Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bir Alişveriş Sitesinden

Recommended Posts

http://www.magaza24.com/butterfly-werner-s...=1642_2018_1673

internette gezinirken bu siteye rastladım ve hazır raketlere bakarken, butterfly marka hazır raketlerin ürün açıklaması kısımlarına baktım, güya bu hazır raketlerin adını aldığı oyuncular bu raketleri kullanıyormuş, çok hoşuma gitti, sizinle paylaşmak istedim. :lol: mesela linkteki raket "2003 yılı tek erkekler dünya şampiyonu Werner Schlager'in tercihi" imiş, ayrıca "Her ortamda agresif ve top spin oynayan oyuncular için" miş, bizde merak edip duruyoruz, acaba bu adamlar hangi tahta hangi lastiği kullanıyor, hangi solüsyonu kullanıyor diye meğer hazır raketle oynuyorlarmış da haberimiz yokmuş. :lol:

Ayrıca yalnız Schlager değil Maze ve Kreanga da hazır raket kullananlar arasında.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eskiden bende öyle zannederdim..3-5 liralık raketlerle oynarken 40-50 tl lik stiga yahut butterfly raketler bizim için öyle değerliydiki bu yalana kanmamak elde değildi..ama burada sitenin pek suçu olduğunuda düşünmüyorum..kendileride öyle biliyorlardır muhtemelen..ha eğer öyle olmadığını bile bile bu yazıyı yazdılarsa etik bir davranış olduğu söylenemez ama dediğim gibi yüzde 90 onlarda durumdan bihaber..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eskiden bende öyle zannederdim..3-5 liralık raketlerle oynarken 40-50 tl lik stiga yahut butterfly raketler bizim için öyle değerliydiki bu yalana kanmamak elde değildi..ama burada sitenin pek suçu olduğunuda düşünmüyorum..kendileride öyle biliyorlardır muhtemelen..ha eğer öyle olmadığını bile bile bu yazıyı yazdılarsa etik bir davranış olduğu söylenemez ama dediğim gibi yüzde 90 onlarda durumdan bihaber..

Ona eyavallah ya ""Her ortamda agresif ve top spin oynayan oyuncular için" açıklamasına ne demeli.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ona eyavallah ya ""Her ortamda agresif ve top spin oynayan oyuncular için" açıklamasına ne demeli.

E timo boll platin için de Butterfly firması klüp oyuncuları için diyor herhangi bir klübe götürün bu raketi kombolar varken kimse eline bile almaz. O firma büyük ihtimal raketin açıklamalarını Türkçeye çevirmiştir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..