Jump to content
Masatenisi.org Forum

Profil İnceleme

cagan

Recommended Posts

Evet. Ben de bakamıyorum profile. Sadece cepheden bakabiliyorum. Kitabın kapağına bakar gibi. Olmuyor. Özel hafiyelere para yetişmiyor. Kendi sayfam açılıyor ama profilde ben yokum. Kendimden şüphe etmeye başladım. Var mıyım? Yok muyum? Psikoloğa gidicem.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet. Ben de bakamıyorum profile. Sadece cepheden bakabiliyorum. Kitabın kapağına bakar gibi. Olmuyor. Özel hafiyelere para yetişmiyor. Kendi sayfam açılıyor ama profilde ben yokum. Kendimden şüphe etmeye başladım. Var mıyım? Yok muyum? Psikoloğa gidicem.

ongun abi de olmasa forum çekilmez olcak ya :D: :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ongun abi de olmasa forum çekilmez olcak ya :D: :D:

Teşekkür ederim. Mahçup mahçup gülümsüyorum şu an. Bunun için bir smiley var mıdır bilmiyorum. 8~}

Şaka bir yana, önemli bir meseleye değindiniz. Forumumuza çekilmez diyemez kimse ama durgunlaştığı bir gerçek. Aktif üye; sadece okuyucu değil, bilgi ve deneyimlerini aktaran, fikirlerini paylaşan katılımcı üye sayısı azaldı. Tecrübeli ve bilgili üyeler nitelikli konu başlıkları açmıyorlar, faydalı yazılar yazmıyorlar. Büyük çoğunluk geriye çekilmiş, yazılanları okuyor sadece. Ben öyle iyi bir oyuncu değilim, tecrübeli bir oyuncu değilim, masa tenisinde hiçbir başarım yok, ekipman deneyen biri değilim, masa tenisi camiasını tanıyan biri değilim, ne antrenörüm ne de antrenör görmüş bir oyuncuyum ama yine de faydalı olabilmek için uğraşıyorum. Az buçuk bildiğim ne varsa yazıp paylaşıyorum. Hiçbirşey bilmiyorsam işin gırgırını yapıyorum. Çünkü o da lazım. Ama bunu aşırıya kaçmadan uygun dozda ve uygun üslupta yapmak gerek. O yüzden sürekli eski yazılarımı gözden geçiriyorum. Ne yazmışım, nasıl yazmışım, nasıl tepki almışım kontrol ediyorum. Ukalalık olarak anlaşılmasın ama ben forumu hareketlendirmek için üzerime düşeni ve aklıma gelen herşeyi yaptığıma inanıyorum. Peki siz foruma katkı sağlamak adına üzerinize düşeni yapıyor musunuz? Bir düşünün.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yürü ongun abi. aynen katılıorum. foruma her girdiğimde eski yazıları okuyorum cevap yazmak istiyorum ama yıllar öncesinin konusu. yeni konular açılsada bi hareketlilik olsa. yazı yazmak istiyorum ama konu yok. konu açabilecek olup açmayan herkese buradan sesleniyorum. konu istiyoruz :protesto:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Son birkaç günden beri ne kendi profilime ,ne de başkalarının profiline bakabiliyorum....Her seferinde ''Sayfa Görüntülenemiyor'' yazısı çıkıyor..Ertan abinin bilgisine..

Bir database dosyası bozulmuş. Şu an düzeldi gibi görünüyor. Hala sorun yaşıyorsanız haber verirseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

... Forumumuza çekilmez diyemez kimse ama durgunlaştığı bir gerçek.

Madem durgunlaştı, benden bir mesaj o zaman:

E-posta adresleri www.ali_veli@hotmail.com tarzında olmaz. Yani baştaki www. 'yi yazmayın lütfen.

TT-rating'e üye olmak isteyen birçok oyuncu E-posta adresini web sayfası adresi tarzında harmanlayıp yazdıkları için üyelik işlemi biraz gecikmeli oluyor.

Bilmeyenlere duyurulur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim. Mahçup mahçup gülümsüyorum şu an. Bunun için bir smiley var mıdır bilmiyorum. 8~}

Şaka bir yana, önemli bir meseleye değindiniz. Forumumuza çekilmez diyemez kimse ama durgunlaştığı bir gerçek. Aktif üye; sadece okuyucu değil, bilgi ve deneyimlerini aktaran, fikirlerini paylaşan katılımcı üye sayısı azaldı. Tecrübeli ve bilgili üyeler nitelikli konu başlıkları açmıyorlar, faydalı yazılar yazmıyorlar. Büyük çoğunluk geriye çekilmiş, yazılanları okuyor sadece. Ben öyle iyi bir oyuncu değilim, tecrübeli bir oyuncu değilim, masa tenisinde hiçbir başarım yok, ekipman deneyen biri değilim, masa tenisi camiasını tanıyan biri değilim, ne antrenörüm ne de antrenör görmüş bir oyuncuyum ama yine de faydalı olabilmek için uğraşıyorum. Az buçuk bildiğim ne varsa yazıp paylaşıyorum. Hiçbirşey bilmiyorsam işin gırgırını yapıyorum. Çünkü o da lazım. Ama bunu aşırıya kaçmadan uygun dozda ve uygun üslupta yapmak gerek. O yüzden sürekli eski yazılarımı gözden geçiriyorum. Ne yazmışım, nasıl yazmışım, nasıl tepki almışım kontrol ediyorum. Ukalalık olarak anlaşılmasın ama ben forumu hareketlendirmek için üzerime düşeni ve aklıma gelen herşeyi yaptığıma inanıyorum. Peki siz foruma katkı sağlamak adına üzerinize düşeni yapıyor musunuz? Bir düşünün.

düşündüm taşındım bundan kendime bir pay çıkardım yakında güzel bi konu açacagım ama supriz olsun teknik tektik anlamda güzelce istifade edebilecegimiz iyi bir şey olacak inş. hadi biraz da tüyo vereyim ingilizceden çeviri yapıyorum hemde super şeyler bitince iş. ekleyecegim :thup: artık merak içinde bekleyeceksiniz ama değecek buna inanıyorum ;): ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..