Jump to content
Masatenisi.org Forum

Edirne"de Masa Tenisi Oynayan Var Mı

Guest Umut AL

Recommended Posts

Merhaba

Ben varım :D Edirnede oynamak için ekrem demiray spor salonunda masa var oda soyunma odası gibi biyerde ama oynanır yani maç masaları güzel onun dışında bazı okullarda vardır masa..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

Enez'e gelen olursa beklerim :D:

masa tenisi oynamak isteyen arkadaşlar olursa ben herzaman beklerim orta düzey bir oyuncuyum bu aralar ciddi şekilde masa tenisiyle ilgilenmek istiyorum fakat oyuncu bulamıyorum oynamak isteyen olursa nacro06@hotmail.com adresine mail gönderirseniz görüşürüz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Ben de keşandayım ama oynayacak partner bulmakta zorlanıyorum. Spor salnuna yeni masa almak için çalışmalara BAŞLADIK. Destek olmak isteyen, ben bu isle ilgilenirim diyen varsa takım da çıkarabiliriz belki. Ilgilenenler forumdan ulaşabilir.

[/ quote]

Tanıştığıma memmnun oldum abi. Dün akşam telefonla aradın. İyi oldu. Fakat telefonla az görüştük. Çünkü antrenman yapıyorduk arkadaşla. Takım için iyi düşünmüşünüz. İnşallah olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 years later...
  • 2 weeks later...

Gökhan bey,

Mehmet bey bir ara farklı malzeme denemesi yapıyordu, o yenilgiler bu yüzden oldu herhalde. Son maçlara bakarsanız eski gücü devam ediyor...

Çok doğru söylüyorsunuz ana sebep bu aslında fakat antrenman eksikliği de ayrıca üzerine tuz biber ekti, :frust: bir türlü ayar tutturamadım. Şu bir gerçekçi, bir anda çok farklı malzemelere geçmek çok büyük hata, bu hatamı fazlasıyla ödediğimi(bir musubet bin nasihattan iyiymiş) düşünüyorum. Şimdi yavaş yavaş kendime gelmeye başladım. Zaten bu sezon liglerde de oynamadığımda, fazla tempo olmadığı için kendimi daha zinde hissediyorum.

Artık hedefim terfi maçları için bir yerlerden teklif gelirse orada oynamak. Terfi maçlarına daha zaman çok, o tarihe kadar forma gireceğimi düşünüyorum.

Saygılar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 years later...
  • 5 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..