir da saati 10 ytl gibi bir sey galiba.pahalı tabiki.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saati 10 YTL mi hocam? Off yaa. Oraya tak?l?rsak batar?z. Bir ay boyunca 20 saat oynansa 200 YTL. Bu paraya her ay super raket al?n?r.

UPS spor salonu guzel. Tek eksigi, tavan?n yerden yuksekliginin alcak olmas?. Onun d?s?nda baya iyi bir salon. Masalar orta seviye. Butterfly ve Stiga'n?n orta seviye masalar? var.

Ben heyecanla Okmeydan?ndaki super masa tenisi salonunu bekliyorum. Cok guzel olacag?na inan?yorum. Lutfen, bir an once bu spor salonunu bizlerin kullan?m?na ac?n?z ve lutfen ucretler makul olsun.

FB Veteran Dernegi'nde ayl?k ucret san?r?m 50 YTL. Bu da bence normal say?labilecek bir fiyat. Yeni yerdeki fiyat da bu sekilde olursa guzel olur. Ben musteri olarak temenimi belirtmek istedim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

istanbul - Ümraniye , Haldun Alagas Spor salonu

saati 2.5 YTL - saat 22'ye kadar açik

10 masa var, 3-4 tanesi iyi sayilir

yükseklik idare eder

iyi bir amatör partner ar?yorum , asl?nda var da , yeni arkadaslar da bekleriz....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selamlar. oynayacak yer cok aslında. zaman ayırmak gerek sadece. http://www.ibbsporetkin.com/tesisler.asp adresinde istanbul büyükşehir belediyesi spor tesisleri var. bunları tıklayarak hangi spor salonunda hangi branşların oluğunu görebiliyorsunuz. mesela metin oktay tesislerinde 6 adet masaa var. masa saat ücreti 2 ytl. gayet uygun fiyat olarak. ama buralarda kaliteli masa ve ortam bulmak aramak ynkış olur herhalde.

yine hemen hemen her okulda masa vardır. kaliteli olmasa da oynanabilir durumda.o okulda çalışan bir öğretmenle tanısmak yeterli olur herhlde.hem de bedavaya oynanmıs olunur. bizim okulda da 2 adet masamız var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..