Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masatenisi Fuarı

Emre İmamoğlu

Recommended Posts

Olmaz demeyin. (Türkiye'de olmaz ya)

http://www.sundns.org/discuz/viewthread.ph...;extra=page%3D1

Sayın Hocam bu fuar bizim fuar anlayışımıza ters gelir. Her taraf lastik, tahta, eşantiyon ıvırzıvır dolu. Nerede bunları tanıtan mankenler yoksa işimiz hiç olmaz, ben şimdiden söyliyeyim. Biz kime soracağız bu lastik çekermi çekmezmi, şu tahta kaç mm gibi ıvır zıvır soruları.. Yok babam yok giden gitsin mankensiz fuar bizim racona ters gelir.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:isterim: Yahu yapmasınlar, etmesinler. Böyle fuar açılır mı. Yaşlısı var, hastası var, kalbi, tansiyonu olanı var.

Stiga Ebenholtz NCT tahta. :lol: Talihsiz bir isim. Bizim ülkede satılır mı bilmem. Bir de neyle kaplamışlar tahtayı öyle? Meşe mi, kestane mi kestiremedim. Dolabımın kapağına benziyor biraz.

"Palio - People Always Love It Only" Bu da beni güldüren bir diğer göz ilişiği. Google tercümesi gibi. ("İnsanlar Hep Sever Onu Sadece" Türkçesi böyle birşey) Neyse reklamın iyisi kötüsü olmaz diyeyim, Palio'ya ayıp olmasın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"Palio - People Always Love It Only" Bu da beni güldüren bir diğer göz ilişiği. Google tercümesi gibi. ("İnsanlar Hep Sever Onu Sadece" Türkçesi böyle birşey) Neyse reklamın iyisi kötüsü olmaz diyeyim, Palio'ya ayıp olmasın.

Bu Çin markalarının isimleri şahane genel olarak. Arkadaşlık, Çifte Mutluluk. Hepsi pek bir içten pek bir sevgi dolu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Olmaz demeyin. (Türkiye'de olmaz ya)
Emrecim madem olmaz demiyorsun Türkiye'de de olmaz deme. Oldu bile...

Sene 1986-1988 arası bir yıl. Ben o zamanki Şişhane'de bulunan Tüyap Spor Malzemeleri Fuarına gidiyorum. O da ne?! Fuarın tamamı pro masa tenisi malzemeleriyle dolu... O zaman internet olmadığı için isimlerini bile bilmediğim o kadar çok farklı markanın farklı ürünü gelmişti ve beni şaşırtmıştı ki, ne tarafa bakacağım hangisini deneyeceğim konusunda dağıldım. Belki standlar böyle cafcaflı değildi ve o zaman markalaşmanın önemi bilinmediğinden kimse firma ismiyle stand açmamıştı ama Türkiye'ye bu ürünleri getiren mümessillerin hepside fuara masa tenisi malzemeleriyle katılmıştı. Tüyap'ın o zamanki halini az biraz bilenler (Şimdiki TRT binası) ne büyüklükte olduğunu tahmin ederler sanırım.

Kısacası bu fuarı aslında biz yıllar önce ülkemizde yaptık sayılır. O zamanki fotoğraf makineleri bu kadar kolay kullanılabilseydi ve internet o zaman olsaydı o fuarda linkteki fuardan daha fazla malzeme ve firma olduğunu ispatlayabilirdim. (Tabii tekstil falan yoktu.. Çünkü markalaşma yoktu daha ama tahta ve lastik bol miktarda + tatmin edici miktarda mevcuttu...)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..