Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ucuz Bir Kombi Hakkında Tavsiye Ricası

Recommended Posts

masatensini çok seven, kendi aralarında oynayan, maddi durumlar iyi sayılmayan ve artık hazır raket kullanmak istemeyen bazı arkadaşlar var.

presports da mazunov ve 729 Friendship 2000 Tackspeed ya da 7 29 Friendship 729 FX Lightning Rubber dan oluşan bir kombi yaklaşık 75-80 lira. aynısı türkiyede yaklaşık 130 lira civarısdır diye tahmin ediyorum. acaba bu kombi hakkında ne dersiniz. uymlu olurmu. çok hızlı olurmu. ya da çok ağırmıdır.

hepsinin oyunu kontrollü, bh leri neredeyse hiç yok ama artık bir kombi kullanamk istiyorlar. tahtanın butterfly olması hoşlarına gidecektir.

yardımlar için şimdiden teşekkürler.

selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

masatensini çok seven, kendi aralarında oynayan, maddi durumlar iyi sayılmayan ve artık hazır raket kullanmak istemeyen bazı arkadaşlar var.

presports da mazunov ve 729 Friendship 2000 Tackspeed ya da 7 29 Friendship 729 FX Lightning Rubber dan oluşan bir kombi yaklaşık 75-80 lira. aynısı türkiyede yaklaşık 130 lira civarısdır diye tahmin ediyorum. acaba bu kombi hakkında ne dersiniz. uymlu olurmu. çok hızlı olurmu. ya da çok ağırmıdır.

hepsinin oyunu kontrollü, bh leri neredeyse hiç yok ama artık bir kombi kullanamk istiyorlar. tahtanın butterfly olması hoşlarına gidecektir.

yardımlar için şimdiden teşekkürler.

selamlar

mazunov ağır ve sert bir tahta..ayrıca hızlıda..ilk kombi için iyi bir tercih olmaz bana kalırsa..birde Çin lastikleriyle daha da ağırlaşacaktır..presports'tan almanız iyi olur..inanılmaz derecede bol seçenek var..hemde uygun fiyata almış olursunuz..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..