Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bu Site Hakkında Bilginiz Var Mı?

oktayyavuz

Recommended Posts

http://www.sporiumspor.com/toptanfiyatlistesi.asp toptan satış yapan bir site ve fiyatlar gayet makul.Mesela selex antreman topu (100 lu) 12 ytl,STIGA COMP*** 3'LÜ ITTF ONAYLI TOP 3,90 ytl, (Ekim 2008 fiyat listesi) o günden bugüne dövis artışı ve paralelinde %20-25 fiyat artışı olsa bile uygun. Bu siteden herhangi bir şekilde alışveriş yapan var mı?
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://www.sporiumspor.com/toptanfiyatlistesi.asp toptan satış yapan bir site ve fiyatlar gayet makul.Mesela selex antreman topu (100 lu) 12 ytl,STIGA COMP*** 3'LÜ ITTF ONAYLI TOP 3,90 ytl, (Ekim 2008 fiyat listesi) o günden bugüne dövis artışı ve paralelinde %20-25 fiyat artışı olsa bile uygun. Bu siteden herhangi bir şekilde alışveriş yapan var mı?

Fiyatların eski olması sebebiyle kesin bir şey diyemiyorum.

Toptan fiyat bunlar; bahsettiğiniz 100 tane top fiyatı 1 kova top için; toptan satışda herhalde 1 kova değil 10-15 kova almak gerekiyordur ( Selex markayı kullanmadım ama ilk oynamada topun sünger gibi yumuşayacağını tahmin ediyorum).

Ayrıca KDV eklenmemiş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

walla fiyatlar bence uygun ama abinin dediği gibi 10-15 kova almak gerekir ama bence forum olarak alabiliriz

"Forum olarak alabiliriz" yaklaşımına girmeden önce, bir arayıp sorarsınız, şartlarını öğrenirsiniz. Kaç kova alınıyormuş, okul veya şirketlere özel toptan fiyatlardan hangi şartlarda yararlanılıyormuş, fiyatlar güncel miymiş....vs.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O ucuz stiga toplar defolu toplar olabilir. Oval şeklinde çıkmışlar. Onlardan bir kaç tane Ongun arkadaşım almıştı. Kendisi bu konuda daha çok tecrübe sahibi olabilir.

Selex topları ise elleyerek almanızı tavisye ederim. O tip toplar yeterince sert ise antrenman yapacağınıza sadece servis atmak için kullanabilirsiniz. Onun dışında zaten kendini kanıtlamış bir kaç antrenman topu dışında başka top almayın derim. Paranız çöpe gitmiş olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O ucuz stiga toplar defolu toplar olabilir. Oval şeklinde çıkmışlar. Onlardan bir kaç tane Ongun arkadaşım almıştı. Kendisi bu konuda daha çok tecrübe sahibi olabilir.

İstanbul-Merter'deki "Sportive" mağazasından Stiga Competition *** topların 3'lü kutuda satılanlarından 3 kutu

almıştım. 5.85 lik fiyat cazip gelmişti. Aldığım toplam 9 topun hepsinde aynı hata vardı. Topların ek yerlerindeki yüzey dümdüzdü. Servis çalışmak bile mümkün olmadığından toplardaki kırık oluşumunu hızlandırarak toplara elveda dedim. Bu spor mağazasıyla ilgili başka sorunlar da duydum. Tavsiyem buradan alışveriş yapmak durumunda kalırsanız, çorap bile alsanız koklamadan almayın sakın.

20 kadar DHS tek yıldız antrenman topu eskittim. Bana hiç yamuk yapmadılar :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İstanbul-Merter'deki "Sportive" mağazasından Stiga Competition *** topların 3'lü kutuda satılanlarından 3 kutu

almıştım. 5.85 lik fiyat cazip gelmişti. Aldığım toplam 9 topun hepsinde aynı hata vardı. Topların ek yerlerindeki yüzey dümdüzdü. Servis çalışmak bile mümkün olmadığından toplardaki kırık oluşumunu hızlandırarak toplara elveda dedim. Bu spor mağazasıyla ilgili başka sorunlar da duydum. Tavsiyem buradan alışveriş yapmak durumunda kalırsanız, çorap bile alsanız koklamadan almayın sakın.

20 kadar DHS tek yıldız antrenman topu eskittim. Bana hiç yamuk yapmadılar :gulumse:

Konu açılmışken yarı alakalı olarak bende Merter'deki SPORTIVE mağzasından Asics ayakkabı almıştım 1 ay içinde tabandaki kavuçuk kısmı süngerinden ayrılmıştı, ister istemez aklımdan bu mağza acaba hatalı üretim yada defolu mallarımı satıyor diye içimden geçirmiyorda değilim. Geri aldılar ama para iadesi olmadığı için alakasız ürünler almıştım. Ongunun dediği gibi koklayıp almak gerek özellikler çorapları bunlar giyilmiş ve geri gelmiş olanlarıda satabilirler. Mağzayı kötülemek için kulaktan duyma bir olayı anlatmadı başıma gelmiş bir durumu anlattım.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..