Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kkreanga Sitesi Hk.

Guest aliihsan

Recommended Posts

http://www.kkreanga.fr/ sitesinden artık video dowland edemiyorum benim gibi aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varmı üyelik istiyor üye olmaya çalışıyorum fakat süreklİ hata veriyor daha önce üyeliğimde vardı ( site yenilendiğinden beri aynı problemi yaşıyorum ) benim gibi aynı problemi yaşayan veya çözümünü bulmuş arkadaşlar yol gösterirse çok memnun olurum şimdiden teşekkürler , iyi akşamlar
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

megaupload engelli olduğu için dosyaları indiremiyorsunuz.

denetim masası > ağ bağlantıları > yerel ağ bağlantısına sağ klik > özellikler > tcp/ip'ye çift klik > aşağıdaki dns sunucu adreslerini kullan > yeğlenen : 4-2-2-1 , diğer : 4-2-2-2 yaptıktan sonra tamam diyin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

megaupload engelli olduğu için dosyaları indiremiyorsunuz.

denetim masası > ağ bağlantıları > yerel ağ bağlantısına sağ klik > özellikler > tcp/ip'ye çift klik > aşağıdaki dns sunucu adreslerini kullan > yeğlenen : 4-2-2-1 , diğer : 4-2-2-2 yaptıktan sonra tamam diyin.

Teşekkür ederim cevapladığın için fakat ben anti sansur programı kullanıyorum youtube veya herhangi bir engelli siteye girmeyi sağlıyor

ama ben yinede mega upload sitesine girebiliyormuyum diye denedim giriyor herhangi bir sorun yok dediğim gibi ben daha önce burdan çok fazla video dowland ettmiştim yaklaşık 16 gb kadar şuan nedense indiremiyorum bu site yenilendiğinden beri ben bu siteden dowland edemiyorum yani bir çok kere siteye üyelik işlemlerini tamamladım bana şu sorunu veriyor ( votre navigateur ne supporte pas les objets XMLHTTPRequest. ....) (araştırdım tarayıcınız XMLHTTPRequest gibi nesneleri desteklemiyor diyor ben internet expoler kullanıyorum yani açıkçası anlayamadım )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yukarıda bahsedilen (megaupload engelli olduğu için dosyaları indiremiyorsunuz.

denetim masası > ağ bağlantıları > yerel ağ bağlantısına sağ klik > özellikler > tcp/ip'ye çift klik > aşağıdaki dns sunucu adreslerini kullan > yeğlenen : 4-2-2-1 , diğer : 4-2-2-2 yaptıktan sonra tamam diyin.) bende halihazırda kurulu ancak sorun hala devam ediyor.

Maalesef eskiden ben de o siteden çok maç indirdim ama site değişti değişeli aynı sorunu ben de yaşıyorum. Firefox ta işe yaramıyor çok denedim üyelikte yukarıda belirtilen mesajı (( votre navigateur ne supporte pas les objets XMLHTTPRequest. ....) (araştırdım tarayıcınız XMLHTTPRequest gibi nesneleri desteklemiyor diyor ) veriyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

internet explorer 7'den itibaren bahsı geçen nesne destekleniyormuş. altta ie 8 linki verdim. kurun ve deneyin. bu da olmazsa pes :)

http://www.google.com/toolbar/ie8/intl/tr/install.html

Teşekkür ederim ilgilenip çözüm ürettiğin için çok indirmek istediğim maçlar vardı , artık indirebiliyorum herkese kolay gelsin iyi akşamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..