Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lastik Tavsiyesi

Guest sin

Recommended Posts

Yaklaşık 1 yıldır masa tenisi oynuyorum. Belirli bir oyun tarzım yok. Yani tamamen amatörüm. 729 Bomb ile kombo yapmak istiyorum. Lastik tavsiyesine ihtiyacım var. Eski mesajları baya inceledim (Eminim arada bir yerde bunun tavsiyesi verilmiştir) ancak kafam çok karıştı. Lastik tavsiyeleriniz nelerdir?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Belirtmeyi unuttum elimdeki 729 bomb 2. el. Lastik olarak da ucuz bir şeyler düşünüyorum DHS ya da friendship gibi ya da siz ne önerirseniz. Önerin için de çok teşekkürler.

Dhs ve Friendship lastiklerinin genelde üst yüzeyi yapışkanlı olduğundan;

A- Hızdan fedakarlık yaparsınız

B- Çok güzel kesmeli ve falsolu oyun sergilenir

C- Rakip keserse, falsoyu çok fazla yersiniz.

D- Çin lastikleri genelde ağır olduklarından, Raketinizin toplam ağırlığı fazla olur.

Bunlar çin lastiklerinin artı ve eksileri... Eğer çin lastikleri ucuz olduğundan böyle bir marka düşünüyorsanız ben size DİPPER öneririm.

Eğer sorun etmezseniz 2. el avrupa lastiği de alabilirsiniz... Özellikle Sadettin Bey bir dönem bir sürü lastik satıyordu, hem kendisinden tavsiye alırsınız hem de bir çok seçenek sunabilir...(Sadettin Bey haddim olmayarak yazımda isminizi geçirdim kusura bakmayın)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..