Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masatenisi.org Logosu

Ertan

Recommended Posts

Üyelerimizden Geniusghost16 (Serdar bey - Kütahya Güzel Sanatlar Öğrencisi) masatenisi.org logosu için çalışmalar yaptı. Kendisine çok teşekkür ederiz. Serdar arkadaşımızın çalışmasını sizlerin de beğenilerinize sunuyorum. Benim en çok 3 numara hoşuma gitti.

masatenisiorgLogo1.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eğer bir değişiklik yapılacaksa bunu ancak tasarımcı yapmalıdır.

3. numara ya da ona yakın bir logo bence de güzel olur.

Ayrıca forum için çizilmiş logolar da güzel...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Arkadaşımızın ellerine sağlık.3 Numara güzel Ancak blok değil dağınık gibi geldi bana .Ayrıca www. başlangıcıda yok.Çok bize ait.Beynelminel değil.Bence 6 daha derli toplu belki renkleri düzenlenebilir.aynı zamanda logo-arma ilişkisinide taşımakta.Sadece fikrimi söyledim.Tekrar ellerine sağlık

Görüşmek üzere

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaslar degerlendirmeler katkılar begeniler icin tesekkur ederim. hemen hemen 3 no uzerinde ortak bir begeni durumu yakaladık. bu cok guzel

logoları tasarlarken olabıldıgınce sade ve uygulanabilirlik (sapka, t-shirt gibi basılı işlerde vs, hatta web sitemizde) acısından dikkatle olusturmaya ozen gosterdim bu guzide sporumuzu temsil edecek bir cok çıkış noktası var ama masa tenısıni kitap gibi yansıtmakta biraz sığ geldi bana.

o yuzden belli başlı tarzlarda ornekler sundum, 3 no nun temsil ettiği sey ise dinamiklik, hareketlilik, sporumuzdaki yeniliklere açıklık (logonun guncellemelere açık olması) yansıtmaya calıstıgım ozellıklerı bunlardı. sanırım bunlardan oturu begenı topladı

ertan abi ve arkadaslarım degişiklik yapmak elimizde ozguruz. Ama net olalım 3 no DEGISSIN mi AYNI MI KALSIN

yada diger alternatifleri tekrar harmanlayayım mı, bu kararı hepberaber verelim

saygılarımla, SERDAR

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hiç fena görünmüyorlar...

Ertan Abi zaten içlerinde daha albenisi olan 3. numarada karar kılmış. Bence de güzel...

Ama şimdi merak ettim acaba sitemizde hayalgücü ve kalemi kuvvetli kimler değişik logo çalışmaları yapabilir?

ben yapabilirim ama yapılan çalışmalar bence ideal başka logolar yapmaya gerek kalmıyor :thup: ... bunlar arasından seçim yapılması daha iyi olur...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet logoların hepsi çok güzel, emek veren arkadaşa teşekkür ederim. Logoları geliştirmek için acele etmeden ama işide fazlada uzatmadan, değişik logo fikirlerini ortaya koyup karar vermek daha etkileyici bir logonun ortaya çıkacağına fayda var derim..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..