Jump to content
Masatenisi.org Forum

16-17 Mayıs Turnuva (trabzon)

Recommended Posts

ibrahim hocam teşekkür ederim diğer arkadaşlar söylenmesi gerekenleri söylemişler. inşallah daha başarılı olursun.

turnuvaya gelince, katılan herkesi tebrik ederim. her zaman olduğu gibi masa tenisi severler ve yetkililer bizden misafirperverliklerini esirgemediler. onlara da teşekkür ederim. inşallah bu tür organizasyonlar sıklaşarak devam eder.

görüşmek üzere...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

adem kardeşim sizi tebrik ediyorum harika denecek oyun tarzın var.kesmelere bile bu kadar düzgün vuran kişi olarak seni gördüm.beni hatırlayabiliyor olabilirsin (polis arkadaşla 2 kez maç yapmıştım) beni pek sevmedin ama ben sizi ve oyununuzu çok beğendim . malin bukadar zevk vermez.aynı gurupta olmayı ve size yenilmeyi isterdim.turushan hocam hoşgeldin bile demedin ama çok centilmen olduğunuzu bu oyunla final oynamanızı isterdim.ikinci olan kardeşimizin harika bi servisi var onu aşamadım.servisiyle final oynadığına inanıyorum onuda tebrik ediyorum.servislerde ve sipinlerde zorlandım çünkü çevremde bunları uygulayacak bi arkadaşım yok.ortamı ve sizleri tanımaktan mutlu oldum.allaha emanet olun.seneye.............

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yaz dönemine girdik. Bundan sonra sonbahara kadar turnuva düzenlenme ihtimali zayıf gibi. İnşallah Trabzon İl Temsilcisi araya bir iki turnuva atar.

Arkadaşlarımla KTÜ Masa Tenisi Klübü kurmaya çalışıyoruz, ilk iş turnuva düzenlemek olacak merak etmeyin...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çeyrek finalde 1. olan hocam adem boncukoğlu ile oynadım ve çok zevkli bi macın ardından 3-2 yenildim ama gam yemedim çünkü oynadıgımı düşünüyom zor kurtuldu elimden ( yanlıs anlama hocam :)))) ama gerçekten çok zorlu bi mactı iki taraf için ve çok zevkli geçti ben finalde onla karsılasmak istedim ama olmadı kısmet değilmiş ne dicez artık baska bahara :))))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..