Jump to content
Masatenisi.org Forum

Terfi Ligi - Takımlar Hk.....

turushanovgu

Recommended Posts

Sevgili Turushan ,

Muğla Telekom Spor olarak orada olucaz ( kandırabilirsem İzmir'den Aydın abi'yi misafir edicem . Adana macerasından bahsediyodu )

çok memnun olurum hem sizinle tanışırız hem de aydın beyi tekrar görmüş olurum,

bu sene terfilere katılım geçen senekinden daha fazla olacak diye düşünüyorum, inşallah güzel geçer

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hah hah haa......Katılıyormusun ki.. Korkmuş gibi yazsın..

Dağılın hatta arkanıza bile bakmadan kaçın Çinliler geliyor...

ktm

bu sezon oynadım, yani katılma şansım yok. zaten gerek te yok. şaşırdım sadece. özellikle 'ler' kısmına. bazı takımların kapanma durumları varken bazıları ise terfi ligi için bir kaç çinli getirebiliyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende Ankaradan seyirci olarak katılıcam bir aksilik olmazsa.Ali Fuat Bey sizin backhandinizin methini çok duydum.Perşembe akşamı salonda olursanız görüşmek istiyorum.Biraz backhand öğretirseniz de çok mutlu olurum :D:

Ben Kemal'in kulaklarını bi çekeyim ağzında bakla ıslanmıyo , iyiki bi lastik değiştirdik :lol::lol:

Afyon'da görüşürüz Burakcım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zaten yaşanılan problem çinliler,bulgarlar değil mi?Al gülüm ver gülüm!Ne olacak şimdi?Sezon boyunca oynayacak mı bu adamlar?Tabiki hayır.Olan yine bizim gibi iman gücü ile gelen takımlara olacak.Geldiğimiz durum ortada.Yazıklar olsun.Federasyonu da böyle takımlara müsamaha gösterdiği için eshefle kınıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar,

Türkiye'nin dörtbir yerinde liglerde oynayamayıp da bu işi seven ve seviyesi lig oyuncularının 3.adamı olacak güçte bir çok masa tenisi sevdalıları var ne yazık ki bunlar bir araya gelip de birbirleriyle maç yapamıyorlar. Ne iyi olurdu 3.lig kurulabilseydi. Varsın federasyon harcırah vermesin. Hem bu 3.lig kurulsa kulüpler terfiden çıkacağız hırsıyla 1 turnuvalık dışardan oyuncu da getirmezdi. Bence Türkiye'nin kesinlikle 3.lige ihtiyacı var. Avrupanın birçok ülkesinde 8-9 lig varken bizim gibi nüfusu 70 milyon bir ülke için 3. lig çok mu? Daha fazla lig olmalı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar,

Türkiye'nin dörtbir yerinde liglerde oynayamayıp da bu işi seven ve seviyesi lig oyuncularının 3.adamı olacak güçte bir çok masa tenisi sevdalıları var ne yazık ki bunlar bir araya gelip de birbirleriyle maç yapamıyorlar. Ne iyi olurdu 3.lig kurulabilseydi. Varsın federasyon harcırah vermesin. Hem bu 3.lig kurulsa kulüpler terfiden çıkacağız hırsıyla 1 turnuvalık dışardan oyuncu da getirmezdi. Bence Türkiye'nin kesinlikle 3.lige ihtiyacı var. Avrupanın birçok ülkesinde 8-9 lig varken bizim gibi nüfusu 70 milyon bir ülke için 3. lig çok mu? Daha fazla lig olmalı.

ali güler arkadaşımıza aynen katılıyorum federasyonumuzdan ricamızdır 3. ligin kurulması :frust:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..