Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bursada Partner Arıyorum (münkünse Nilüfer)

bozo

Recommended Posts

nilüferde meslek teknik lisesinin bodrum katında 6-7 masa var ve akşamları açık ben istediğim zaman oynayabiliyorum tabi partner bulabilirsem...

ben müsait olduğum zamanlarda gelebilirim. Ama bugünden sonra sadece haftasonları müsaitim. Hafta içi okulda yatılı kalcam. Müsaitsen bu gün oynayabiliriz. Seni MSN ye ekledim. Bunlar Bursa'daki herkes için geçerli yer varsa müsaitsem gelirim. 1 buçuk aydır bursada değildim dün geldim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bozo öncelikle oynayabileceğin yer varmı diye bir soruştur bence..Biz koskoca bursada bir salon bulamadık..

Eren ciğim,Gazi Anadolu salonunu unuttun herhalde.. :D: Bugün Süper ligten (Bosch)Gökhan,İlhan,1. ligden Ekrem ,ben ve Cenk Hakan A.nın orada, (Entek te) 4 saate yakın sıkı bir idman yaptık..Uzun bir aradan sonra başladık..Çok zevkli maçlar oldu..Kulaklarını çınlattık bugün..En yakın tatilde seni de görmek istiyoruz aramızda inşaallah..Görüşmek üzere Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nilüferde meslek teknik lisesinin bodrum katında 6-7 masa var ve akşamları açık ben istediğim zaman oynayabiliyorum tabi partner bulabilirsem...

Bozo Kardeşim,ben Bursa Gazi Anadolu lisesi kimya öğretmeni Ersun hoca..Forumda sen benden üyelikte eskisin..Fakat ben ilk defa görüyorum seni..Eğer takip edebildi isen forumu,bu 1 yıl içinde defalarca yazdım,bizim okulda imkanlar biraz kısıtlıda olsa 1 masamız ile Kurumlar 1.lig ve süper ligindeki arkadaşlar ile zaman zaman güzel buluşmalar gerçekleştirdik..Eğer istersen seni ve tabiki Özgür Şeker kardeşimi de bekleriz..Tabi söylediğin gibi 6 masalı salonda oynamak çok daha iyi olur..Bahsettiğin meslek lisesi hangisi? H.Nazdilek mi ? Uygun günlerde, irtibat kurarsak ben ve birkaç arkadaş daha katılabiliriz size..İrtibat adresim aşağıda..Görüşmek üzere..Selamlar..

Gazi Anadolu Lisesi

Mudanya Yolu Korupark Arkası

Tel: 05052597683 (t.cell)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eren ciğim,Gazi Anadolu salonunu unuttun herhalde.. :D: Bugün Süper ligten (Bosch)Gökhan,İlhan,1. ligden Ekrem ,ben ve Cenk Hakan A.nın orada, (Entek te) 4 saate yakın sıkı bir idman yaptık..Uzun bir aradan sonra başladık..Çok zevkli maçlar oldu..Kulaklarını çınlattık bugün..En yakın tatilde seni de görmek istiyoruz aramızda inşaallah..Görüşmek üzere Selamlar..

Gazi Anadolu salonu unutulmaz Ersun hocam ne kesmeler attım orda..Valla kaçırdık guzelim organizasyonu.. Aman abi bırakmayın oynamayı..bakın genç arkadaşlar ekleniyo dahada artar inşallah..En kısa zamanda gelip tek tek ilgileneceğim sizinle özellikle ekrem kardeşimle :D Sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dediğim teknik lise ihsaniyedeki coşkunöz meslek teknik lisesi

eğer toplu olarak gitmek istiyorsak ben ordaki spor hocasıyla bugün görüştüm

kendisi gelecek hafta eğer ciddi olarak oynayacak bi grup kuracak olursak

konuşacağını söledi. mümkünse iyi oynayan bi kaç arkadaşla beraber gidersem iyi olur

ve orda oynanabilir 5 masa var salon gerçekten geniş....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dediğim teknik lise ihsaniyedeki coşkunöz meslek teknik lisesi

eğer toplu olarak gitmek istiyorsak ben ordaki spor hocasıyla bugün görüştüm

kendisi gelecek hafta eğer ciddi olarak oynayacak bi grup kuracak olursak

konuşacağını söledi. mümkünse iyi oynayan bi kaç arkadaşla beraber gidersem iyi olur

ve orda oynanabilir 5 masa var salon gerçekten geniş....

kalabalık geliosanız ben gelirim bi tane de benden daha iyi oynayan arkadaş getirebilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

ersun hocam merhaba ismim ercan.uzun zamandır bende bursada

masa tenisi oynayabileceğim birilerini ve bir yerler arıyordum.uzun zaman olmuştu

oynamayalı belki kendimize gelme fırsatı buluruz bu vesileyle:)

sizler nerelerde oynarsınız bilgi verebilirmisiniz? teşekkürederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ersun hocam merhaba ismim ercan.uzun zamandır bende bursada

masa tenisi oynayabileceğim birilerini ve bir yerler arıyordum.uzun zaman olmuştu

oynamayalı belki kendimize gelme fırsatı buluruz bu vesileyle:)

sizler nerelerde oynarsınız bilgi verebilirmisiniz? teşekkürederim.

Merhaba Ercan kardeşim,ben Gazi Anadolu lisesi kimya öğretmeni..Yukarıda açık adres bilgilerim var..benim ile irtibat kurarsan,daha detaylıca görüşür,konuşur,hatta bizim okulda da uygun saatlerde antreman yapabiliriz..Selamlar..

İrtibat tel: 05052597683 (t.cell)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

dediğim okula sordum sadece kulüpleri kabul ediyorlar şimdilik ve saati 100 lira (sadece 5 masa var) açıkçası ümidimi kestim bu salondan (tabi kulüp kurabilirsek başka)

eğer zamanınız varsa bende bi partner ve oynancak mekan arıyorum msnim azkano@hotmail.com herkese şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dediğim okula sordum sadece kulüpleri kabul ediyorlar şimdilik ve saati 100 lira (sadece 5 masa var) açıkçası ümidimi kestim bu salondan (tabi kulüp kurabilirsek başka)

eğer zamanınız varsa bende bi partner ve oynancak mekan arıyorum msnim azkano@hotmail.com herkese şimdiden teşekkürler

Özcan kardeşim,cmts.-pazar öğleden sonra dikkaldırım spor salonundayız..Gelirsen orada görüşüp,tanışabiliriz..Senin tel in bende var..seni ararım, Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Özcan kardeşim,cmts.-pazar öğleden sonra dikkaldırım spor salonundayız..Gelirsen orada görüşüp,tanışabiliriz..Senin tel in bende var..seni ararım, Selamlar..

bu cumartesi-pazar oradamısınız? müsait olursam gelebilirim. yeri dikkaldırımın neresinde? bi de ücretli mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu cumartesi-pazar oradamısınız? müsait olursam gelebilirim. yeri dikkaldırımın neresinde? bi de ücretli mi?

Özgür kardeşim,yer olarak eski batı garajının karşısı diyebilirim,orada kime sorsan gösterir,oraya çok yakın..Ücret yok ,halka açık..Bugün öğleden sonra arkadaşlar ile oradaydık,çok kaliteli maçlar oluyor..Yarın da devam edecek.Öğleden sonra oradayım..Tel im aşağıda çaldırırsanız,ben ararım..Görüşmek üzere...Selamlar..

Tel: 05052597683

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ersun Hocam sanırım sende benim telefon numaram var, Özcanlar karışmasın :)

Dikkaldırım'da salon olduğunu hiç duymamıştım. Bu haftasonu gelecek varsa ben de uğramak isterim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ersun Hocam sanırım sende benim telefon numaram var, Özcanlar karışmasın :)

Dikkaldırım'da salon olduğunu hiç duymamıştım. Bu haftasonu gelecek varsa ben de uğramak isterim.

Özcan bey,dikkaldırımda geçen hafta 1.lig maçları yapıldı,2 gün sürdü ve bitti..Bu hafta Atatürk kapalı spor salonunda 21 yaş altı Balkan şampiyonası yapılıyor..2 gündür devam ediyor,muhteşem maçlar oluyor..Türk milli takımı da mücadele ediyor..Maçlar sabah 09.30 da başlayıp,akşam 20.00 a kadar devam ediyor..1 kasım akşamına kadar da devam edecek..İzlemenizi Tavsiye ederim..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

merhabalar ben özcan eğer bursada salon biliyorsanız ben oynamaya hazrım msn'im azkano@hotmail.com

eğer salon bulursanız ben de oynaybilirim fakat siz nasıl oynuyorsunuz bilmiyorum ama ben çok amatörüm sizin yanınızda ezilmem umarım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..