Jump to content
Masatenisi.org Forum

İzmir'de Turnuva !

Recommended Posts

Arkadaşlar herkese selamlar !

2-3 Mayıs tarihlerinde İzmir'de Balçova Belediyesi Spor Tesisleri içersindeki kapalı salonda Fast-Spin ve Altay Masa Tenisi Kulübü'nün katkılarıyla bir veteranlar turnuvası düzenlenecektir. Tüm masatenisi severlerin davetli olduğu bu organizasyon için daha detaylı bilgi en kısa zamanda verilecektir...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turnuva için katılım sayısına orantılı olarak yaş grubu, oyun seviyesi, karma, ferdiler, çiftler, hatta mix bile olabilecek.

Forumdan katılmak isteyen arkadaşlar buraya isimlerini yazarlarsa planlama daha da kolay olacaktır. Çünkü; forum dışından da gelen oyuncular olacaktır...

Selamlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Her spor dalında olduğu gibi masa tenisinde de turnuvalar düzenlenmekte.Peki turnuvaları neden düzenleriz ?.Beklentilerimiz nedir ?..

Gelin bu başlığın altını birlikte dolduralım..

Mesela...Resmi açıdan bakınca..Belirli bir takımın oluşması için

Gelişme takibi ve değerlendirmesi..Bölgeler arasındaki farklılıkları tesbit..

Devam edelim..Karşılaşma ..Yani

Takım oluşturmak öncesinde bireysel yetenekleri saptamak..

Sporun sosyal,dayanışma,dostluk ve de paylaşım özelliklerini yaygınlaştırmak..İsterseniz bunu da ..

Tanışma kalıcı dostlukları pekiştirmek ve birlikte olmak arzusunu çoğaltmak..

Yeterli mi ?.Hayır..devam edelim..

Teknik ve ekipman konusunda bilgi ve yaşadığımız deneyimleri sorgulamakBelki de eh bunların dışında daha ne olabilir diye düşünüyorsanız ?.Bence...

Turnuvanın yapıldığı bölgemizin

Turistik,arkeolojik,ve de sosyo kültürel zenginliklerini görmek.Ailemiz ile katılmayı teşvik etmek....

Benim algıladığım turnuva mantığı bu..Siz ne dersiniz ?

Hoşçakalınız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İyi Günler !

Turnuva konusunda bu gün öğrendiğim 50 TL katılım badeli alınacak olması bilgisinden sonra, yanlış ve eksik bilgilendirme yapmamak adına, Altay Masa Tenisi Kulübü'nden Sn. Ahmet Bitirmiş'in telefon numaralarını ( konuyu forumlara yazmamı kendisi istemişti ) aşağıda belirtiyorum.

Daha doğru ve doyurucu bilgiyi kendisinden gün içerisinde alabilirsiniz...

Ahmet Bitirmiş

(538) 603 12 21

(555) 486 36 60

(542) 527 49 06

Selamlar....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

50 TL turnuva katılım bedeli mi sadece?

Altay spor kulübü ve fast-spin'in katıkılarıyla olacak hem de. Sağolsunlar.

Düzeltme !

Burada belirtilen katılım bedeli Sn. Ahmet Bitirmiş'in ifadesiyle Altay Kulübü'ne tahsil edilecekmiş.

Fast Spin ise turnuvada dereceye giren oyunculara çeşitli hediyeler vererek malzeme desteğinde bulunacaktır,katılım bedeliyle Fast Spin'in herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır ...

Daha önce de yazdığım gibi detaylı bilgiyi Ahmet bey'den alabilirsiniz.

Selamlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Düzeltme !

Burada belirtilen katılım bedeli Sn. Ahmet Bitirmiş'in ifadesiyle Altay Kulübü'ne tahsil edilecekmiş.

Fast Spin ise turnuva da dereceye giren oyunculara çeşitli hediyeler vererek ve malzeme desteğinde bulunacaktır,katılım bedeliyle Fast Spin'in herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır ...

Daha önce de yazdığım gibi detaylı bilgiyi Ahmet bey'den alabilirsiniz.

Selamlar...

bizler fast-spin'in hediye sponsorluğu dışında ekstra bir sponsorluk yapacağını düşündük bir an..ondan 50 tl katılım bedelini duyunca dumur olduk..fakat yinede 50 tl oldukça yüksek bir mebla bana kalırsa..neredeyse bir masa tenisi salonunun aylık aidat parası..elbette bu turnuvanın amacı insanları güzel bir aktivite çerçevesinde kaynaştırmak ama 50 tl biraz uçuk sanki..30 tl falan olsa bir nebze anlardık,ayrıca öğrencilerden de bu ücreti almak pek insaflıca olmaz :gulumse:

not:sitem size değil Ali Fuat Bey..yanlış anlamayın..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bizler fast-spin'in hediye sponsorluğu dışında ekstra bir sponsorluk yapacağını düşündük bir an..ondan 50 tl katılım bedelini duyunca dumur olduk..fakat yinede 50 tl oldukça yüksek bir mebla bana kalırsa..neredeyse bir masa tenisi salonunun aylık aidat parası..elbette bu turnuvanın amacı insanları güzel bir aktivite çerçevesinde kaynaştırmak ama 50 tl biraz uçuk sanki..30 tl falan olsa bir nebze anlardık,ayrıca öğrencilerden de bu ücreti almak pek insaflıca olmaz :gulumse:

not:sitem size değil Ali Fuat Bey..yanlış anlamayın..

:gulumse: :D: :gulumse:

Alınmadım, ayrıca haklısınızda, bana da biraz ! fazla gibi geldi, hele öğrenci için... :kizgin:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan Yener Altayda oynayan çok değerli bir abim.Ona ulaşmaya çalıştım telefonu kapalı.Altay kulübü gerçekten bu ücreti alacakmı diye.Bence almaya hakkı var.Sonuçta turnuva.İsteyebilir.Ancak bende kendim şahsi olarak bir çok turnuva yaptım.Katılım ücreti almadım.Koskoca Altay kulübü sanırım ya bu ücreti almayacaktır yada bu turnuvayı yapmayacaktır.

Ama bu ücreti Altay Spor Kulübü olarak alacağız derseniz ilk beni yazabilirsiniz.Destek benden.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ücretlendirme konusunun yeniden gözen geçirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Aslında sorun ücrette değil, ücretin belirlenmesinin arka planındaki mantalite. Niyet okuyuculuğu yaparak kimseyi suçlamak istemiyorum. Turnuvayı düzenleyen arkdaşları makuliyet zeminine davet(!) ediyorum... ve bunun için kendilerinden ücret talep etmiyorum..:)) Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan Hocam şaka olmasını ben de isterdim. Ama eğer gelirseniz sizin ve Mehmet Yılık Hocamın katılım bedelleri benden söz -_-

Teşekkürler.Valla amacım hep beraber güzel bir haftasonu geçirmek.Sizleri görüp biraz oynamak işte.Bedeli ne olursa olsun bir aksilik çıkmazsa geleceğim inşallah.Mehmet üstadım beni yalnız bırakmayacaktır :fildir: .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler.Valla amacım hep beraber güzel bir haftasonu geçirmek.Sizleri görüp biraz oynamak işte.Bedeli ne olursa olsun bir aksilik çıkmazsa geleceğim inşallah.Mehmet üstadım beni yalnız bırakmayacaktır :fildir: .

Tufan abi uzun süre aradan sonra görüşebileceğiz. Bende orada olurum mutlaka :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Altay Spor Klübü Masa Tenisi Şubesi olarak düzenleyeceğimiz turnuva için çalışmalarımız son aşamaya gelmiş durumda.Sizlerin de bildiği gibi yerel seçimlerin sonuçlanması gerekiyordu.Turnuvanın yapılcağı BALÇOVA SPOR KOMLEKSİ çok modern bir tesis.Bunun için Belediyeden izin alınması gerekiyor.Sanırım bu konuda problem yaşamayacağız.

İzmir de turnuva düzenlenmesi konusunda ilk deneyimimizin ardından elbette bizlerde bazı tecrübeleri yaşadık ve gereken dersleri aldık.Bu turnuvanın sizlere daha önce de duıyurduğum gibi çok yönlü özellikleri taşıması en büyük arzumuz.Tanışmak,Ege yemekleri,Kordon,kalacağınız otelin olanakları ve de diğer seçenekleri değerlendirdiğimiz de ulaşımı kolay doğa ile içiçe olan ilimizde sizleri görmek bizleri çok mutlu edecektir.

Bu ara konaklama seçeneklerinizi zenginleştirmeye çalışıyoruz.Altrenatif otellerin listesini hazırlamak ev sahibi olarak bizim görevimiz.Referans olarak bazı konaklama tesislerinin turnuva merkezi ve de ulaşımda dikkate alınarak sizlere sunulması için çalışıyoruz.

Bir diğer konu da turnuvanın kategori olarak nasıl yapılacağı..Herşeyden önce bu bir veteran turnuvası..Ancak ben hala açık olması düşüncesindeyim..Ancak bununda kesinlikle statüsünün yaş grupları ile bölümlendirilmesi uygun olacaktır.Eğer sadece Veteranların katılacağı bir turnuva olacak ise o zaman klasik yaş grubu olan 35-45,46-55 ve 55 üstü seçenekleri bir seçenek olabilir

Altay Spor Klübü olarak bizler madi seçenekleri veya talepleri hiç bir zaman ön plana almadık.Şu anda Salonumuzda bir adet robot ve dört masa bulunmakta.Hafta da iki gün iki saat olmak üzere engellilere ders veriyoruz.Cumartesi günü çevre okullardan gelen öğrencilerimize ücretsiz ders verilmekte.Ancak sizlerinde bildiği gibi gerek top gerekse raket ve ulaşım da dahil diğer konularda zaman zaman maddi sorunlar ile karşılaşmaktayız.

İşte bu nedenle bu turnuvaya katılım bedeli olarak 50 TL olması konusunda karar aldık..Ben şuna inanıyorum ki bu ücretin bizlerin bir araya gelmesini engellemesi olası değildir.

Sizlerin burada olmanız..İzmir de bir ilki gerçekleştirmemize omuz vermeniz..bizleri yüreklendirecekve daha sonra birlikte yapacağımız turnuvalarının zeminini oluturacaktır.

Hoşçakalınız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..