Jump to content
Masatenisi.org Forum

İst-k.çekmece Veya Civarında Oynayacak Yer Ve Arkadaşlar

Guest Ayhanonay

Recommended Posts

Herkese selam arkadaşlar K.çekmece veya civarında oynayacak yer bulamadım gitti uzun zamandır şöyle dişli bir rakiple oynayamadım en son tatilde bir kaç arkadaşla oynama fırsatım oldu ama mümkün olursa turnuvalarada katılıp kendi seviyemi de ölçmek istiyorum iddialımıyım değilmiyim onu bile söyleyemiyorum ama herkesin olduğu gibi benimde kendime has bi stilim olduğunu biliyorum ister buradan isterse ayhanonay@mynet.com dan cevaplarınızı bekliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese selam arkadaşlar K.çekmece veya civarında oynayacak yer bulamadım gitti uzun zamandır şöyle dişli bir rakiple oynayamadım en son tatilde bir kaç arkadaşla oynama fırsatım oldu ama mümkün olursa turnuvalarada katılıp kendi seviyemi de ölçmek istiyorum iddialımıyım değilmiyim onu bile söyleyemiyorum ama herkesin olduğu gibi benimde kendime has bi stilim olduğunu biliyorum ister buradan isterse ayhanonay@mynet.com dan cevaplarınızı bekliyorum

Zeytinburnundaki UPS salonuna de gelebilirsin.Tramvayın Seyitnizam durağının yanında ki okulun salonunda.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 2 years later...

ayhan irtibata geçelim istediğin yerde oynayabiliriz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..