Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tahta - Lastik Hakkında Yardım...

Recommended Posts

Selam arkadaşlar ne zamandır foruma giremiyorum. Öncelikle herkese selamlar..

Aldığım tahtamın sap kısmı ile kafa kısmı arası çatladığı için hocama söyledim onda Butterfly Michael Maze OFF class tahta olduğunu ve araştırıp bir fiyat söylememi istedi. Sizce bu tahtanın 2. el fiyatı ne kadardır yanlarında haliyle çok az darbeler var.

Birde lastiklerim TG Skyline 3 ve Dipper II bu tahtanın üstüne lastikleri su bazlı yapıştırıcı ile yapıştırırsam bir anormallik olur mu? Hocam'da su bazlı solüsyon varmış.

Teşekkürler şimdiden yardımlarınız için iyi akşamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selam arkadaşlar ne zamandır foruma giremiyorum. Öncelikle herkese selamlar..

Aldığım tahtamın sap kısmı ile kafa kısmı arası çatladığı için hocama söyledim onda Butterfly Michael Maze OFF class tahta olduğunu ve araştırıp bir fiyat söylememi istedi. Sizce bu tahtanın 2. el fiyatı ne kadardır yanlarında haliyle çok az darbeler var.

Birde lastiklerim TG Skyline 3 ve Dipper II bu tahtanın üstüne lastikleri su bazlı yapıştırıcı ile yapıştırırsam bir anormallik olur mu? Hocam'da su bazlı solüsyon varmış.

Teşekkürler şimdiden yardımlarınız için iyi akşamlar..

eğer kastettiğiniz tahta maze arylate-carbon karışımı olan tahta ise sıfırının fiyatı yaklaşık 150-160 tl falan..bana kalırsa 2 nci el satılan malzeme cidden temizse fiyatının yüzde 50 sinin biraz üstüne satılabilir..ama onun dışında vuruklu ve hafif eskimişse yarı fiyatı dolaylarına ve altında bir fiyata satılması iyi olur..vuruklar oyuna etki etmiyor ve sizde bu durumu estetik açıdan olumsuz bulmuyorsanız bir sıkıntı olmaz..bence 70-75 civarına alınabilir..ama yinede son kararı hocanız verecek..nihayetinde satıcı o..kesin bir kriter koyamayız..yapıştırma konusuna gelirsek elbette yapıştırabilirsiniz..hiçbir anormallik olmaz..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tahta bu linkteki resimdeki. Diğer resimlerde olan değil ürünün kendi resminde olan resimdeki tahta.

http://www.fast-spin.com/UrunDetay.asp?Kat...&UrunID=274

estetik açısından biraz kötü gibi duruyor yanları. 167 YTL Fast-Spin'deki fiyatı. Hocam bana oğlum bir fiyat söyledi ama sende bi araştır dedi ona göre anlaşırız dedi. 2. El fiyatlarını bilmediğim için buraya yazdım. Ortalama yarısı kadar mı olur?

Lastik konusunda da ayrıca teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tahta bu linkteki resimdeki. Diğer resimlerde olan değil ürünün kendi resminde olan resimdeki tahta.

http://www.fast-spin.com/UrunDetay.asp?Kat...&UrunID=274

estetik açısından biraz kötü gibi duruyor yanları. 167 YTL Fast-Spin'deki fiyatı. Hocam bana oğlum bir fiyat söyledi ama sende bi araştır dedi ona göre anlaşırız dedi. 2. El fiyatlarını bilmediğim için buraya yazdım. Ortalama yarısı kadar mı olur?

Lastik konusunda da ayrıca teşekkür ederim.

eğer cidden vuruğu fazla ise bana sorarsanız 60 dan fazla vermeyin ama o parayada işinizi görecek yepyeni ofansif bir tahta alabilirsiniz..evet maze iyidir kontrollü derler ama bence yeni bir tahta alın..yani yeni başlayan birisi için pek tercih edilecek bir tahta değil bana kalırsa..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yeni başlayan değil baya çalıştım. CW-C Carbon vardı OFF+ işte alışmıştım bu biraz daha hafif ve OFF classında tam olacağına inanıyorum ama Timo Boll'da var ALL+ olarak bilmiyorum ama sanırım bunu alıcam.

ne kadar çalışırsanız çalışın yahut çalışalım nihayetinde amatörüz..off+ lar bizlere fazla..yanıltıcı olabilir şu aralar ama zamanla anlarsınız..ben anladım ve imzamda off+ bir tahta yazardı bir aralar şimdi ne yazıyor okuyun :gulumse: sizden iyilerle maç yapmaya başlayın,bilhassa profesyonel düzeyde veya ona yakın oynayanlarla..ondan sonra bana hak verirsiniz buna eminim..ama çevrenizde fazla iyi oyuncu yok ve keyif için oynayacam diyorsanız kontrol sorunu çekmezsiniz,rahatça oynayabilirsiniz ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdi bu tahtayı hocan sana öneriyor ve birde fiyat istiyor! 2.el ise o zaman cebindeki bozuklukları ver kabul edecektir. Sonuçta sen onun emeğisin malzemeden kaçacak değil ya...

Ben hocalık yapmaya başladığım zaman eğer çalıştırdığım takım 5 kişiyi geçmiyorsa malzemeler benden olacak. İleride çalıştırmaya başlarsam hatırlayanlar hatırlatsın...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdi bu tahtayı hocan sana öneriyor ve birde fiyat istiyor! 2.el ise o zaman cebindeki bozuklukları ver kabul edecektir. Sonuçta sen onun emeğisin malzemeden kaçacak değil ya...

Ben hocalık yapmaya başladığım zaman eğer çalıştırdığım takım 5 kişiyi geçmiyorsa malzemeler benden olacak. İleride çalıştırmaya başlarsam hatırlayanlar hatırlatsın...

hehe şimdiden kontenjana girebiliyormuyuz :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocam önermedi ben ona sordum 2. el tahta olup olmadığını onda. Net üzerinden şuanda alış-veriş yapamam birde ailemde ilk tahtamı 2 ay geçmeden çatlattığım için sıcak bakmadılar. O yüzden 2. el uygun fiyata sordum. Kenardaki hafif darbeler için kenar bandı yapıştırabilirim sanırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocam önermedi ben ona sordum 2. el tahta olup olmadığını onda. Net üzerinden şuanda alış-veriş yapamam birde ailemde ilk tahtamı 2 ay geçmeden çatlattığım için sıcak bakmadılar. O yüzden 2. el uygun fiyata sordum. Kenardaki hafif darbeler için kenar bandı yapıştırabilirim sanırım.

aynı marka tahtadan bende de var, dhs dipper carbon c 200, tahta durduk yere,

(akşam koydum yerine sağlamca, ertesi gün bi baktım tahtanın katmanları ayrılmış,

sapla kafanın olduğu yerden, ilk kez başıma geldi, hemde durduk yere, vurma

etme yok, gece hayaletler ayırmış katmanları :) hemde alıp oynamaya başladıktan

3 ay sonra.. lastik söküp takan biri de değilimdir.. Neyse, japonla yapıştırdım

düzeldi :) bence tamir etmeye çalış... çok kötü değilse tahtanın durumu, (resmini

çek buraya yok bakalım durumuna), katmanların arasına japon yapıştırıcılar var

502 falan die, onlardan damlat, üstüne de 4-5 kalın ansiklopedi koy, ertesi güne

sapasağlam olur..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende de DHS tahta var ama o kadar düştü çarptı etti hala bana mısın demiyor, hala canavar gibi :D:

ben de uzun yıllar önce aldığım mazunov tahta ile oynuyorum. ayrıca bir iki yerinde yılların getirdiği yorgunluktan dolayı gariban çarpmış vurmuş bazı yerlerini, illaki karbon olsun hızlı olsun demiyor hala oynuyorum. derimki tamir olabiliyor ise tahta ikinci el dahi olsa sık sık değiştirmeye gerek yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tahtayı yapıştırmayı baya denedim ama olmadı. Biraz basıncda direk açılıyordu yine. Evde duruyor bakalım deneyeceğim yine. Hocadan aldım tahtayı o sorun halloldu ve bana daha uygun geldi tam oturdu elime ve iyide atıyor. Gayet kontrollu oldu çok memnunum fiyat olarakda 60 YTL fiyat ödeyeceğim. Sağolun yardımlarınız için ve yorumlarınız için :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..