Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yardım!

turushanovgu

Recommended Posts

mp3'leri track yapacak programa ihtiyacım var, alto mp3 maker ve ona benzer birkaç program denedim fakat olmadı, track şekline encode yapıp dvd cihazdan dinleyemiyorum, kaliteli ve kullanımı basit program bilen varsa yardıma ihtiyacım var

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nero programı var ise track yapmak için :

Nero/ses/Müzik ve Ses CD si yap yolunu izleyin , yoksa total video converter programı işinizi görebilir. Bir çok ses ve video formatını birbirine dönüştürebilmekte. Çok faydalı bir programdır. Her derde deva gibi... Orada ki Ms WAV(.wav) formatı track cd oluşturmada kullanılıyor. Link: Buradan İndirebilirsiniz KOLAY GELSİN

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nero programı var ise track yapmak için :

Nero/ses/Müzik ve Ses CD si yap yolunu izleyin , yoksa total video converter programı işinizi görebilir. Bir çok ses ve video formatını birbirine dönüştürebilmekte. Çok faydalı bir programdır. Her derde deva gibi... Orada ki Ms WAV(.wav) formatı track cd oluşturmada kullanılıyor. Link: Buradan İndirebilirsiniz KOLAY GELSİN

teşekkürler hocam, önerdiğiniz programı deneyeceğim, umarım işe yarar, yoksa hatunla papaz olacam, bir track işini beceremedin demeye başladı şimdiden :lol::lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 25 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..