Jump to content
Masatenisi.org Forum

Haydarpaşa Turnuvası

Recommended Posts

• İleti 104
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

15 sene boyunca sürekli mekan ve yer değişikliği yapacaksın ve alışacaksın. Yani çile bülbülüm, çile :B: :B:

Mehmet abi birşey soracağım..Sürekli bir 15-16 sene mevzusudur gidiyor :gulumse: Acaba bu süre herkes için aynı mı yoksa gençler için daha az olabilir mi :D: Elbette senin seviyene ulaşmak için 30-40 sene bile yetmeyebilir ama iyi bir oyuncu olmanın bedeli bu kadar çok mu?Yoksa bu süre tecrübeli bir eski kurt olabilmek için mi geçerli sadece merak ettim :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

15 sene (16 değil) Mehmet abinin benim için tayin ettiği süredir. Bendeki yeteneği gördüğü için sanırım bu süreyi tayin etti. Birde hergün 4 saat çalışmam lazım.

Senin durumun ne olur bilemem.

Mehmet abi birşey soracağım..Sürekli bir 15-16 sene mevzusudur gidiyor :gulumse: Acaba bu süre herkes için aynı mı yoksa gençler için daha az olabilir mi :D: Elbette senin seviyene ulaşmak için 30-40 sene bile yetmeyebilir ama iyi bir oyuncu olmanın bedeli bu kadar çok mu?Yoksa bu süre tecrübeli bir eski kurt olabilmek için mi geçerli sadece merak ettim :gulumse:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çağan'cığım bu süreyi İbrahim için verdik. Tabiki bu süre kişiden kişiye değişir ama gençler her zaman daha avantajlıdır. Çünkü vücut yapısı, yaş farkı vs vs. artıları çok. Benim seviyemide abartma lütfen. Bende kendi çapımda oynuyorum işte. Öyle 30-40 seneye ihtiyaçta yok ne yaptın. Tecrübeli kurt olabilmenin yolu bence çok iyi bir inceleyici, değerlendirici,düşünücü ve değişik kişilerle, değişik ortam ve mekanlarda oynamaktan geçer. Uzun yıllar geçince de herkes kurt olacak diye bir şey yok. Kişiye göre bu iş değişir. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

15 sene (16 değil) Mehmet abinin benim için tayin ettiği süredir. Bendeki yeteneği gördüğü için sanırım bu süreyi tayin etti. Birde hergün 4 saat çalışmam lazım.

Senin durumun ne olur bilemem.

Yeteğin ve hırsın tartışılmaz, onun için sana bu kadar kısa süre verdim. :D: :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bugünkü turnuva öyle kendi halinde sessiz sakin güzel bi turnuva idi... sezonun açılışını yaptık biz de hem, bakalım lastik arayışına devam ediyorum bu sene inş. iyi bi çıkış yakalayacagım... bu arada çağan teselli şampiyonlluğuna iyi kapak attı yaw ;):

Valla kendimi teselli etmekten sıkıldım be Emre :fildir: Artık final grubunda iyi işler yapmam lazım..Bunun için gerekli potansiyel de mevcut ama bir tek tecrübe eksik..Ayrıca maçlarda sinirime hakim olmam gerekiyor,fazla geriliyorum ve bu da oyunumu olumsuz etkiliyor..Sanırım her maça antrenman maçıymış gibi bakmam lazım,belki böylece daha az gerilirim ve gerçek oyunumu masaya yansıtıp maçları daha rahat kazanırım <_<

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla kendimi teselli etmekten sıkıldım be Emre :fildir: Artık final grubunda iyi işler yapmam lazım..Bunun için gerekli potansiyel de mevcut ama bir tek tecrübe eksik..Ayrıca maçlarda sinirime hakim olmam gerekiyor,fazla geriliyorum ve bu da oyunumu olumsuz etkiliyor..Sanırım her maça antrenman maçıymış gibi bakmam lazım,belki böylece daha az gerilirim ve gerçek oyunumu masaya yansıtıp maçları daha rahat kazanırım <_<

öyle ya çağan gençlere iyi örnek olmamız lazım :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben de bugun preje odevimi yetistiremedigim için gelemedim turnuvaya haftaya artık inş. eee gidenlerden biri anlatsa ya da sonuçları yazsa en azından (çağan mesela :gulumse: busefer de teselli aldıysa artık bravoo :D: ) (bu arada en son koyduğu videolar için ilhan abi ye çok çok teşekkürler çok güzel çekimler çok güzel bir ortamı yansıtmış bize devamini istememek elde degil :gulumse: )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eee gidenlerden biri anlatsa ya da sonuçları yazsa en azından (çağan mesela busefer de teselli aldıysa artık bravoo

Malesef, bugün teselli edilen ben oldum. Haftaya inşallah. :)

Sırasıyla, beni bir güzel yenen Ali abiyi, Onur'u ve Tahsin'i tebrik ederim. Başarılarının devamını dilemiyorum, çünkü haftaya ben yenicem. :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben de bugun preje odevimi yetistiremedigim için gelemedim turnuvaya haftaya artık inş. eee gidenlerden biri anlatsa ya da sonuçları yazsa en azından (çağan mesela :gulumse: busefer de teselli aldıysa artık bravoo :D: ) (bu arada en son koyduğu videolar için ilhan abi ye çok çok teşekkürler çok güzel çekimler çok güzel bir ortamı yansıtmış bize devamini istememek elde degil :gulumse: )

ilk defa boyle bir turnuvaya katildim.kendi acimdan iyi gecti denebilir.hem forumdaki degerli abilerimzle tanistm (cagan,ongun,tahsin,ilhan) artik her hafta ordayim ins :) ceyrek finalde 2-0 dan mac vermem bana biraz koysada hersey cok iyiydi. Salona ve herkese cok tsk. ederim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ilk defa boyle bir turnuvaya katildim.kendi acimdan iyi gecti denebilir.hem forumdaki degerli abilerimzle tanistm (cagan,ongun,tahsin,ilhan) artik her hafta ordayim ins :) ceyrek finalde 2-0 dan mac vermem bana biraz koysada hersey cok iyiydi. Salona ve herkese cok tsk. ederim..

Bizde seninle tanistigimiz icin cok mutlu olduk Muhammet Ali..Gerci forumdan ve msn den birbirimizi bayadir taniyorduk ama yuzyuze gorusmek bugune nasipmis :gulumse: Oyunun hakkinda da bilgi sahibi olduk..Gercekten duzgun bir elin ve teknigin var..Tek hatan primorac carbon gibi kontrolu guc bir tahta tercih etmen olmus..Eger daha kontrollu bir tahtaya gecer ve duzenli olarak antrenman yaparsan cok can yakarsin benden soylemesi ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bi dahakine beraber gideriz inşallah muhammed antremanlarda asılalım iyice de oraya gidip dökülüp gelmeyelim sonra :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bi dahakine beraber gideriz inşallah muhammed antremanlarda asılalım iyice de oraya gidip dökülüp gelmeyelim sonra :P:

daha coook calismak lazim bunu anladım.birde emre hocam kosalim diyorm ben ya bu cumrtesi ciktim ben kosmaya iyi oldu. onu ayarlayabilirsek beraber gidelim cok iyi olur kondisyon icin..Ayrıca cumartesi de antreman istiyorm :p

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bizde seninle tanistigimiz icin cok mutlu olduk Muhammet Ali..Gerci forumdan ve msn den birbirimizi bayadir taniyorduk ama yuzyuze gorusmek bugune nasipmis :gulumse: Oyunun hakkinda da bilgi sahibi olduk..Gercekten duzgun bir elin ve teknigin var..Tek hatan primorac carbon gibi kontrolu guc bir tahta tercih etmen olmus..Eger daha kontrollu bir tahtaya gecer ve duzenli olarak antrenman yaparsan cok can yakarsin benden soylemesi ;):

Eyw. saolasn caganim :) Bu haftadan itibaren basliyorm tahta arayislarina

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 1 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..